• Index
  •  » Przekazy
  •  » Duchowa Sztuka Manifestacji Czegokolwiek

#1 2012-07-02 23:17:18

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Duchowa Sztuka Manifestacji Czegokolwiek

Jest to przekaz  od Dajamantiego.


Materializacja


            Duchowa Sztuka Manifestacji Czegokolwiek

Witajcie kochani.

W dniu dzisiejszym obiecaliśmy Wam, iż omówimy jak wykorzystać osobistą moc,
w celu tworzenia własnej rzeczywistości.

Istnieją dwa typy tworzenia.

Pierwszym typem tworzenia jest nieświadome wykorzystanie własnej mocy.

Drugim typem tworzenia jest świadoma i ostrożna twórczość.

A teraz omówimy jak tworzy większość z Was.
Myśl jest cząsteczkowym zespołem, która kreuje materię.
Jednakże uczucie jest energią, która materializuje materię w formę.

Aby powstała pełna materializacja czegoś,  musi istnieć myśl jako zamysł oraz uczucie jako energia, zlepiająca cząstki energii w określoną formę.

Nieświadome tworzenie powoduje, iż ludzie żyją w amoku nie zdając sobie sprawy
z własnych kreacji oraz tego, że te wszystkie rzeczy pozytywne jak i negatywne w ich własnym mniemaniu, sami powołali do życia.
Istnieją z ich punktu widzenia, te nieustanne zmagania, które mogą być zmienione
w ciągu jednej krótkiej chwili.
I dlatego chcielibyśmy omówić starożytną DUCHOWĄ SZTUKĘ MANIFESTACJI CZEGOKOLWIEK.
Jest to oczywiście wykorzystanie świadomości i przytomności tworzenia i nie tylko.
Starożytne ludy, które żyły wiele, wiele lat przed Wami,  znały dobrze tę sztukę, dlatego nazywano Je OŚWIECONYMI.
W skład tej sztuki wchodzą następujące elementy, są to:

WOLNA WOLA,
WYOBRAŹNIA,
SŁOWO i
UCZUCIE MIŁOŚCI.

Jest bardzo ważne dla wolnej istoty zrozumienie terminu WOLNEJ WOLI.
Wolna Wola pozwala być kimkolwiek zechcesz być i czegokolwiek pragniesz doświadczyć w materii.
Jako istota Boga nie posiadasz żadnych ograniczeń.
Dlatego Wolna Wola jest bardzo ważna w manifestacji czegokolwiek.
Następnym bardzo ważnym elementem w tworzeniu jest WYOBRAŹNIA.
Wyobraźnia jest zespołem myśli, budującym obiekt lub doświadczenie, które chcemy stworzyć.
Wyobraźnią możemy coś wykreować w umyśle od podstaw, albo wymazać dana ideę i zacząć od nowa.
Możesz stworzyć doświadczenie, które pragniesz przeżyć.
Możesz stworzyć przedmiot, który pragniesz mieć.
Możesz stworzyć ludzi, z którymi chcesz spędzić czas.
Wiedz, że tutaj również obowiązuje całkowity brak jakichkolwiek ograniczeń.
Cokolwiek pragniesz doświadczyć, nawet gdy Tobie wydaje się, że niektóre rzeczy, które masz w głowie są niewiarygodne, lub niemożliwe, wiedz że jako Boska Istota możesz doświadczyć WSZYSTKIEGO.
Nic nie jest niemożliwe.

Świadome tworzenie nie zostanie ukończone bez kolejnego elementu, a jest nim SŁOWO.
Słowa są wyrażonymi myślami.

Najlepiej użyć słów, które będą w harmonii z Twoim pragnieniem.

Użyj słów „Ja Jestem” + Twoje pragnienie, które postawią Cie przed faktem dokonanym.

Musimy tutaj dodać, iż bardzo ważnym jest użycie słów, tak jakby pragnienie już się dokonało.

To spowoduje przyspieszenie materializacji.

Ostatnim elementem i najważniejszym, który zapieczętuje ową sztukę, jest UCZUCIE MIŁOŚCI.

Trzeba pamiętać, że jeżeli istota wytworzy uczucie miłości dla czegoś czego bardzo pragnie, ów przedmiot lub doświadczenie bardzo szybko pojawi się na drodze spełnienia.

Dlatego kochaj wszystko to, czego pragniesz doświadczyć, ponieważ Twoja Miłość przyciągnie to do Ciebie.

Im wyższa częstotliwość tego uczucia, tym szybsza materializacja.

To jest krótka instrukcja „Duchowej Sztuki Manifestacji Czegokolwiek”.
Gdy zrozumiesz to, co tutaj przedstawiliśmy i zaczniesz w sposób świadomy i celowy używać tej sztuki, do tworzenia własnej rzeczywistości, gwarantujemy, iż nie będzie takiego pragnienia, którego nie mógłbyś spełnić.
Gdybyś już dzisiaj rozpoczął praktykowanie tej sztuki w konkretnym celu, bez jakichkolwiek wątpliwości w działanie tej metody, masz Nasze słowo iż w przeciągu trzech dni, stworzyłbyś dosłownie wszystko co tylko mógłbyś sobie wymyślić.
To Jest to, co chcielibyśmy Tobie przyrzec.

Możesz raz na zawsze wyrwać się z chaosu nieświadomego tworzenia i stać się Mistrzem panującym nad materią, chodzącym po tej planecie.

Już widzimy tych wszystkich ludzi, którzy wykorzystują tę sztukę dla własnej ekspansji i radości.
Jest nas wielu, ale postrzegamy Siebie jako JEDNO.
Mimo, że Ty postrzegasz jeszcze wielość.
Gdy zaczniesz praktykować przedstawiona przez Nas sztukę, już nigdy nie będziesz widział podziału na My i Ty.
Dołącz do Nas, istot wolnych i nieograniczonych nikim i niczym i zostaniemy tylko My jako JEDEN.
I tak będzie.

W następnym przekazie opiszemy dokładnie jak działa Wszechświat i pomożemy Tobie zrozumieć pełną Istotę Boga.
Kim i Czym tak naprawdę jest i jakie informacje płyną z waszych kościołów i religii.
Abyście mogli tą lekcję swobodnie przyswoić, na dzień dzisiejszy zakończymy przekaz, ponieważ wszystko, co dzisiaj miało być przekazane,  zostało przekazane.

                              Alfa i Omega - materializacja


Pozdrowienia i Ukłony Mój Przyjacielu,

Bardzo cieszy mnie ten fakt, iż moje rady są dla Ciebie pomocne i oczywiście jak zawsze z przyjemnością pomogę Tobie dalej zgłębiać tajemnice, która jest we Wszystkim Co Jest i co nie Jest.

Jak również cieszy mnie fakt, iż energia zawarta w przekazie “Jesteś Boską Esencją”, tak bardzo Ci służy. Gdy pytałem moich świadomych przyjaciół o tą energię zawartą w tym przekazie, powiedzieli mi że istoty, które będą czytały ich słowa, dostaną zastrzyk energii podnoszący ich wibrację do wymiaru piątego. Uwierz mi, Oni doskonale wiedzą, kto czyta ich słowa. Ten przekaz to dar, jaki istoty ludzkie mogły otrzymać do podnoszenia wibracji. Niestety nie każdy w to wierzy. Gdy niedowiarek czyta ten przekaz i w momencie pauzy (kiedy Nasi Przyjaciele pracują aby podnieść jego wewnętrzne wibracje) swoją niewiarą, obniża własne wibracje. Co powoduje nieskuteczność pracy. Jednakże Ty wiesz, Mój Drogi do czego zmierzam. Ty wiesz.

Jesteś Istotą Boską i nie da się temu zaprzeczyć. Twoim przyrodzonym prawem, jest tworzenie własnej rzeczywistości w zgodzie z własnymi pragnieniami. Jednakże w dobie tej rzeczywistości, człowiek przestaje na to zwracać uwagę. Jest zajęty własnym małym światem i ograniczonymi trzema wymiarami. Większość ludzi jest przekonana, iż trzy wymiary to najprawdziwsza rzeczywistość i oprócz niej, nie ma nic innego. Gdy po Wielkim Akordzie Przejścia, znajdą się w wymiarze piątym, będą bardzo zdezorientowani i niestety większość z nich wybierze odejście z tego świata, lub poczują, iż w piątym wymiarze, ktoś albo coś ma nad nimi kontrolę i nie mają żadnego wpływu na własną rzeczywistość. Będą tak sądzić, ponieważ w wymiarze trzecim znajdowała się przestrzeń między wyobraźnią a materializacją danego pragnienia. W piątym wymiarze, tej przestrzeni nie będzie. I ta, tak zwana “szybka materializacja” wyprowadzi ich z własnej równowagi. A tymczasem, natychmiastowa materializacja, jest po prostu poszerzeniem własnej świadomości. Jest to jedna z wielu nagród,  które czekają na “Nowe Istoty Światła”, w piątym wymiarze. Jednakże, nie trzeba czekać na wymiar piąty, aby zacząć tworzyć natychmiastowo. Wystarczy poszerzać własną świadomość Tu i Teraz. I naprawdę to wystarczy.

A teraz przybliżę dokładniejsze znaczenie: Duchowej Sztuki Manifestacji Czegokolwiek. Sztuka ta, opiera się na tzw. wskazówkach manifestacji. Wskazówki te, są dokładnie poukładane w zgodzie z uniwersalnym Prawem Wibracji i Rezonansu. Jest to: Wolna Wola, Wyobraźnia, słowo i uczucie Miłości.

                                                   Wolna Wola

W czasach Wielkiego Początku gdy Ojciec dzielił swą świadomość na “setki” “bilionów” części, powstały nieskończone legiony Kul światła. Każda Kula światła, była jedną z części świadomości Wielkiego Stwórcy, a jednocześnie “Pełnym” Stwórcą. Kula Światła posiadała świadomość stwórcy i została nazwana sygnaturą świadomości lub “duszą”. Dusza ta, miała za zadanie doświadczyć siebie, jako pełnej mocy i władzy Wielkiego Nieskończonego Boga. Ze względu na identyczność zachowań wszystkich dusz, żadna z nich nie różniła się od innych. Aby doświadczyć różnorodności, dana dusza w postaci kuli światła, zwolniła swoje wibracje i umiejscowiła się w ciele fizycznych, tuż obok serca, po to by doświadczyć iluzyjnej odrębności od innych dusz i od Stwórcy, gdzie w początkowych fazach rozwoju rządziło Ego. Od tej chwili, każda wcielona dusza, posiadała własną indywidualną tożsamość z różnymi “nieprzewidywalnymi” doświadczeniami. Jest to krótki opis, powstania istot żywych, zamieszkujących wszystkie wymiary we Wszechświecie. Jak widzisz, Stwórca pragnął, aby każda dusza wcielona lub eteryczna, poznała siebie w doświadczeniu jako Pełnego Boga, jakim jest. Gdy dana istota fizyczna myśli, że jest ograniczona pozostając w ciele fizycznym to się myli. Bóg podarował materię ciała istotom, aby posiadały inny wygląd i zupełnie inną tożsamość. Ponieważ na poziomie czystej świadomości, jesteśmy tacy sami. A więc, Wolna Wola jest naszym przyrodzonym prawem. Dzięki niej, możemy być takimi, jakimi chcemy. Robić to co chcemy lub materializować z Ojca (Światła) różne rzeczy. Dzięki Wyobraźni, którą wykorzystujemy do zwolnienia wibracji myśli i światła do wolniejszej wibracji materii. Uwierz mi, nie istnieje nic czego nie mógłbyś mieć ani czym nie mógłbyś się stać. Wypróbowałem to na sobie i zrozumiałem, że wolna istota to taka, który wykorzystuje moc drzemiącą w nim, nie tylko w rzeczach małych, ale nawet tych, do których inni przypisują etykietkę o nazwie: “Niemożliwych”.

                                                     
                                                          SŁOWO

Niezwykle pomocne w tej sztuce są słowa. Gdy używasz słów do danego wyobrażenia, ładujesz je dodatkowo potężną energią. Słowa wypowiadane w kolejności “Ja Jestem…” są stwierdzeniem faktu. A więc przy pomocy tych słów, stwierdzasz iż dane pragnienie już zaistniało, co spowoduje przyspieszenie częstotliwości wyobrażenia i szybszą materializacja.

Człowiek nieświadomie wykorzystuje te słowa nie zdając sobie sprawy z ich mocy, mówiąc: “Ja Jestem chory”, ładując energie we własną chorobę. Albo: “Ja Jestem samotny”, co powoduje iż dana osoba, pozostaje w smutku z dala od bliskich.

