Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-07-18 13:54:13

 Avis

Wtajemniczony

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 97
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew

Widok strony

Moje pytanie tyczy się czegoś zupełnie spoza tematów Magicznych, a brzmi ono:
Jak zmienić sposób wyświetlania strony na monitorze ?

Wszystko zaczęło się pewnego dnia, kiedy to przeglądałem sobie forum. W pewnym momencie ręka ześlizgnęła mi się z biurka i wylądowała na klawiaturze. Wcisnęła parę klawiszy, a zanim zdążyłem ją podnieść, to widok strony zrobił się nienaturalnie wielki. Zostało tak do teraz. Dodam, ze wyłącznie Witchcraft wyświetla mi się w ten chory sposób. Ciekawe jest to, że kiedy wyślę jakiegokolwiek posta, to widok strony natychmiastowo normalnieje, żeby przy następnej wizycie znów się powiększyć.
Strasznie to irytujące, liczę na waszą pomoc .


Gdyby nie to wydarzenie, nie byłoby mnie tutaj. Patrzę na to z dystansu 5 lat i teraz sądzę, że było mi to potrzebne i że to właśnie nazywamy przygodą.

Offline

 

#2 2012-07-18 14:00:34

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Widok strony

Lol też tak miałam! xD A jak naprawiłam? Tak samo jak zepsułam czyli przez przypadek.
Możesz też spróbować odinstalować przeglądarkę i zainstalować ponownie bądź korzystać z innej przeglądarki - powinno pomóc. Zobaczymy co powie reszta.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
pojemniki mapa przegrywanie kaset hi8 digital8 video 8 z kamery d