Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-08-16 17:07:22

 Dawian

Wtajemniczony

38445382
Call me!
Skąd: Grodzisk Mazowiecki /Warszawa
Zarejestrowany: 2011-11-16
Posty: 49
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Wszystko.

Pomocna Dlon

Jesli ktos ma jakies klopoty na tle magicznym oczywiscie lub cos z tym zwiazane to sluze pomoca,jesli ktos miewa sny a nie zna ich znaczenia moge je chetnie przetlumaczyc,ktos ma problemy z bytami poza fizycznymi,odczuwa dziwna potrzebe zasiegnecia rady lub pomocy moze zglaszac sie do mnie.Niedlugo wejde w posiadanie kart tarota a wiec bede wam pomagac w odnalezieniu swojej przyszlosci za pomoca sil okultystycznych sprawujacych piecze nad ta sztuka.

Jestem doswiadczonym magicznie czlowiekiem,param sie wieloma sztukami,kiedys gdy Olimpia mnie uczyla podstaw odkrylem w sobie garstke talentu empatycznego,magia naturalna to dla mnie chleb powszedni,miewalem takze etapy w zyciu ze zajmowalem sie demonologia i po czesci moge tlumaczyc rozne ich zdania  i w jaki sposob dany demon moze zaszkodzic ale tylko intuicyjnie,coz oprocz tego moge wytwarzac bariery ochronne jak i talizmany ochronne,magia ochronna jest bardzo wazna sztuka,umiem takze rzucac klatwy,wchodzic do umyslu i pare innych rzeczy, w takim  czy innym sensie jestem do dyspozycji.

Gdy juz bede miec te karty moge wam powrozyc ale zaznaczam ze nigdy jeszcze tego nie robilem, natomiast mam nadzieje ze odziedziczylem talent po mojej Matce ktorej to niezwykle dobrze wychodzilo jednak ostrzegam ze tarot jest nieprzewidywalny i nalezy go postrzegac niezwykle powaznie,dodam jeszcze ze moge nauczyc chetnych manipulacji energia i podobnymi.


Chaos i Śmierc to koniecznośc przed Ładem.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl