Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-05-19 23:19:19

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

"Oczyszczający wodospad"

Technika polega na wzięciu kąpieli pod prysznicem  zmyciu z siebie negatywnej energii, a potem naładowania się pozytywną energią.

1.Przed wejściem pod prysznic spoglądamy w lustro w łazience i patrzymy sobie w oczy(parę sekund).
2.Wchodzimy pod prysznic i regulujemy sobie wodę dla nas idealną (dobrze jest mieć natrysk z góry. Jeśli jednak nie posiadamy natrysku to kierujemy na nasze ciało "słuchawkę" od prysznica.)
3.Gdy woda się leje po naszym ciele to zamykamy oczy i łączymy się z żywiołem wody i  wizualizujemy sobie jak nieczysta energia spływa z naszego ciała wraz z wodą. ( wtedy można wejść w jakby medytacje z wodą. Skąd będziemy wiedzieli że nasze ciało zostało oczyszczone ?... No więc po prostu nam się znudzi to przyjemne siedzenie pod natryskiem wody.)
4. Wychodzimy z kabiny prysznicowej  ( w tedy można mieć lekkie zawroty głowy , bo jesteśmy oczyszczeni).
5.Spoglądamy w lustro które powinno być całe zaparowane(od ciepłej wody spod prysznica). I mówimy sobie spoglądając w zaparowane lustro jestem zajebisty itp.(uwaga nie przecieramy lustra.)
6. Odchodzimy od lustra i wycieramy się ręcznikiem z wody ( nie spoglądając w lustro).
7.Spoglądamy jeszcze raz w lustro.( lustro powinno być już odparowane, a woda z niego obciekać) Widzimy siebie naładowane pozytywną energią, po prostu kogoś zajebistego.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#2 2012-05-20 00:05:39

 Custodis

Wtajemniczony

1767709
Skąd: Dolny śląsk.
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 248
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: W sumie nie mam ograniczeń :)

Re: "Oczyszczający wodospad"

No dobra moje pełne błogosławieństwo najbardziej upierdliwego Moderatora xD

Ciekawe podejście, krótko choć sensownie. Podoba mi się i uważam, że ciekawy pomysł oczyszczania. Osobiście preferuję letni prysznic i tą samą wizualizację każdego dnia. Lecz ja np nie używam w ogóle lustra. Może czas zacząć? xD


"Wiara buduje, kłamstwo niszczy, a słowa utrzymują przy życiu."
Custo

Offline

 

#3 2012-05-20 02:08:12

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: "Oczyszczający wodospad"

Wydaje mi się że lustro nie jest potrzebne.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#4 2012-05-20 16:56:38

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: "Oczyszczający wodospad"

Lustro ani wizualizacja nie jest potrzebna wystarczy " modlitwa " że tak to ujmę do ducha żywiołu wody aby woda cię oczyściła a naładowanie się energią z wody nie wymaga również wizualizacji samo siedzenie pod prysznicem sprawia że się już ładują daną energią

Offline

 

#5 2012-05-21 09:00:23

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: "Oczyszczający wodospad"

No, robiłam kiedyś coś podobnego ale bez lustra, tylko się oczyszczałam.
Jednak bardziej wolę pluskać się w wannie z dodatkiem soli, ustawionymi świecami oraz kadzidełkami, oczywiście nie mogę zapomnieć o mantrach bądź szamańskiej muzyce a jeszcze jak się włoży do wanny Selenit i wbijasz się w trans to łatwo o kontakt z istotami astralnymi. ^^


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2012-05-21 11:16:17

 Nikodem

VIP

1952194
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 136
Punktów :   16 
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Słowiańska

Re: "Oczyszczający wodospad"

Sam motyw lustra jest o tyle dobry, że:
- podnosi samoocenę
- poprawia samopoczucie
- wzmaga poczucie własnej wartości
- stawia naszą opinię ponad opiniami innych (nawet, jeżeli opinie te się pokrywają ;P  własne zdanie na temat "mojej zajebistości" to jednak własne zdanie!)
- poprawia wiarę w siebie/swoje możliwości, itp. - niszczy ograniczenia, które sami mogliśmy sobie postawić

czyli... doskonale pasuje do Oczyszczenia, gdyż z tymi nowymi siłami, nabytymi dzięki dobrodziejstwom Lustra, możemy wkroczyć w nowy, czysty dzień!

Offline

 

#7 2012-05-21 19:12:12

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: "Oczyszczający wodospad"

No co jak co ale tu to się muszę zgodzić

Offline

 

#8 2012-05-21 23:32:30

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: "Oczyszczający wodospad"

No Custo nie zawsze lustro poprawia samoocenę, są ludzie którzy nie mogą potrzeć w swoje odbicie, i bardziej się dołują.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#9 2012-05-21 23:53:12

Necheli

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 56
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Rodzaj praktykowanej magii: Magia Chaosu, Mentalna,

Re: "Oczyszczający wodospad"

Tak, to prawda. Widzą tą obrzydliwą maskę, którą codziennie muszą nakładać, szczerzyć paskudne zęby i delikatnie uginać łuk brwi, aby podszywana radość z oczu wyglądała (według nieomylnych znawców psychologii)na prawdziwą. Ale to nie ta obrzydliwa morda jest najsmutniejsza.
To ten świat w około, ta ropiejąca rana rozdrapywana przez wszystkich, którzy myśląc, że żyją intensywnie, coraz bardziej rozsiewają tą śmiertelną infekcję. Bo czymże jesteśmy wobec wszechświata, jak nie robakami? Co nie robimy, jak karmimy się kawałkami ciała dotkniętego gangreną. A wszelka scenografia, jest tak doskonale dopasowana do aktorów.
Wystarczy mieć otwarte oczy. Wszak one są zwierciadłem duszy.

Edit. Technika oczyszczającego wodospadu jest bardzo ciekawa, zapewnie większość ludzi, nawet nie uznających tej podszewki świata przychodzi pod prysznic z nadzieją, że zostaną obmycie, również mentalnie. Ale co byśmy nie robili, nie da się ćwiczyć pamięci, aby zapomnieć…


The train is coming with its shiny cars,
with comfy seats and wheels of stars.
So come my little ones, have no fear,
the man in the moon is the engineer.

Offline

 

#10 2012-05-22 16:08:39

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: "Oczyszczający wodospad"

Necheli ty po prostu masz doła a więc przestań głębiej kopać nie zwracaj uwagi na ludzi po za tym każde stworzenie świata jest równe nie ma tych mniej czy bardziej równych możemy czegoś nie trawić ale rób tak jak ja olewaj to oraz przede wszystkim olewaj ludzi no chyba że chcesz ich wykorzystać albo jesteś pierdolonym farciarskim skurwielem jak ja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
admas.net.pl