Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-02-14 08:55:18

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Medytacja problem

Wczoraj postanowiłem sobie pomedytować i skupić się z żywiołem ognia. Medytowałem po turecku na łózko, z rozłożonymi rękoma oparty o ścianę przez 10 min (ustawiłem czas na taj merze i włożyłem telefon do kieszeni by poczuć wibracje jak minie 10 min). Z początku zacząłem się skupiać i wyobrażać sobie ogień i lawę w okół siebie wszystko szło dobrze i nagle poczułem ciepło w dłoniach,a potem energie wyobraziłem sobie w postaci lawy jak płynie w moich żyłach i ciepło wzrosło (wyobrażałem sobie że czerpie energie z lawy która wylewa się z kielicha na mnie co jakiś czas). Tylko że potem energia zaczęła wzrastać ciągle czułem ciepło czułem energie na palcach i ręce były jakby trochę "cięższe".Zacząłem zbliżać bardzo powoli do siebie ręce (chciałem sprawdzić co z tego wyjdzie) i gdy ręce były w miarę blisko siebie to poczułem jakiś inny napływ energii jakby kulka się robiła między dłońmi. I za chwile zadzwonił mi timer i się wszystko zepsuło, całą kulka i ciepło

A teraz moje pytanie czy dobrze medytowałem  z żywiołem ognia, chodzi mi tylko o to czy dobrze wszystko robiłem a nie o ostateczny efekt i wyczucie jakby kulki. I dodam że to była moja pierwsza medytacja z żywiołem ognia.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#2 2012-02-14 10:05:16

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Medytacja problem

Tak To była medytacja z żywiołem ognia i dobrze wszystko robiłeś


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-02-14 20:08:43

 Custodis

Wtajemniczony

1767709
Skąd: Dolny śląsk.
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 248
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: W sumie nie mam ograniczeń :)

Re: Medytacja problem

Potwierdzam! Wszystko w jak najlepszym porządku Ja też często sobie timer ustawiam, ale tylko podczas ćwiczeń, a nie medytacji nad danym żywiołem.
Kontynuuj ćwiczenie i zwiększaj czas Życzę powodzenia.

A czy wszystko robiłeś dobrze, powinieneś czuć. Czyli, że jeśli Tobie to pasowało, to musiało być dobrze zrobione xD


"Wiara buduje, kłamstwo niszczy, a słowa utrzymują przy życiu."
Custo

Offline

 

#4 2012-02-18 22:21:06

 jamael1995

Hedin

37761410
Skąd: Tarnawatka
Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 300
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda\Ogień\Powietrze\Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Każda którą uznam za potrzebną

Re: Medytacja problem

Winszuje.


Ten, którego imienia nie wolno wymawiać, dokonywał wielkich czynów... Strasznych, to prawda, ale wielkich.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Nos SoĂąo