Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-04-12 00:59:32

 Yorgo

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 25
Punktów :   
Rodzaj praktykowanej magii: Nie, dzięki

Witam

Jestem Wojtek, mam 20 lat, tyle wystarczy jeśli chodzi o 'dane osobowe'. Z grzeczności zanim zacznę się wypowiadać, powiem coś o sobie.

Od kilku dni obserwuję forum. Mój samorozwój ogranicza się do medytacji - ktoś kiedyś powiedział, że wystarczy słuchać siebie i nie ma dróg na skróty (a jednak lubię poczytać). Medytuję może od dwóch lat, ale bardzo nieregularnie, taka medytacja przynosi nierówne rezultaty i przychodzą chwile zwątpienia. Pewnie nie będę się za dużo wypowiadał, póki co do ezoteryki podchodzę sceptycznie bo w odniesieniu do zwykłej relaksacyjnej medytacji, trzeba być bardziej ostrożny.

Interesuję się też religiami wschodu, jestem chrześcijaninem (najprawdopodobniej samozwańczym), choć powątpiewającym i skrajnie egoistycznym, nie chodzę do kościoła, nie spowiadam się, a złe i dobre rozpoznaję niekoniecznie na podstawie jednej religii.

Jeśli nie macie nic przeciwko zostanę tu na dłużej. Może zabrzmi to dziecinnie, ale przyjemnie mi się czyta Wasze posty, w odróżnieniu od wielu innych for o podobnej tematyce, gdzie tylko ja nie jestem wszystko wiedzącym pół-bogiem. Miałem napisać jedno, dwa zdania, ale niech tak zostanie.

Cześć Wam:)

Ostatnio edytowany przez Yorgo (2012-04-12 01:01:18)


http://4.bp.blogspot.com/-wd6-C_SG9HU/T3Xok6m_rcI/AAAAAAAADRw/4vXoEyEd24c/s1600/170px-Ismail_lion_7.png

Offline

 

#2 2012-04-12 13:00:30

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Witam

Witaj. Mam nadzieję że wyniesiesz z tego forum dużo wartościowych informacji które potem wykorzystasz w praktyce. Mam jednak nadzieję, że zostaniesz na wieki.

Ta Twoja pozytywna energia to przez medytację czy masz taką naturalną?


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-04-12 14:50:43

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Witam

No hej.


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#4 2012-04-12 16:23:26

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Witam

Witam.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#5 2012-04-12 21:51:17

 VerusDolor

Użytkownik

41825864
Call me!
Skąd: Holandia
Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 41
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Powietrze,Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Magia Zywiolow

Re: Witam

Witam na Forum!!!
Milej nauki itp
Pozdrowienia.


http://imageshack.us/a/img822/2919/th.gif
When did we lose our way?
Consumed by the shadows, swallowed whole by the darkness.
Does this darkness have a name?
Is it your name?

Offline

 

#6 2012-04-12 22:41:54

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Witam

A nie mówiłem wam wczoraj, że możemy mieć katolika na forum. Wykrakałem... ;/


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#7 2012-04-12 23:09:36

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Witam

Witam serdecznie jak to u mnie bywa na powitanie na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie.
Zachęcam do częstszych medytacji w regularnych odstępach czasu

Klakier ja praktykuje również Magię Chrześcijańską więc nie wybrzydzaj, mamy wielu katolików na forum o ile nie większość i wyznanie w magii nie ma znaczenia.

Offline

 

#8 2012-04-12 23:22:39

 Yorgo

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 25
Punktów :   
Rodzaj praktykowanej magii: Nie, dzięki

Re: Witam

@Klakier,
Rozumiem, że masz jakiś uraz do katolików ale ja nie powiedziałem, że jestem katolikiem. Chrześcijaństwo to raczej moja droga do Boga, z którym kościół niekoniecznie musi mieć więcej wspólnego niż ja sam. W każdym razie nie mam zamiaru propagować tu swoich poglądów, więcej ode mnie o religii nie usłyszysz. Chciałem tylko o tym wspomnieć, żeby wyjaśnić ewentualną ostrożność w praktyce ezoterycznej. Mniej więcej tak.

@Olimpia,
Czemu nie, też mam taką nadzieję. Odkąd medytuję dużo się we mnie zmieniło. Zdecydowanie na lepsze, ale z tą pozytywną energią to przesada - bo się zaczerwienię!

@Darakolius,
A czy magia chaosu to przeciwieństwo rozwoju duchowego, medytacji samej w sobie?


http://4.bp.blogspot.com/-wd6-C_SG9HU/T3Xok6m_rcI/AAAAAAAADRw/4vXoEyEd24c/s1600/170px-Ismail_lion_7.png

Offline

 

#9 2012-04-13 00:35:34

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Witam

Nie przejmuj się Klakierem, nie miał nic złego na myśli On ma po prostu taki upierdliwy styl em... mówienia? To dres wkońcu!


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#10 2012-04-13 13:57:43

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Witam

Tak jestem dresem... czyli totalną głupotą społeczeństwa, poza przeklinaniem, awanturami, staniem pod blokiem itd. nic innego nie umiem. Oli też cię loffciam. xD


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#11 2012-04-13 14:17:07

 Custodis

Wtajemniczony

1767709
Skąd: Dolny śląsk.
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 248
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: W sumie nie mam ograniczeń :)

Re: Witam

Yorgo napisał:

Interesuję się też religiami wschodu, jestem chrześcijaninem (najprawdopodobniej samozwańczym), choć powątpiewającym i skrajnie egoistycznym, nie chodzę do kościoła, nie spowiadam się, a złe i dobre rozpoznaję niekoniecznie na podstawie jednej religii.

YO! Witam serdecznie.

Co do zacytowanego tematu: Możesz być chrześcijaninem i wyklucza to bycie katolikiem więc nie przejmuj się. Grunt byś żył w zgodzie ze sobą. Już nie mogę się doczekać dyskusji z Twoim udziałem


"Wiara buduje, kłamstwo niszczy, a słowa utrzymują przy życiu."
Custo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Charming coastal house with an ocean view