Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-06-28 19:13:34

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Regresing - wykorzystanie techniki Piko-Piko w regresingu

Amorte,

Poniższą technikę podarował mi niegdyś pewien nauczyciel Huny.

Jest ono oparte o ćwiczenie oddechowe Piko-Piko:
http://www.huna.net.pl/name-News-article-sid-273.html

Dziwna nazwa, trzeba przyznać.

Od siebie dodam, że przed wykonaniem dobrze jest mieć opanowane wchodzenie w głębszy nieco trans. Oczywiście powinno się też wykonywać rytuał oczyszczający, np. Mniejszy Rytuał Pentagramu przed i po ćwiczeniu.

Jestem ciekaw waszych doświadczeń.


Poniżej opis techniki:

Piko-Piko - to specyficzny oddech na pobudzenie energii w całym organizmie- przenosi się uwagę miedzy wdechem i wydechem miedzy następującymi punktami: głowa – pępek - kość ogonowa lub głowa – pępek - stopy

Przykładowy cykl: wdech przy skupieniu uwagi na głowie, wydech uwaga na pępku, wdech pępek wydech kość ogonowa, wdech kość ogonowa wydech pępek, wdech pępek, wydech głowa, itd kilka razy .

Cytuje:
Z poprzednich żyć możemy uczyć się (na podstawie naszych przeszłych zachowań). Chodzi tu przede wszystkim o uczenie się. W poniższym ćwiczeniu będziemy uczyć się czynności, której chcielibyśmy się
nauczyć lub ja polepszyć (udoskonalić). Istnieje czas i miejsce, gdzie ty (lub ktoś inny) nauczyli się już dobrze to robić. Przenosimy się w ten czas i miejsce. Może to leżeć w przyszłości (albo w przeszłości).
Najpierw przeniesiemy się w środek jakiegoś naszego życia (istnienia) - może być to w szczególnym przypadku nasze obecne życie -, później na jego początek, aż wreszcie w czas, w którym umiejętność ta
doprowadziliśmy do perfekcji.

OPIS: Wykonujemy piko-piko. Robimy założenie, iż chcemy nabyć lub udoskonalić dana umiejętność. Odliczamy od 10 do 1. Gdy przekroczyliśmy 1 mówimy: TERAZ. Teraz jestem w tym życiu, w którym
doprowadziłem te umiejętność do perfekcji. Zwracam uwagę na to, na czym stoję, uświadamiam sobie swoje nogi, resztę ciała, jaka jest pogoda, pora roku, czy obok mnie znajdują się ludzie, czy znajduje się
na wolnym powietrzu czy w budynku. W tym momencie znajduje się w średnim stadium nauki (wieku) we wcieleniu, w którym opanowałem te umiejętność do perfekcji.

Następnie odliczam od 5 przez 1 do TERAZ. Tym razem przenoszę się do momentu w danym życiu, gdy zacząłem się uczyć tej wybranej przeze mnie umiejętności. Uświadamiam sobie wszystko jak poprzednio.

Później odliczam od 5 poprzez 1 do TERAZ. Obecnie znajduje się w końcowym stadium doskonalenia tej umiejętności. Powtarzam znowu cala procedurę uświadamiania sobie miejsca, czasu i otoczenia. Za każdym razem uświadamiam sobie również w jakim jestem wieku. Gdy znajduje się teraz w tym końcowym stadium doskonalenia wybranej przeze mnie umiejętności, wtedy staram się odczuć w jaki sposób odbieram te moja nowa umiejętność. Jak czuje się z nią. W pełni uświadamiam ja sobie i
zabieram do obecnego wcielenia w takim stopniu, w jakim mogę to zrobić. Wiem, ze zawsze mogę wrócić do tego miejsca oraz czasu i powtórnie przyswoić sobie (tym razem już w większym stopniu) te
umiejętność.

Następnie odliczam od 1 przez 10 do TERAZ. Wykonuje głęboki wdech - wydech koncentrując się przy tym na pępku i powracam do tutaj i teraz.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Tczew adibor.net.pl