Także słowa “Ja Jestem”, mają ogromną moc i należy je wypowiadać tylko do realizacji swoich pragnień. Ponieważ mogą spowodować zdarzenie, które nie jest w harmonii z pragnieniem danej osoby. Dlatego do wyobrażenia dodaj słowa: “Ja Jestem… plus dane pragnienie”. Wymawiaj je bardzo często z niezachwianą wiarą, kiedy wizualizujesz lub robisz jakąś inną czynność.

                                               Uczucie MIŁOŚCI

Czynnikiem końcowym, które dodajesz do wyobrażenia i słowa to uczucie. Ważne aby towarzyszyło Tobie uczucie Miłości. Dlaczego jest to tak ważne? Ponieważ to co kochasz, przyciągasz. A to co przyciągasz, Jest. Gdy pragniesz danego pragnienia, poczuj miłość do niego. Cokolwiek by to nie było, pokochaj je z całego serca. Pokochaj tak mocno, na ile potrafisz. Musisz wiedzieć, iż Twoja prawdziwa natura to czysty Stwórca. A czysty Stwórca, to czysta Miłość. Gdy pragniesz czegoś, wiedz iż dana manifestacja musi zostać stworzona z Ojca. Kierując się zasadą: “Bóg to Wszystko Co Jest i Co Nie Jest”. Dlatego dane pragnienie musi powstać z Czystej Miłości Stwórcy. Gdy czujesz miłość do czegoś, jesteś w wibracyjnej harmonii z tym właśnie pragnieniem. A gdy jesteś
w tej harmonii, to czego pragniesz MUSI zostać przesłane do Ciebie. Taka jest zasada, uniwersalnego Prawa Wibracji i Rezonansu.

Gdy zamiast tego uczucia, towarzyszy Tobie jakże często odczuwane uczucie zwątpienia, dane pragnienie nie zostanie zmaterializowane. To również jest główną zasadą tego Prawa. Mistrz to ten, który tworzy bez żadnych wątpliwości. Czy rozumiesz?

A więc podsumujmy wszystko z wykorzystaniem przykładu.
Powiedzmy, iż pragniesz zdrowia. A do procesu uzdrawiania, wykorzystasz Duchową Sztukę Manifestacji Czegokolwiek.

Na początku pojmujesz znaczenie Wolnej Woli  i rozumiesz, iż możesz doświadczyć wszystkiego czego chcesz, bez żadnych ograniczeń. Zdajesz sobie sprawę, iż dana dolegliwość, czy choroba również jest stworzeniem. Jednakże stworzeniem na bazie etykietki: “negatywnej”. Dochodzisz do wniosku takiego, iż stworzenie choroby nie było takie trudne, więc stworzenie zdrowia również “pójdzie jak po maśle”. Wykorzystujesz wyobraźnię, do stworzenia idealnego “Ja”, które cieszy się swoim zdrowiem. Do swojej wizualizacji, nie dodajesz czynnika choroby, ponieważ takie dodanie spowoduje zwiększenie choroby. Skupiasz się tylko na zdrowiu i na swoim idealnym “Ja”.

Wykorzystujesz słowa: “Ja Jestem Zdrowy i Pełen Życia”, co powoduje twoją poprawę samopoczucia, i ładuje wyobraźnie potężnym ładunkiem energii. Aż w końcu, tworzysz w swoim wnętrzu Miłość do Zdrowia. Kochasz być zdrowym, ponieważ zdrowie jest Twoim naturalnym stanem. Wizualizujesz i afirmujesz tak często, aż dana choroba zniknie z Twojego życia. Przy takiej postawie, nie będzie dla Ciebie istnieć słowo: “Niemożliwe”, bo tak naprawdę słowo to nie istnieje.

Duchowa Sztuka Manifestacji Czegokolwiek, została stworzona tak, aby każdy następny, dodany czynnik, zwielokrotniał moc tworzenia.

Wolna Wola, Wyobraźnia, słowo, uczucie Miłości, to kompletne czynniki do stworzenia Czegokolwiek. Możesz wykorzystać tylko Wolną Wole, aby Twoja Istota Wewnętrzna napajała się nadzieją, co spowoduje bardzo wolne tworzenie. Jednakże gdy dodasz Wyobraźnię, moc twojego tworzenia zostanie powiększona, o prawie 70%. Gdy stale towarzyszą Tobie słowa: “Ja Jestem…” dodajesz kilka potężnych ładunków energii do częstotliwości swojego pragnienia, co powoduje iż jest ono prawie w Twoim posiadaniu. Natomiast, jeżeli dodasz jeszcze uczucie Miłości, które zakotwicza Cię w Twoim pragnieniu, dysponujesz tak potężną energią, iż materializacja czy też manifestacja, dosłownie musi się wydarzyć. I to szybko.

Podzieliłem się z Tobą, Mój Przyjacielu, nie tylko wskazówkami. Ale też konkretną wiedzą, którą wykorzystuję w każdej chwili Teraz. Mam nadzieję, iż pomogłem Tobie zgłębić i rozjaśnić, mądrość tworzenia własnej rzeczywistości, jak i owej Sztuki. Gdy będziesz miał jakieś wątpliwości, to skieruj je do mnie. Pomogę Tobie je rozpuścić i napełnić Twoje naczynie wewnętrzne czystą wiedzą i zrozumieniem.
Oraz pamiętaj, szczęśliwy człowiek to taki, który zdaje sobie sprawę ze swojej Boskości i żyje chwilą.

Niech Twoje Światło osiągnie wielkość Alfy i Omegi, świecąc ciągle i nieprzerwanie.

Pozdrawiam w Miłości.

“Wychodząc na świat, ujrzałem Boga.
Widziałem Go w drzewach, na niebie,
w innych ludziach. Słyszałem jego piękny
głos w oddali. Mogłem po Nim chodzić i
nosić Jego Imię. Gdy dotknąłem muru,
poczułem życie. To serce, które bije
nieprzerwanie. To On. To Bóg.
To Mój Ojciec. To Ja. Gdy to powiedziałem,
wiatr uniósł mnie na swoim grzbiecie,
kierując do Wiecznej Chwili Radości.”

Dajamanti

Dajamanti

“Witajcie Kochani,

Przychodzę do Was, jako odpowiedź na Wasze osobiste wołania. Na początku chciałbym skierować moje słowa do Krystal. Kochana, poprosiłaś mnie w dniu mojego pożegnania z Wami, abym wysłał Tobie Wszystkie rozmowy z moim podświadomym towarzyszem podróży. Jednak nie mogłem tego uczynić w tym czasie, ale zapamiętałem Twoją prośbę i w zanadrzu przygotowałem Tobie i Wam wszystkim coś lepszego. Mam na myśli instrukcję pokierowania Was do Waszego osobistego Wzniesienia i Wiecznej Wolności, która nie ma nic wspólnego z ciekawskim trójwymiarowym umysłem i ciągłym zadawaniem pytań.

Kochani, Wzniesienie to życie w Tu i Teraz do takiego stopnia, że jesteście w stanie prawie natychmiastowym, urzeczywistnić wszystko co Wam przyjdzie do głowy. To jest możliwe i boskie w swym znaczeniu i działaniu. Wiecie, że nawet teraz urzeczywistniacie swoje myśli w trybie natychmiastowym? Ale nie zdajecie sobie z tego sprawy, ponieważ wasze myśli są wyrzucane w przestrzeń nieświadomie i czasami myślicie, że nad tym wszystkim nie macie już kontroli. Ale oczywiście nie jest to prawdą.

Ważnym jest zrozumienie że Tu i Teraz jest chwilą Boską. A to oznacza, że Boga tak naprawdę nie obchodzi czas i przestrzeń. Czy Bóg Patrzy na kalendarz aby sprawdzić jaką mamy porę roku? Nie, On jest tą porą roku. Czy Bóg patrzy na zegarek, aby dowiedzieć się która godzina? Nie, On jest tą godziną, jaka istnieje
w iluzji, nie istnieje w prawdzie i będzie zawsze istnieć w umyśle trójwymiarowym. Kiedy porzucicie wszystkie trójwymiarowe iluzje, które macie w swoim nieświadomym umyśle, a które już nie przydadzą się Wam w wyższych wymiarach, drzwi do piątego wymiaru będą stały dla Was szeroko otwarte. A wtedy nic nie będzie takie, jak było do tej pory.

Kochani, jestem tutaj, aby Wam powiedzieć co takiego trzyma Was w trzecim wymiarze i nie chce odpuścić. To jest Wasze trójwymiarowe postrzeganie. Tak w istocie jest. Każdy z Was czytający te słowa, słyszał kiedyś o teorii tworzenia własnej rzeczywistości przez jednostkę. Jednakże wciąż nie dowierzacie, że tak może być. Wasza nauka udowodniła już, jak ludzki umysł wpływa na cząsteczki i teoria tworzenia własnej rzeczywistości, jest jak najbardziej podstawna i prawdziwa. Ale większość z Was nie chcę wierzyć w jaki sposób może wyleczyć się z dolegliwości wykorzystując własną kreację, lub stworzyć życie wypełnione we wszystko co tylko pragniecie. Narzekacie jak wam jest ciężko, mówiąc iż życie samo z siebie rozwija się przed Wami, lub to przez Wasz rząd, przez Ciemnych, przez Wszystko inne, ale ciągle zapominacie o sobie. Nie zdajecie sobie sprawy, że każdy najdrobniejszy kamień na waszej drodze, jest stworzony przez Was samych. Każdy podmuch wiatru, lub przelatujący owad nad waszymi głowami jest waszą osobistą kreacją. Jak ciężko to zaakceptować! Nic nie może pojawić się w Waszym życiu,
w formie przypadkowej lub losowej. Jesteście sprawcą wszystkiego co jest.

Moi drodzy, jeżeli tak ciężko jest Wam teraz uwolnić się od koncepcji czasu,wykorzystajcie chwilę obecną jako zastanowienie się, co chcecie przejawić
w następnym dniu, w następnej godzinie lub minucie. Gdybyście skupili się na następnej minucie, okazałoby się że ona jest całkiem inna niż wcześniejsza. Wiatr dmucha w inną stronę, ptak który jeszcze minutę temu szybował w powietrzu nagle zniknął, w tej minucie go już nie ma. Jest to dowód na to, iż życie jest stale wędrującymi cząstkami Boga, które nie lubią zastoju. Czy wiedzieliście o tym, że gdy patrzycie w stronę nieba, dajecie władze niebu aby pokazywało Wam co ma w zanadrzu? Tak w istocie jest Moi Drodzy. Gdyby żaden człowiek na waszej planecie nie spojrzał nigdy w niebo od Teraz, to w tym jednym momencie niebo przestałoby istnieć. Czy wiedzieliście o tym? Rozumiecie jaką władzę macie w swoim zasięgu?

Władza wzroku, słuchu, węchu, dotyku i smaku, jest nieograniczoną władzą którą macie do własnej dyspozycji. Ta moc, gdy jest w sposób kompletny zrozumiana, czyni wasze ciało i Was samych podróżujących w ciałach, istotami o Boskich atrybutach. Jak to rozumieć? To prosty mechanizm, ale za to bardzo skuteczny.
Powiedzmy, iż chorujecie na rzadką chorobę, która jest “trójwymiarowo” nieuleczalna.

Jeżeli w świecie trójwymiarowym nie znają lekarstwa, pora zgłosić się na obserwację w świecie pieciowymiarowym.

Po prostu użyjcie waszego wzroku, aby skierowało spojrzenie na wasze piękne, zdrowe ciało, waszego słuchu, aby słyszało tylko to co chcecie usłyszeć o ciele. Waszego węchu, aby mogło poczuć zapach woni czystego zdrowia, dotyku, aby poczuć aksamitny a jednocześnie delikatny dotyk, pięknej powłoczki skórnej i smaku, abyście mogli jeść to co czyni was pełnymi energii.

Gdy zastosujecie ten system, przy waszych chorobach, ze szczególną świadomością, wasze choroby nie dotrwają do następnego dnia, ponieważ będą musiały się przekształcić w to, co wyrażacie, jako piękne i zdrowe ciało. Kochani czy rozumiecie?

Możecie zastosować ten system, we wszystkim co chcecie przejawić. Po prostu przekierujcie wasze zmysły w stronę pożądaną, a zobaczycie jak łatwo można żyć i doświadczyć absolutnie wszystkiego.

Tę wiedzę przekazuję Wam, jako zasiadającymi po stronie Ojca, Bogami kreacji i dziećmi w ciele Stworzyciela. Poćwiczcie, a zrozumiecie prawdę istnienia waszych zmysłów. Niech tak się stanie.

Czy wykorzystacie wasze zmysły do zmiany postrzegania iluzji i wychwyceniu tego czego pragniecie?


Zdobędziecie kreatywny umysł, który w jednej chwili stworzy wspaniałe rzeczy, tylko przy wykorzystaniu waszych zmysłów w chwili obecnej.


Zrozumiecie jak łatwo można sterować swoim ciałem. Jak można go modyfikować, zmieniać przy wykorzystaniu jedynie świadomego umysłu i totalnego skupienia w chwili obecnej.


    Jeżeli zmienicie waszą świadomość, warunki zewnętrzne natychmiast ulegną zmianie

29 kwi 2012

by krystal28 in Dajamanti

.

Witajcie Kochani,

Dzisiaj chciałbym z Wami omówić kilka kwestii, które wiążą się ze Wzniesieniem. Otóż znaczna część z Was, oczekuje wzniesienia, myśląc iż niejako nastąpi ono samo z siebie. A ja wam mówię, że jest to wielkim błędem. Gdybyście nie posiadali Wolnej Woli i zdolności tworzenia własnej rzeczywistości, powiedzielibyśmy Wam, abyście oczekiwali na globalne wzniesienie a resztą zajmą się istoty do tego upoważnione. Ale w waszej rzeczywistości, wszystko następuje tylko za Waszą zgodą. Skupcie się Kochani, bo jest to bardzo ważne co chcę Wam dzisiaj powiedzieć.

Wszystko co ukazuje się zewnętrznie, jest doskonałą kopią Waszej obecnej świadomości. Jeżeli zmienicie waszą świadomość, warunki zewnętrzne natychmiast ulegną zmianie. Aby zmienić obecną rzeczywistość, która jest dla Was niezadowalająca, nie musicie stosować męczących wizualizacji całymi godzinami, czy innych techniki kontroli umysłu. Wystarczy abyście zmienili jedynie Waszą świadomość.

Dlatego dzisiaj nauczę Was zmiany świadomości, abyście mogli dostosować ją pod każde warunki, które chcecie ujrzeć we własnym otoczeniu.

Dla potrzeby tego przekazu, przedstawię Wam dialog, który odbędę z osobą poszukującą Wzniesienia i wiedzy.

- Witaj Dajamanti.
D: Witam Cię Kochany!
- Powiedz mi proszę, jak mam zmienić obecną rzeczywistość, w taką, która byłaby dla mnie satysfakcjonująca?
D: A jaka jest twoja obecna rzeczywistość?
-No dużo do opowiadania. Przede wszystkim nie mam wystarczająco dużo pieniędzy. Gdy pragnę coś kupić muszę dokładnie wszystko przeliczyć, aby wystarczyło mi pieniędzy do końca miesiąca, a czasami jest to naprawdę trudne. Następnie, nie wiem dlaczego, ale słyszę i widzę jak ludzie plotkują na mój temat. Jest to bardzo stresujące. Dlaczego mnie tak oceniają i osądzają? Co ja im takiego zrobiłem? Teraz kwestia mojego ciała. Czy to normalne, że lekki podmuch wiatru powoduje u mnie chorobę? Denerwuje mnie to. Już naprawdę brakuje mi sił, aby ciągle dbać o swoje zdrowie.
D: Czy to wszystko?
- To są te sprawy, które najbardziej dają się we znaki w moim życiu, i je chciałbym zmienić. Proszę powiedz mi co mam robić? Stosuję te wszystkie techniki wizualizacyjne, ale po prostu widzę po sobie, że to nie działa w moim przypadku. Medytuję, ale potem dalej czuję się roztrzęsiony. Jestem tym wszystkim wyczerpany.
D: Dobrze, zanim opowiemy sobie gdzie tkwi całe sedno Twojego nieszczęścia, pomówmy teraz o Twojej świadomości.
- Świadomości?
D: Tak.
- Co masz na myśli mówiąc świadomość?
D: Świadomość jest częścią ciebie, która odpowiada za twoje otoczenie, w którym się poruszasz.
- Hm. Nie wiem czy do końca to rozumiem.
D: Nie musisz od razu tego zrozumieć. Dojdziemy do tego później. Na razie powiedz mi, czego jesteś świadomy w swoim życiu? Co uważasz za pewne i prawdziwe w tym momencie?
-No na pewno jestem tego pewien, że nienawidzę swojej pracy. A Wiesz dlaczego? Bo przez nią mam tak mało pieniędzy. Jestem pewien, że gdybym poszedł gdzie indziej byłoby mi lepiej, ale muszę tutaj zostać, bo nic innego znaleźć nie mogę. Poza tym nie lubię towarzystwa innych osób. Czuję się osaczony przez nich i jestem przekonany o tym, że ludzie potrafią tylko plotkować na temat innych osób. Jestem pewien również tego, że moje ciało zawsze będzie już chorować. A te wszystkie szczepionki, są po prostu bezużyteczne i na mnie nie działają.
D: Dziękuję. A teraz proszę przyjrzyj się swojej obecnej rzeczywistości, a tym co znajduje się w Twojej świadomości, czyli stanu twojego obecnego postrzegania.
- Oczywiście że się tam znajduję, bo to obecnie przeżywam, to jak mogę tego nie dostrzegać?
D: Musisz zrozumieć, że nic nie jest wstanie zmienić się w Twojej rzeczywistości, jeżeli jesteś świadomy tego wszystkiego co mi powiedziałeś i tak to postrzegasz.
Jedyny sposób na diametralną zmianę w Twojej rzeczywistości, to ujrzenie tych wszystkich rzeczy w zupełnie inny sposób.
- I myślisz, że to coś da?
D: Gdy postarasz się dostrzegać rzeczy w odmienny sposób jak dotychczas, Twoja świadomość ulegnie zmianie, ponieważ będziesz świadomy innych rzeczy.
Będziesz świadomy, że Twoja praca jest naprawdę miłym miejscem, pełnym komfortu i radości a Twoja wypłata ulegnie zmianie, dostosowując się do Twojego wspaniałego uczucia. Będziesz świadomy że ludzie których widzisz we własnym otoczeniu, to Twoim Bracia i Siostry, którzy egzystują obok Ciebie w braterstwie i przyjaźni, a wtedy ujrzysz jak chętnie będą służyć Ci pomocą. Będziesz świadomy swojego zdrowego i pięknego ciała, a wtedy sam przekonasz się, jak przykładnie zharmonizuję się z otoczeniem, dając wspaniałe wrażenie współgrania z elementami natury.

Kochani Przyjaciele, ten dialog został ułożony tak, abyście zrozumieli, że jeżeli jesteście czegoś świadomi, to ten element w waszym życiu nigdy nie ulegnie zmianie, dopóki nie zmienicie interpretacji na jego temat. A więc wszystko co istnieje w waszym życiu, jest idealną kopią tego, czego jesteście świadomi. Dlatego ważnym jest zrozumienie, iż z Waszej świadomości, wszystko wypływa i posiada swoje miejsce w bycie.

Przejdźmy o krok dalej. Powiedzmy iż podczas waszej codziennej przechadzki, napotykacie na uschnięte drzewo. Jesteście całkowicie świadomi, że jest ono “martwe” i już nigdy nie urodzi wspaniałych owoców. Dlatego kopia waszej świadomości, pod postacią tego uschniętego drzewa, zostaje zakotwiczona w waszym otoczeniu. Widzicie jak drzewo pozostaje uschnięte i żadna siła tego nie zmieni. Ale gdybyście zmienili interpretację tego co widzicie, i bylibyście świadomi procesu odnawiania drzewa które choć uschnięte, nadal jest podłączone systemem korzennym pod ciało Gai, a więc Gaja zatroszczy się i tchnie życie w to drzewo, dając smaczne i dojrzałe owoce. Jeżeli taka będzie wasza interpretacja i pozostaniecie jej świadomi, wkrótce ujrzycie jak drzewo, z dnia na dzień rozrasta się tworząc bujną plątaninę gałęzi, liści wraz z soczystymi, smacznymi owocami.

Dlaczego tak się stało? Ponieważ Wy zmieniliście interpretację tego co widzicie,
i kopia waszej świadomości zagnieździła się w otoczeniu, tworząc to, czego jesteście świadomi. Zmiana świadomości nie oznacza tego, że staniecie się zupełnie innymi osobowościami. Jest to tylko zmiana waszego postrzegania. Rozumiecie w jaki sposób tworzycie wasze życie?

A więc śmiało stwórzcie listę tego, czego jesteście świadomi, a co chcielibyście zmienić, a następnie zmieńcie interpretacje tych rzeczy, poprzez skierowanie własnych zmysłów i zmianę w świadomości.

Chcecie wspaniałego zdrowia? Bądźcie świadomi, że już jesteście zdrowi.
Chcecie więcej miłości w waszym życiu? Bądźcie świadomi, że ona już tam jest.
Chcecie żyć w piątym wymiarze? Bądźcie świadomi, że już tam jesteście.
Chcecie osiągnąć wszystko co wam przyjdzie do głowy? Bądźcie świadomi, że posiadacie taką zdolność.

Kochani Przyjaciele, zaprawdę możecie osiągnąć wszystko, poprzez zmianę własnej świadomości. Gdybyście udali się do Waszych naukowców i zapytali:
“Czy poprzez zmianę świadomości mogę sprawić że moje ciało będzie niewidzialne, albo stanie się płomieniem? Czy potrafię leczyć ludzi, zwierzęta i rośliny? Czy posiadam zdolność poruszania się po różnych wymiarach w swoim ciele?”.
A oni by odrzekli: “Przykro nam. W naszym świecie jest to po prostu niemożliwe”.
I mieliby absolutną rację. W świecie trzeciego wymiaru, nie jest możliwe osiągnięcie tego wszystkiego. Natomiast w wyższych wymiarach, jak najbardziej.

Po czym poznacie że jesteście w piątym wymiarze? Po tym jak poprzez zmianę własnej świadomości, wywołacie świadome zmiany na zewnątrz. Jeżeli któregoś dnia uzdrowicie “martwe” drzewo, wiedzcie iż jesteście w wyższym wymiarze świadomości. Jeżeli uda się wam doprowadzić do całkowitego zdrowia wasze ciało, poprzez świadomą zmianę interpretacji tego co wyrażacie, wiedzcie iż jesteście w wyższym wymiarze świadomości. Oraz wszystko inne, co wam tylko przyjdzie do głowy. Czy rozumiecie?

A zatem, czym jest piąty wymiar w takim razie? Jest zmianą świadomości jednostki, i kopią tej świadomości w otoczeniu. Czy teraz dostrzegacie jakim błędem jest oczekiwanie na wzniesienie i nic nie robienie w tym temacie?

Ktoś może powiedzieć: “Mam tyle problemów, jestem taki załamany i przygnębiony. Mam dość tego świata. Kiedy wreszcie odbędzie się to globalne wzniesienie. Tak chciałbym żyć w lepszym świecie”. A teraz zauważcie, pod względem tego co powiedzieliśmy sobie wcześniej, osoba ta diametralnie jest zakotwiczona w trzecim wymiarze świadomości i dopóki tak to wyraża, piąty wymiar będzie dla niej stale zamknięty. Co ta osoba musi zrobić w takim razie? Musi zmienić swoją świadomość tak, aby kopia własnego wyrażania, zaistniała w warunkach osobistej rzeczywistości.

Musicie wiedzieć Kochani, że piąty wymiar świadomości już istnieje na Gai. Potrzeba tylko waszego zakotwiczenia, poprzez świadomą zmianę wyrażania. To wszystko.

Gdybym zaprowadził Was przed oblicza naukowców jakiegokolwiek wyższego wymiaru, tylko po to, abyście mogli z nimi porozmawiać, bylibyście zaskoczeni prostotą i lekkością z jaką się wyrażają. Gdybyście zapytali ich gdzie tkwią granice waszych życzeń, Oni z pewnością zaproponowaliby, abyście Tu i Teraz, opowiedzieli im życzenia, które są dla Was niemożliwe do spełnienia. A Wy na to: “Chcemy być nieograniczeni do takiego stopnia, że pojawiamy się w jakimkolwiek punkcie czasowym we Wszechświecie, z szybkością ułamka sekundy. Chcemy mieć wszystkie bogactwa Wszechświata i tam gdzie się pojawiamy obdarzeni jesteśmy tylko miłością i wspaniałym towarzystwem przez inne istoty. Gdy wchodzimy w gęstość materii, pragniemy przybrać jakąkolwiek postać fizyczną lub niefizyczną i przychodzić i odchodzić wtedy, kiedy mamy na to ochotę”. Oni popatrzyliby na Was z uśmiechem i lekkością ducha, a jeden z nich powiedziałby Wam: “Moje Kochane dzieci, to bardzo skromne życzenie i jest ono zaprawdę bardzo proste do zrealizowania”.
W tym momencie, nie wiedzielibyście co macie odpowiedzieć, ponieważ dla istot w wyższych wymiarach lub wielowymiarowych, nie istnieją żadne ograniczenia. Ograniczenia istnieją wtedy, kiedy jednostka posiada je we własnej świadomości i wyraża je na zewnątrz. Tylko wtedy.

Jesteście wspaniałymi istotami, każdy z Was. Nikt nie jest lepszy, ani gorszy od drugiego. Jeżeli w tym życiu zdecydujecie, że jednak nie jesteście gotowi na piąty wymiar, będzie to tylko i wyłącznie wasz osobisty wybór. Nikt Was przez to nie będzie potępiał, ani nie wtrąci do piekielnej czeluści. Dalej będziecie kochani ponad wszystko i gdy tylko zawołacie o pomoc w wydostaniu się z dołu na powierzchnię, My zawsze będziemy reagować.

Kim jestem Ja? Kim jest Dajamanti w takim razie? Jestem obserwatorem tego wspaniałego Gobelinu. Obserwuje jak ta cudowna planeta odradza się z powrotem do życia, niczym Feniks wylatujący z tętniącego życiem ognia. Moja rola w waszym życiu nie ma absolutnie żadnego znaczenia. Nie oczekuję od Was żadnej aprobaty, nie po to tutaj jestem. Jestem tutaj tylko dlatego, ponieważ zostałem przez Was zaproszony. Dlatego moje pytanie do Was brzmi: Co dalej zrobicie z tą wiedzą, którą Wam przekazałem? Czy będziecie na tyle wytrwali, aby wykorzystać ją w celu wzniesienia się ponad trzeci wymiar?

Pewnego wieczoru, czysta i niewinna istota o dobrym sercu modliła się w taki oto sposób: “Dobry Boże, rozumiem proces transformacji, który ma obecnie miejsce na naszej planecie, ale coś mnie jednak niepokoi. Proszę powiedz mi, co stanie się z osobami, które nie mają dostępu do internetu, aby czytać przekazy ze światła. Przecież istnieje bardzo dużo ludzi o dobrym sercu, którzy są nieświadomi tego co się obecnie dzieje. Proszę o odpowiedź”.
Przytoczyłem Wam tę modlitwę tylko dlatego, ponieważ rozumiem, że niektórzy
z Was, również martwią się o tą kwestię.

Moi Drodzy, osoby które mają czyste serca, przez wysoką wibrację planety, znalazły się i egzystują już w piątym wymiarze. Wiele cywilizacji, które zamieszkują dalekie wyspy i nieznane tereny, wkrótce zakończą swoją misję świadomego podnoszenia wibracji planety i spotkają się ze swoimi kosmicznymi rodzinami. Niektórym osobom, podatnym na wszelakie rady czy wskazówki, ukazujemy się podczas snów i przekazujemy informację. Niektórzy przebudzili się, ponieważ ich wzrok przykuła ciekawa książka w księgarni, która otworzyła im oczy. Nikt nie jest pozostawiony samemu sobie.

Wiele bardzo wiele osób, już przebywa i jest zakotwiczona w piątym wymiarze. Niektórzy przeskoczyli więcej szczebli, a niektórzy wciąż tkwią w trójwymiarowych iluzjach, myśląc co robią niewłaściwie. Nikt z Was nie zrobił nigdy niczego złego ani niewłaściwego. Po prostu Jesteście, i to jacy Wy jesteście Teraz w świadomości obecnej, takie iluzje przeżywacie, i to nie jest tak, że My Was do czegoś zmuszamy. Nie przychodzimy do Was bo mamy taki kaprys, ale dlatego że nas wołacie. Pragniecie odpowiedzi. Chcecie wiedzieć, jak przeskoczyć jeden, dwa lub więcej szczebli w drabinie ewolucji. Dlatego przybywamy. Żaden z nas, nigdy nie jest głuchy na wasze wołania. Chętnie dzielimy się z Wami naszą wiedzą i nie ukrywamy za Waszymi plecami żadnych tajemnic.

Największą tajemnicą jesteście Wy. Każdy z Was. Nigdy nie szukajcie wielkich tajemnic w świecie zewnętrznym, tam ich nie znajdziecie. Postarajcie się natomiast rozgryźć jak Wy funkcjonujecie, jak funkcjonuje Wasza świadomość, a kiedy odkryjecie tę niezwykłą moc w sobie, wtedy i tylko wtedy osiągniecie wzniesienie, w każdym tego słowa znaczeniu.

Zapraszam wszystkich do Piątego Wymiaru i jeszcze wyżej, tam mnie znajdziecie, tam znajdziecie innych, oczekujących Was wszystkich.

Zostawiam Was przez jakiś czas z tymi ważnymi informacjami, abyście mogli sobie je spokojnie przyswoić.

Jestem Dajamanti,
Jestem takim, jakim mnie znacie.

Kocham Was Wszystkich!Prawda – to rzecz, sytuacja, doświadczenie, w które wierzysz i staje się Twoją rzeczywistością. A teraz pytanie: Czy istnieje nieprawda? Tak, ale (i podkreślam to „ale”) wtedy gdy w daną rzecz, sytuacje, doświadczenie nie wierzysz i nie doświadczyłaś tego obeznania. Co to oznacza? Że wszystko w co uwierzysz (nawet w nieprawdę) stanie się Twoją rzeczywistością, jako Twoja prawda.
Czyli kiedy stanie się coś prawdą, skoro jest nieprawdą? Wtedy gdy dana jednostka w to uwierzy. Do czego zmierzam? Wszystko jest prawdą, a to co nie jest prawdą, nie zostało jeszcze doświadczone przez daną jednostkę.


Nic nie kształtuje naszej świadomości bardziej niż nasza własna fizyczna obecność w płaszczyźnie obrazów stworzonych przez nas samych i naszą Wolną Wolę.


Archanioł Uriel:

Świadomość  o tym „Ja Jestem” [Jam Jest] jest następną podstawą do użycia własnej siły twórczej. Tylko wówczas, gdy ty jesteś świadomy siebie jako Boska Istota, możesz Ducha kanalizować i kierować. Jeśli ty siebie uważasz za przypadkową mutację ewolucji to nie rozwiniesz żadnej siły twórczej. Ja zawsze wskazywałem na ważność otwarcia serca, bo tylko sercem możesz twoją prawdziwą istotę pojąć. Jesteś  wielowymiarową duchową istotą, która na pewien określony czas wykreowała materialne ciało.


Wszystko jest Energią i nie ma nic, co by tą energią nie było. Wasza boska ześrodkowana energia świadomości, którą nazywacie imieniem: Ja, jest stale podłączona pod energię wszystkiego co istnieje.

A więc krótko rzecz ujmując energia, która znajduje się obok was jest podłączona pod waszą świadomość i zachowuje się w zgodzie z nią. Jeżeli jesteście zdenerwowani energia ta również zachowuje się gwałtownie. Jeżeli jesteście szczęśliwi energia zachowuje się w zgodzie z Wami.

Czy nie wszyscy lubią mieć magiczną różdżkę transformacji? Lubicie! Ona nazywa się wdzięczność. Wdzięczność odnajduje piękno i doskonałość każdej chwili teraz, co pozwala wszechświatowi reagować i przynosić jeszcze więcej piękna i doskonałości. Wdzięczność może zmienić gęstość w światło, smutek w radość, stagnację w tworzenie, braki na dobrobyt. Ponadto, wykorzystanie wdzięczności pozwala Wam ogarnąć bycie świadomymi twórcami Waszej ekspresji życia. Jest to najbardziej zaawansowane narzędzie, jakie macie do porozumiewania się i tworzenia z wszechświatem.

                                                                                             Archanioł Gabriel


Jesteście istotami, a w rzeczywistości jesteście częścią, Stwórcy Wszystkiego Co Jest. Jako byt takiego znaczenia, powinniście być w stanie zrozumieć i czuć się komfortowo z tym, że jesteście suwerennymi bytami i z jako takimi nie można ingerować w Waszą wolną wolę.

                                                                                                     AA Michał


Kiedy przejdziecie już do wyższych wymiarów dowiecie się, że moc waszych myśli znacznie się zwiększy, aż do poziomu, w którym będziecie mogli tworzyć.  Tak naprawdę macie potencjalnie moc Stwórcy, a do czasu osiągnięcia tego poziomu będziecie mieli już również kompletną i zupełną kontrolę nad waszymi myślami.  Już na swoim obecnym poziomie jesteście w stanie nauczyć się, jak uzdrowić siebie, a jedyne, co jest potrzebne, aby to uczynić to absolutna wiara w waszą moc.  Czasami macie ochotę to zrobić, ale wasza wiara zawija do portów wątpliwości i to się nie dzieje.  Można te pomysły rozszerzyć na zdobywanie czegokolwiek wasze serca zapragną i ci z was o silnej woli odnoszą sukcesy.  Miejcie ufność i wiarę w swoje możliwości, a możecie zajść daleko, a kiedy już dostąpicie Wzniesienia, zdacie sobie sprawę z waszego prawdziwego potencjału.

                                                                                                         SaLuSa


Zaczynacie ufać swojej intuicji, gdy jesteście kierowani przez wasze Wyższe Ja i waszych przewodników. To jest w porządku konsultować się z innymi, którzy mogą mieć więcej informacji o tym, co rozważacie, jednak upewnicie się, że ostatnie słowo w każdej decyzji, którą podejmujecie pochodzi od Was. To jest branie waszej mocy z powrotem od tych, którym ją dano - zorganizowanych religii, rządów, ekspertów, rodziny, przyjaciół itp.

                                                                                                     Akturianie


Jest warte zauważenia w jakim zakresie nagle obudzicie się do waszego Prawdziwego Ja i zostaniecie zidentyfikowani  [skonfrontowani] z waszymi utajonymi siłami które posiadacie. Możecie wszystko osiągnąć na co skierujecie swoje zmysły i jeśli znajdziecie ludzi o podobnych poglądach, wasza moc zwiększy się dziesięciokrotnie.

                                                                                                             SaLuSa


Nie jestem autorem tego tekstu a że przekaz jest dla wszystkich to mam nadzieję że nikt się nie obrazi jak go wrzucę na forum.

Offline

#2 2012-07-02 23:51:05

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: Duchowa Sztuka Manifestacji Czegokolwiek

Jeżeli bd coś nowego to proszę dać znać. Gdyby nie Kelley to bym tego nie przeczytał, bo mi przeglądarka omija rzeczy, które wcześniej się pokazały, ale nie miałem ochoty zobaczyć nowego postu i uznaje teraz za przeczytane. Z góry dziękuję za pomoc.


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

#3 2012-07-03 17:14:36

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Duchowa Sztuka Manifestacji Czegokolwiek

No to jest warte przeczytania

Offline

#4 2012-07-03 18:51:33

 Wild salamander xD

Wtajemniczony

6618084
Call me!
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 8
Punktów :   
Znak zodiaku: Rak
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Wszystkie rodzaje

Re: Duchowa Sztuka Manifestacji Czegokolwiek

Dosłownie Konidziu. Radzę by każdy to przeczytał z młodych kilka razy, a starsi też powinni z tego wiele wynieść. ^^

Ostatnio edytowany przez Wild salamander xD (2012-07-03 18:52:13)


"Hito wa mikake in jurano mono" - Ludzie są takimi jakimi się zdają
"Nie rozumiem świata, nie rozumiem siebie, wiem tylko o tym co się dzieje w niebie."
"Dlaczego świat się kurczy bogini Księżyca, kurczy się i kurczy aż w końcu zanika."
"Żyj chwilą."

Offline

#5 2012-07-03 23:35:05

 gajusz

Użytkownik

41295567
Zarejestrowany: 2012-02-10
Posty: 72
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Rodzaj praktykowanej magii: uczeń

Re: Duchowa Sztuka Manifestacji Czegokolwiek

To racja dobrze napisany post ,więcej takich!.


Magia jest potężnym sprzymierzeńcem lecz często nie docenianym i lekceważonym

Offline

#6 2012-07-04 00:21:27

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Duchowa Sztuka Manifestacji Czegokolwiek

Będzie więcej tych przekazów. Więc tylko życzyć miłego czytania Ps. ja czytam po kilka razy to co mam na kompie a tylko po to aby się wszystko bardziej utrwaliło

Offline

  • Index
  •  » Przekazy
  •  » Duchowa Sztuka Manifestacji Czegokolwiek

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kancelaria ultiamatum filmy reklamowe