Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


  • Index
  •  » Off Topic
  •  » Maski Afrykańskie - Co wiece na ich temat ?

#1 2012-07-23 22:42:42

Skawa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 2
Punktów :   

Maski Afrykańskie - Co wiece na ich temat ?

Witam. Mam w domu maskę Afrykańską, która wydaje mi się, że sprawia mi dziwne psikusy. Leży w inny miejscach, niż ją zostawiam itp. Co Wiecie na ich temat, do czego były używane ?


Mogę wrzucić jej zdjęcia jeżeli to w czymś pomoże.

Ostatnio edytowany przez Olimpia (2012-07-24 12:24:06)


"The bird of Hermes is my name
Eating my wings to make me tame "

Offline

 

#2 2012-07-23 22:50:06

Jazzs

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-05-22
Posty: 37
Punktów :   
Znak zodiaku: nie urodziłem się
Żywioł: brak
Rodzaj praktykowanej magii: nie praktykuję

Re: Maski Afrykańskie - Co wiece na ich temat ?

Daj zdjęcie z przodu i z tyłu jak możesz.

Ostatnio edytowany przez Olimpia (2012-07-24 12:24:13)


Jestem wolny,
Więc mówię to co chce
Jestem mądry
Wiec myślę to co chcę
Jestem silny
Więc żyję tak jak chce…

Offline

 

#3 2012-07-24 10:29:53

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Maski Afrykańskie - Co wiece na ich temat ?

Ehhh... Na chuj kupujesz takie rzeczy jeżeli nic o nich nie wiesz?! Maski Afrykańskie... Szamani Afrykańcy zrobili maski na podobieństwo Bogów których chcieli w zamknąć w środku... I tak się też stało, Szamani zamknęli Bogów, zapieczętowali najsilniejszymi pieczęciami prawie nie do złamania i osiągnęli swój cel - byli sami dla siebie Bogami... Każda Maska Afrykańska ma zamkniętego w sobie Bożka, jedne są dobre inne są złe... Mogą przynosić śmierć, choroby, pieniądze, biedę, miłość itp. itd.

I teraz możesz mieć przesrane jak będziesz chciała się jej pozbyć... Wilk1610 mi opowiadał o kobiecie która jak kazała wyrzucić pewną maskę z domu to po paru minutach spierdoliła się ze schodów i złamała nogę, Tobie maska pojawia się w różnych miejscach więc nawet jak ją wypierdolisz na drugi kraniec Polski to  jest możliwe, że zostaniesz ją w domu... Nie radzę ryzykować spaleniem maski bo albo uwolnisz Bożka albo spadnie na Ciebie klątwa... Co więc masz zrobić? Na początek trzeba się dowiedzieć co Ty masz za Bożka... Może nie uda mi się dowiedzieć co to za Bożek i kto to jest ale będę w stanie go opisać i powiedzieć jaki ma charakter, czy dobry czy zły, i co zrobi jak będziesz chciała go wyjebać. Mam nadzieję, że nie zrobi na mnie tak piorunującego i paraliżującego wrażenia jak to zrobił pewien zły Bożek Ognia bo wtedy raczej nie będę mogła Ci pomóc a już na pewno nie na odległość...


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2012-07-24 13:38:37

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Maski Afrykańskie - Co wiece na ich temat ?

Daj zdjęcie. Jeśli nie umiesz wstawić  na neta to napisz do mnie na GG 22947848 też chcę zobaczyć tą maskę.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#5 2012-07-24 14:20:38

Skawa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-23
Posty: 2
Punktów :   

Re: Maski Afrykańskie - Co wiece na ich temat ?

o pierwsze jestem facetem, po drugie nie kupiłem jej.  Mam ją odkąd pamiętam. Ale dopiero ostatnio, jak byłem na strychu wziąłem ją ze sobą do mieszkania. Foty wrzuce jak tylko wróce z pracy (ok 16). Poczytałem dzisiaj troche na temat masek. Wuczytałem, że są 3 Typy :
- Maski przedstawiające zmarłych
- Maski przedstawiające bożków/zjawy/siły nadprzyrodzone
- Maski nakładane na całą głowe. 
  Według mnie jest to maska pośrednia pomiędzy typem 1 a 2. Ale ocene zostawie wam, po tym jak wrzuce fotki.



Ok mam fotki

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/3e6 … 328b.html#  http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ef8 … 2e8cb.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ee5 … 2e86c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/100 … 58332.html

Jeżeli potrzeba więcej zdjęć dajcie mi znać.

Ostatnio edytowany przez Skawa (2012-07-24 15:54:18)


"The bird of Hermes is my name
Eating my wings to make me tame "

Offline

 

#6 2012-07-24 17:15:02

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Maski Afrykańskie - Co wiece na ich temat ?

Figlarny ten Bożek... Bo to jest Bożek, i chyba zmarły (plemiona Afrykańskie wierzyli w śmiertelność Bogów) i nie jest na pewno zły - jak już to neutralny. To jedyne co mogę powiedzieć bo nie mogę się przebić za bardzo... Przykro mi...
A w necie jak szukałam to... u... -_- Różne plemiona Afrykańskie uznawały różnych Bogów, na dodatek nie jest to dokładnie opisane...
Spróbuj się go pozbyć jak chcesz, najbezpieczniejsza metoda to przekazanie komuś tej maski.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 
  • Index
  •  » Off Topic
  •  » Maski Afrykańskie - Co wiece na ich temat ?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl