Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-10-31 09:22:35

Erarichi

Gość

Po co zaklęcia? - rola zaklęć i rytuałów.

Po co sprawny mag ma używasz zaklęć, myślę, że na przyciągnięcie różnych zdarzeń wystarczy silna magiczna wola, która zrobi wszystko to co ma zrobić jakieś zaklęcie i specjalna formułka.

 

#2 2011-10-31 11:54:14

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Po co zaklęcia? - rola zaklęć i rytuałów.

Owszem! Ale dla początkujących magów to jest bardzo trudne! A niektórzy wykwalifikowani magowie wolą rytuały bo im tak się po prostu podoba. Zauważ że na forum wchodzą też osoby nie znające się w ogóle na magii i potrzebują jakiegoś rytu, tutaj mają gotowce.
Zresztą nie zapominaj że atrybuty np. świece to dodatkowa energia dla maga i zaklęcia.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2011-10-31 20:30:26

Erarichi

Gość

Re: Po co zaklęcia? - rola zaklęć i rytuałów.

Ale większość tutaj rytuałów jest bezsensownie wstawionych, ponieważ początkującym magom, nie wyjaśnione jest na czym polega rytuał. Trzeba dużo się dowiedzieć, a nie używać gotowcy, które przyniosą nieszczęście nie, ponieważ nic się nie wie o poprawnym wykonywaniu. Na dodatek, początkującemu magowi rzadko co się uda rytuał, ponieważ jego wola nie jest zbyt wytrenowana.

 

#4 2011-10-31 20:31:15

 mizuki

Super Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 122
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Rószofa :3

Re: Po co zaklęcia? - rola zaklęć i rytuałów.

Olimpia napisał:

Zauważ że na forum wchodzą też osoby nie znające się w ogóle na magii i potrzebują jakiegoś rytu, tutaj mają gotowce.

Pogrubione słowa mnie bolą ;<

Wiesz Oli, gotowce są tylko dla zupełnie zielonych lub naprawdę tępych magów by zrobili cokolwiek...

To co dałem sam do tego forum, są gotowcami. To prawda. Lecz one akurat pokazują albo zupełną podstawę lub moją własną technikę więc inaczej nie da się tego przedstawić ponieważ nikt nie jest mną i nie wie jak do tego doszedłem.
Co innego gdy ktoś pyta się o coś a ktoś daje mu gotowca, to jest błąd (moim zdaniem). Ponieważ taka osoba, która się pytała nie wie jak do tego się doszło i traci powoli myślenie nad samą istotą tego czego szukał.

Jeśli do czegoś samemu się dojdzie to jest o wiele lepsze niż ściągnięte od kogoś. Do tego jak się samemu do czegoś dojdzie to jest satysfakcja że coś samemu się zrobiło co prowadzi do samozadowolenia oraz podwyższenia samooceny.

Tak więc ja nie jestem za tym by na forum były tylko gotowce, jak ktoś ma problem to niech powie, a naszym zadaniem jest na podpowiedzenie w którą stronę iść, a nie danie kompletnej mapy (to tylko przy podstawach).


Siła nie zależy od siły mięśni, lecz od siły umysłu...

Offline

 

#5 2011-11-05 16:22:27

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Po co zaklęcia? - rola zaklęć i rytuałów.

Dla tych zielonych to są gotowce. Byłam na pewnych forum gdzie zamieściłam połowę mojej Księgi Cieni i pisały jakieś kobiety po 30-40-50 lat że ryt się udał i odmienił ich życie. O to chodzi, w tym wszystkim. Człowiek szuka leku (rytu) i nie może znaleźć bo na forach rzadko są umieszczone a jak znajduje to się udaje i zła passa znika. Dla tych ludzi to są gotowce, chcą tylko coś zmienić i to wszystko - nie wnikają głębiej.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2011-11-25 16:00:21

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Re: Po co zaklęcia? - rola zaklęć i rytuałów.

Gotowce jak to nazywacie, potrzebne są przy wymianie doświadczeń, bo właśnie w taki sposób osoby bez większej wiedzy mogą uczuć się od potężniejszych magów. Z czasem zaczynają dostosowywać zaklęcia do swoich potrzeb a dzięki takim ćwiczeniom potrafią w przyszłości Tworzyć własne zaklęcia i zmieniać świat.


EmS

Offline

 

#7 2011-11-25 16:33:08

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Po co zaklęcia? - rola zaklęć i rytuałów.

Ja się nauczyłam pisać rytuały i zaklęcia właśnie na podstawie takich gotowców, wcześniej jak byłam mała po prostu mówiłam co chce uzyskać
I chyba do tego wrócę bo zauważyłam że słowa z głębi duszy mają większą moc.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder.com