Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#16 2012-07-08 20:34:42

 Drakorio

Użytkownik

8481120
Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 145

Re: Hallo zusammen..

szepczenie czego kolwiek (moze nawet o tym co mial na obiad)

*kuca, pochyla się i kreśli jakieś linie po podłodze...* Piersi z kurczaka... pyszne i smażone... ogóreczki w mizerii... pieprzone i solone... ziemniaczki gotowane... pulchniutkie i zgrabne... wszystko to jem ja... A TY ZDYCHAJ SAM!!! MWAHAHAHAHHhhekekehehehe... ekhem... kłaczek.

Serio, można by takie obiadowe zaklęcie zrobić, tylko do czego by służyło.

Mnie raz kolega katolik niewierzący w magię złapał na rycie. Wpierw mnie jechał, potem ja go zjechałem. Czasem patrząc z boku coś prostego może wyglądać na skomplikowane.


Mów mi Drako.
Albo Wojtek. Rawr.

Offline

 

#17 2012-07-08 21:03:51

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Hallo zusammen..

Umarli, masz na myśli duchy? Jeśli myślisz, że duchy wiedzą wszystko to nie możesz się bardziej mylić...


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#18 2012-07-08 22:09:24

Bloody

Użytkownik

34973875
Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: Hallo zusammen..

Drakorio napisał:

szepczenie czego kolwiek (moze nawet o tym co mial na obiad)

*kuca, pochyla się i kreśli jakieś linie po podłodze...* Piersi z kurczaka... pyszne i smażone... ogóreczki w mizerii... pieprzone i solone... ziemniaczki gotowane... pulchniutkie i zgrabne... wszystko to jem ja... A TY ZDYCHAJ SAM!!! MWAHAHAHAHHhhekekehehehe... ekhem... kłaczek.

Serio, można by takie obiadowe zaklęcie zrobić, tylko do czego by służyło.

Mnie raz kolega katolik niewierzący w magię złapał na rycie. Wpierw mnie jechał, potem ja go zjechałem. Czasem patrząc z boku coś prostego może wyglądać na skomplikowane.

hue hue hue...dobre >;]
az sie glodny zrobilem, czas na nowe zaklecie ide do lodowki...ehhh znaczy do ołtarzu

mfg_Bloody


http://desmond.imageshack.us/Himg402/scaled.php?server=402&filename=unbenannt3jc.jpg&res=landing

Offline

 

#19 2012-07-09 16:54:53

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Hallo zusammen..

Umarli to nie tylko duchy ale również dusze i ogół istot świata dolnego czy jak kto woli świata umarłych czy w zależności od wyznania hades czy tak zwane piekło niebo albo czyściec

Offline

 

#20 2012-07-09 19:20:16

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Hallo zusammen..

Tak, tak... Nie mamy za złe że kaleczy ojczysty język, NASZ OJCZYSTY! Mnie jako Polaka razi to w oczy niebywale i mam gdzieś, że jest z Niemczech... Skoro pisze w naszym języku niech robi to poprawnie, jest tyle możliwości sprawdzania pisowni. Mniejsza, czepiam się... Witaj na forum.


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#21 2012-07-10 09:46:53

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Hallo zusammen..

Klakier ty szczawiu z łaski swej zawrzyj mordę i nie czepiaj się innych boś o 100 lat za młody aby kogo kol wiek pouczać


+1 ostrzeżenie za wulgarny i obraźliwy ton wypowiedzi

*Niko

Offline

 

#22 2012-07-10 10:53:30

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Hallo zusammen..

Jeżeli już do mnie piszesz, rób to z poprawną pisownią. Otrzymujesz ostrzeżenie za obrazę.


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#23 2012-07-10 14:08:46

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: Hallo zusammen..

I mówi to osoba, która trollowała oraz wyzywała wszystkich na forum-witchcraft na parlingo. Gdzie można wnieść petycję o usunięcia moderatora z jego stanowiska za szerzenie złej opinii na innych portalach i chatach ? Z góry dziękuję za odpowiedz. A ty mały "szczawiu" odejdź razem z swoimi koleżkami, bo nie jesteś godzień przebywać tutaj za to co robiłeś na chacie na parlingo. Miałeś być grzeczny, a tylko oli sobie poszła, a pokazałeś swoje prawdziwe ja.


+1 ostrzeżenie za wulgarny i obraźliwy ton wypowiedzi

Już mówiłem, ale powtórzę. => Takie rzeczy załatwiajcie między sobą na PW!

*Niko


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

 

#24 2012-07-10 16:00:55

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Hallo zusammen..

Nioch, nioch Mateuszku jak mi smutno. Forum to forum, czat to czat. Nie ty będziesz mi mówił czy jestem godzien . Na portalach? Gdzie jeszcze była zła opinia? EZH ponad wszystko!


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder