Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-07-30 14:04:21

 grega

Użytkownik

13511464
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 34
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Różne
WWW

Opętanie - problem/pytanie

Nie wiem, czy temat jest w dobrym dziale, jeśli nie, to bardzo proszę modów/admina o przesunięcie.

Moje pytanie jest krótkie : Nie jestem tego pewna w 100% więc pytam, czy zwierzę może zostać opętane i przez co ? Czy zadziała rytuał pentagramu? (chodzi tu o kota)

Czekam na pilną odpowiedź !


Bless Ya !

Offline

 

#2 2012-07-30 14:48:00

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Opętanie - problem/pytanie

Owszem nawet zwierze może zostać opętane i chyba rytuał pentagramu mógłby tu coś zdziałać ale powątpiewam .

Offline

 

#3 2012-07-30 15:02:12

 grega

Użytkownik

13511464
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 34
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Różne
WWW

Re: Opętanie - problem/pytanie

W każdym razie warto spróbować, a może ulży to kotkowi i poprawi sytuację. Rytuał pentagramu odprawiałam już niejednokrotnie i zawsze pomagał.


Bless Ya !

Offline

 

#4 2012-07-30 20:29:32

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Opętanie - problem/pytanie

W tym wypadku raczej mało pomoże... Musisz zrobić egzorcyzm ALE uwaga, egzorcyzm może się okazać zabójstwem zwierzaka, robiłam egzorcyzmy ludziom wiem że nieraz nawet człowiek nie może egzorcyzmu przeżyć... Nie wiem jak ze zwierzakami.

Miałam parę przypadków gdzie koty wzięły na siebie coś co miało być skierowane do mnie, jednak kiedy pytałam czy im pomóc mówiły że nie chcą, że same sobie poradzą i tak się działo.
Wyślij mi AKTUALNE zdjęcie kotki a ja spróbuję się przebić i dowiedzieć co się dzieje. Mówiłaś że egzorcyzmujesz pomieszczenia, wkurzony byt mógł się chcieć na Tobie zemścić a kotka go wzięła na siebie chroniąc Cię. Koty to strażnicy, pamiętaj o tym ale też pamiętaj że w większości przypadków same sobie radzą potrafią zadziwić i to bardzo swoją wytrwałością, cierpliwością i potęgą. Może też być tak, że kociak pozwolił się opętać koty to jedyne stworzenia które nie należą ani do świata fizycznego ani do astralnego one są pomiędzy. Mówiłam że koty to strażnicy, czego? Zaświatów. Pilnują aby nie powstał chaos, trzymają oba światy w harmonii i pilnują aby nic co nie powinno się nie przedostało do naszego świata. Koty są potężne ale nie zawsze chcą z tej potęgi skorzystać nie raz pozwalają aby ich ciało fizyczne zginęło aby przejść gdzie indziej np. kogoś chronić bo ktoś potrzebuje ich bardziej albo zrobić coś co mogą tylko na dalszym planie. Dlatego się mówi, że koty mają 9 żyć.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#5 2012-07-30 20:35:17

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Opętanie - problem/pytanie

Amorte grega,

Po czym wnioskujesz, że kot został opętany? Spróbuj opisać zachowanie i podkreślić podejrzane elementy.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#6 2012-07-30 21:30:33

 grega

Użytkownik

13511464
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 34
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Różne
WWW

Re: Opętanie - problem/pytanie

Może napiszę od razu co zrobiłam : wykonałam ten ryt. pentagramu,  przebiegło wszystko dobrze, kot ( o dziwo) dał się wziąć na ręce, ale to raczej o niczym nie świadczy. Do rana poczekam i zobaczę co dalej.

Olimpia - wyślę Ci zaraz link do zdjęcia kotki.


Bless Ya !

Offline

 

#7 2012-07-30 21:53:29

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Opętanie - problem/pytanie

Po linku się dowiedziałam tylko tyle, że jest opcja że jest opętana - nie mogę się przebić - więc właściwie nie mogę nic wykluczyć ani nic stwierdzić. Możesz odpowiedzieć na pytanie Evandera? Może to bardziej mi i innym pomoże postawić diagnozę.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#8 2012-07-30 22:02:27

 grega

Użytkownik

13511464
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 34
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Różne
WWW

Re: Opętanie - problem/pytanie

Hmm... kotka od zawsze mnie nie lubi   Choć od małego bawię się z nią, biorę na ręce itd... po prostu się nie specjalnie lubimy i nie wiem czemu tak jest. Ale nigdy nie było jeszcze tak źle jak teraz, wcześniej jak dawałam jej jeść czy podchodziłam do niej, nie było problemu, dała się pogłaskać choć tego nie lubiła... Ale teraz od jakichś 2 tygodni pojawia się przy domu coraz rzadziej (może raz na tydzień, a podkreślam to jest kotka, a kotki z reguły nie specjalnie lubią się włóczyć), poza tym warczy coraz częściej i na mnie i na swojego malucha ( 2,5 mca), przy jedzeniu warczy, miauczy i gryzie, a jak chcę do niej podejść lub wziąć na ręce to ucieka, warczy, i próbuje gryźć. Na prawdę nie wiem co się z nią dzieje...Kiedy próbowałam się z nią jakoś porozumieć, zaczęła warczeć... A muszę przyznać że zwierzęta zawsze mnie lubiły i ja je też, mam ze wszystkimi zwierzętami jakie spotykam dobry kontakt , poza właśnie tą kotką.


Bless Ya !

Offline

 

#9 2012-07-30 22:09:48

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Opętanie - problem/pytanie

Amorte,

Może do weterynarza ją zabrać i sprawdzić czy się nie zaraziła robakami podczas tego włóczenia?
Zresztą, to jest twój kot, czy jakiś dziki kot przychodzący nie wiadomo skąd?

Dokarmiam właśnie takiego kota i nie da się go nawet pogłaskać - tak to już jest.

Zresztą ja bym uważał przy zabawie z włóczącymi się kotami - roznoszą toksoplazmozę, jeśli planujesz mieć kiedyś dzieci to nie chcesz się tym zarazić.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#10 2012-07-30 22:11:37

 grega

Użytkownik

13511464
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 34
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Różne
WWW

Re: Opętanie - problem/pytanie

To jest mój kot - szczepiony i odrobaczany regularnie, poza tym jeżdżę ze swoimi zwierzętami regularnie na kontrole weterynaryjne.


Bless Ya !

Offline

 

#11 2012-07-30 22:13:31

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Opętanie - problem/pytanie

Amorte,

No to dobrze - tę kwestię możemy wykluczyć.
Poczekajmy, może Olimpia odkryje czemu się tak zbiesił.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#12 2012-07-30 23:07:01

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Opętanie - problem/pytanie

Nie wygląda mi to na opętanie. Tak się koty zachowują względem ludzi kiedy SAM jest opętany albo ma podczepionego byta pod siebie ale u Ciebie to można wykluczyć bo regularnie się oczyszczasz i robisz Mniejszy Rytuał Pentagramu...

Możliwe, że kotka ma np. depresję poporodową (u zwierząt się też zdarza), albo doznała jakiegoś szoku... Polecam iść do weterynarza i powiedzieć mu o tej sprawie. Mogłabym powiedzieć na 100% co się z nią dzieje dokładnie i konkretnie ale musiałabym z nią pogadać a tak się nie da... O! Właśnie! W Technikach Magicznych masz technikę jak rozmawiać ze zwierzętami, spróbuj może Ci się uda. Na wszelki wypadek polecam też oczyścić dom, kotkę i egzorcyzmuj ją jeśli zacznie się np. trzepać czyli dostanie drgawek albo cosik to przestań - lepiej nie ryzykować ale jeśli WOGÓLE nie zareaguje to znaczy, że nie jest opętana... Dawać znać regularnie co i jak.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#13 2012-07-31 10:27:06

 grega

Użytkownik

13511464
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 34
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Różne
WWW

Re: Opętanie - problem/pytanie

Akurat co do samych "kocich" problemów, to wykluczam wszelkie depresje itd... ponieważ zajmuję się zwierzętami i wiem jak takie rzeczy wyglądają. Co do porozumienia się z nią, no to własnie jest najdziwniejsze, że się nie udaje, bo kotka wtedy zaczyna na mnie patrzeć i warczeć...


Bless Ya !

Offline

 

#14 2012-07-31 10:50:45

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Opętanie - problem/pytanie

Może po prostu Cię nie znosi? xD
Albo... hmm... Może Twoja kotka urodziła się z duszą zmarłego bądź jakiegoś byta? Jest możliwe że ktoś może wejść w ciało ciężarnej kotki, (każdej istoty, tak naprawdę) wywalić duszę jej dziecka a sama zająć ciało. Wówczas egzorcyzm wogóle nie zadziała albo kotka zginie bo ciało nie może żyć bez duszy.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#15 2012-07-31 11:07:49

 grega

Użytkownik

13511464
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 34
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Różne
WWW

Re: Opętanie - problem/pytanie

Z maluchem wszystko w porządku
Dziś byłam u kotki i o dziwo nie warczała na mnie, porozmawiałam z nią na przywitanie, przy jedzeniu grzeczna, dała się głaskać. Tylko po jedzeniu była trochę agresywna i potem było ciężko się z nią porozumieć, ale i tak myślę, że to już sukces.


Bless Ya !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
adiut.net.pl