Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-06-24 19:36:52

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Materializacja życzeń i potrzeb. Beza do Dajamanti, listy.

Beza
sty 14, 2012 @ 19:47:03
Drogi Dajamanti. Opiszę Ci pewne zdarzenie , które dotyczy materializacji naszych pragnień czy potrzeb. Mam oczywiście pytanie i prośbę o odpowiedź. Ale to za chwilkę.
Otóż , moja sytuacja finansowa i w ogóle bytowa fizycznie jest..no..jest jaka jest.
Przypomniałam sobie Twoją rozmowę z WJ i zabrałam się do dzieła.
Potrzebowałam pieniędzy. Bardzo. I tak sobie myślę : jak powiem “za dużo” no to może być nie dobrze no bo “nie bądź chamie chytry” , ale jak powiem za mało to wyjdzie , że jestem zakłamana. Ok. Walnęłam 5.000. Właśnie tak jak napisałam. Powiem tylko tyle , że przy mnie i mojej wizualizacji i skupieniu Harry Potter wymięka. Piękne było to 5.000. Ono żyło,uśmiechało się do mnie. No mówię Ci : cud absolutny. 15 minut. Tak jak mówił WJ.
Zrobiłam co miałam zrobić. Z dnia na dzień robiło się coraz dramatyczniej. Zwróciliśmy się o pomoc do osoby mieszkającej za granicą. Nie odpisywała na smsy, nie było tego kogoś na facebooku. Robiło się coraz bardziej gorąco. Nagle jest odpowiedź. Mamy podać numer konta, Podajemy. Menager banku nie może działać bo informacji jest za mało. Nam wydawało się to..idiotyczne. Potem zrozumiałam,że to były informacje dające mi znać,że byłam niedokładna. Uzupełniamy. Czekamy.Wpłynęło 500 AUD. Jestem zawiedziona,ale nie narzekam. Kryzys zażegnany. Od wizualizacji do materializacji upłynął tydzień.
Wczoraj miałam taki dzień , że bywają lepsze. Pojawiły się chwile zwątpienia. Ale oczywiście “za pięć dwunasta” wszystko wróciło do normy. Położyłam się spać , ale nici ze spania. Zamknęłam oczy i zaczęłam prosić żeby ktoś ze mną porozmawiał,żeby mi wytłumaczono dlaczego , mając tyle dowodów na to , że “ktoś” o mnie dba , poddaję się zwątpieniu. No i “ktoś” się odezwał. Tłumaczył. Zapytałam o tę wizualizację. Usłyszałam , że przecież wszystko było zgodnie z moim życzeniem.
Ale przy tym zdaniu czułam,że ten “ktoś”się uśmiecha. Jeszcze chwilę sobie poszeptaliśmy i podziękowałam. Nie spałam całą noc.
Rano doznałam olśnienia. Oczywiście,że wszystko było tak jak chciałam. Dostałam 5.000 ale….centów!
I teraz moje pytanie-prośba : czy mógłbyś zapytać w moim imieniu swoją WJ czy to moje olśnienie było właściwe czy to moja nadinterpretacja?
I mam jeszcze jedno pytanie: ponieważ nie mam jeszcze wprawy w rozeznaniu czy to mówi do mnie mój szalony umysł czy też faktycznie był przy mnie ten “ktoś”,czy może ja bardzo chcę aby właśnie tak było? Jestem wdzięczna,że w ogóle ze mną porozmawiano,ale boję się , czy nie jestem zbyt pyszna myśląc ,że to właśnie była ta Istota….
Pozdrawiam Cię serdecznie



Dajamanti


sty 15, 2012 @ 15:31:24

Witaj Beza,

Jak myślisz, kto był przy Tobie gdy prosiłaś o pomoc? Twoje samopoczucie w momencie proszenia jest najważniejsze.

Moja Kochana, wiedz że od dłuższego czasu jestem w pełni zharmonizowany z Moim Lepszym Ja. Nawet Teraz. On i Ja jesteśmy jednym. Dlatego nie będę z “Nim” toczył dialogu, ponieważ jesteśmy tutaj razem i postaramy się Tobie pomóc w tym komentarzu.

Wybraliśmy dla Ciebie kilka fragmentów z Twojego komentarza, proszę przeczytaj je jeszcze raz:

“Otóż , moja sytuacja finansowa i w ogóle bytowa fizycznie jest..no..jest jaka jest”.

“Potrzebowałam pieniędzy. Bardzo. I tak sobie myślę : jak powiem „za dużo” no to może być niedobrze no bo „nie bądź chamie chytry” , ale jak powiem za mało to wyjdzie , że jestem zakłamana”

“Powiem tylko tyle , że przy mnie i mojej wizualizacji i skupieniu Harry Potter wymięka. Piękne było to 5.000. Ono żyło,uśmiechało się do mnie. No mówię Ci : cud absolutny. 15 minut. Tak jak mówił WJ”.

“Z dnia na dzień robiło się coraz dramatyczniej”.

“Wpłynęło 500 AUD. Jestem zawiedziona,ale nie narzekam. Kryzys zażegnany. Od wizualizacji do materializacji upłynął tydzień”.

” Wczoraj miałam taki dzień , że bywają lepsze. Pojawiły się chwile zwątpienia. Ale oczywiście „za pięć dwunasta” wszystko wróciło do normy”.

“Rano doznałam olśnienia. Oczywiście,że wszystko było tak jak chciałam. Dostałam 5.000 ale….centów”.

“Jestem wdzięczna,że w ogóle ze mną porozmawiano,ale boję się , czy nie jestem zbyt pyszna myśląc ,że to właśnie była ta Istota…”

—-

Są to fragmenty, nie tyle tego co działo się “wcześniej”, ale również to, co dzieję się Teraz we wnętrzu Twojej Istoty.

Co stało się rano w momencie olśnienia? Wróciłaś z podróży. W chwili kiedy prosisz o pomoc, pomoc zawsze będzie Ci dana, w różnych formach i kreacjach. Kiedy zasnęłaś, Twoja Prawdziwa Istota, została zabrana na nauki wyjaśniające. Nauki te dotyczyły twojego świadomego kierowania wyobraźnią, ku temu czego pragniesz. Podczas tej podróży, wyjaśniono Ci jaką istotną rolę spełnia czystość wyobraźni i intencji. Gdy wszystko zostało Ci przekazane, nie mogłaś zapamiętać tej podróży, ponieważ wróciłaś do swojego cielesnego umysłu, który postarał się ukierunkować Twoje myślenie w linearnych czasie. Kiedy powracałaś do Ciała, zażądałaś aby zapamiętać wiedzę w końcowym jej wyniku, dlatego została Ci ona objawiona w postaci tak zwanego “olśnienia”. Jest to impuls od Twojego Prawdziwego Ja do mózgu. Takie impulsy nazywamy: kontaktowaniem się z Fizycznym Tobą. Aby odtworzyć Tobie te nauki, opiszemy je jeszcze raz, z dokładnością aktalną form eterycznych, które ujrzałaś.

Pierwsza zasada: “Na cokolwiek skierujesz swoją świadomą koncentrację, zadziała ona z taką intensywnością, która jest zależna od czystości Twojej intencji”.

Druga Zasada: “Czystość intencji lub koncentracji, następuje wtedy, gdy utrzymujesz niezachwianą koncentrację tylko na jednej wizualizacji, z dokładnym podaniem danych, przy wykluczeniu innych możliwości, do czasu jej pełnej manifestacji”.

Trzecia zasada: “Koncentracja, która trwa 15 minut lub dłużej, pozwala na ujrzeniu fizycznych odpowiedników, w momencie TERAZ”.

Czwarta zasada: “Gdy po skończonej wizualizacji, wrócisz do fizycznej rzeczywistości, z przekonaniem że: “nic się nie zmieniło”, rzeczywistość “inna” która była już w toku tworzenia, zostanie przekształcona w rzeczywistość Twojego przekonania, co jest równoznaczne z eliminacją rzeczywistości wyobrażonej”.

Piąta zasada: “Wątpliwość, zdenerwowanie i strach, tworzą rzeczywistości nie ukierunkowane z Twoją świadomą wizualizacją. Usunięcie tych czynników, spowoduje przyspieszenie lub natychmiastową manifestację, tego czego pragniesz”.

Szósta zasada: “Twoje Prawdziwe Ja, nie posiada żadnych ograniczeń”.

—-

Sześć zasad. Jedna nazwa: Tworzenie. Jesteś w stanie je zapamiętać? To naprawdę ważne.

Podsumujmy wszystkie zasady…

Podczas koncentracji, Twoja intencja [koncentracja] musi być czysta. Czystość intencji ma być zachowana, zarówno podczas koncentracji, jak i po. Wszelkie zanieczyszczenia, idą w parze z wątpliwościami, strachem, zdenerwowaniem. Twoja intencja była czysta podczas koncentracji, ale “zabrudziła” się po jej wykonaniu, z upływem kilku momentów w Teraz. Jeżeli wizualizujesz, rób to z samej pasji wyobrażania. Druga zasada głosi, abyś podała wszelkie dane, dotyczące Twojego wyobrażenia. Bądź jak najbardziej szczegółowa. Jeżeli po koncentracji, pozwoliłaś sobie na odczucie wątpliwości lub zdenerwowania, znajdź chwile na uciszenie twojej zewnętrznej istoty. Pomedytuj 5 minut, następnie wróć do swojej wizualizacji, ale tym razem spraw, iż będzie jeszcze bardziej magiczna, niż poprzednia. Zawsze jak wracasz do koncentracji na pragnieniu, postaraj się aby, każdy następny “zabieg” był lepszy od wcześniejszego. Jeżeli uzyskałaś intensywność własnych odczuć w stosunku do pragnienia, i nie doprowadzasz do jego “zabrudzeń”, Twoja rzeczywistość zaczyna dostosowywać się do wytycznych, ustalonych przez Twoją wewnętrzną istotę. Jest to najwyższy poziom Tworzenia.

Pamiętaj! Nigdy nie pozwól, do doprowadzenia wszelakich zabrudzeń twojej szczerej, czystej intencji.

Jak myślisz, co by się stało, gdybyś wyobraziła sobie stworzenie 5.000.000 złotych? Twoje logiczne myślenie, zwane Ego, natychmiast ukierunkowałoby Cię w linearnym czasie i myśleniu. A to spowodowałoby pojawienie się we wnętrzu Twojej istoty uczucia wątpliwości, zdenerwowania lub poczucia wartości własnej. Dlatego najniższym poziomem tworzenia, jest: Tworzenie myśleniem logicznym. Na tym poziomie również coś stworzysz, ale są to “drobiny”, w stosunku do tego, co uzyskałabyś gdybyś przestała słuchać swojego Ego, zachowując wiarę i całkowitą pewność w działanie tego procesu.

Twoja Prawdziwa Istota jest nieograniczona, dlatego nie istnieje “przesadzenie” w stosunku do pragnień.

Możesz mieć wszystko to, na czym w sposób czysty zaczynasz się skupiać. Nigdy nie przesadzasz, gdy zaczynasz tworzyć najbardziej niemożliwe, zwariowane, nieograniczone pragnienia. Kiedy skupisz się na nich w sposób czysty, zachowując czystość i wiarę również po koncentracji, Twoja rzeczywistość zaczyna stopniowo dostosowywać się do Twoich pragnień.

Jeżeli po drodze, dostrzeżesz że nieświadomie “zabrudzasz” Twoje intencje wątpliwościami, pomedytuj i wróć do swojej koncentracji, ale tym razem spraw, aby była wspanialsza od wcześniejszej.

Co by się stało, jeżeli w sposób czysty skoncentrowałabyś się na pragnieniu, iż mieszkasz w pięknej dużej willi? Czy ona automatycznie, wskoczyłaby na miejsce twojego mieszkania? Nie. Więc co dalej? Twoja intencja zapuściła system korzeni i gdy podtrzymasz ją w sposób czysty w Twoim umyśle, ona z dnia na dzień będzie rozrastać się, niczym piękny, owocny krzew. Twoje jedyne zadanie, to podtrzymywanie czystej intencji , stale podlewając i pielęgnując swoją roślinę, aż pewnego dnia, przeglądając stronę internetową, napotkasz na projekt willi, który wcześniej zobaczyłaś w swoim wyobrażeniu. Wiedz, że nie jest to przypadek. Twój wspaniały krzew, zaczął wypuszczać pączki. Jesteś zadowolona, rozkoszujesz się piękną formą pączków z twojej rośliny i z dnia na dzień, widzisz jak ten wspaniały krzew, w postaci Twojej intencji, rośnie do swojej pełnej dorodności. Gdy w sposób wręcz “cudowny” dowiadujesz się iż wygrałaś na loterii znaczną sumę pieniędzy, lub dostałaś z innego źródła, wiedz że są to pączki twojego krzewu, zmienione w kwiaty. Szukasz grupy osób, która zajmie się budową domu. Kwiat staje się owocem tylko wtedy, gdy Twoja wyobrażona willa, stoi ukończona dokładnie tam gdzie chciałaś. A ty rozkoszujesz się widokiem swojego stworzenia tak, jakbyś spożywała smaczny owoc z Twojej plantacji.

Kiedy podcinasz korzenie swojej roślinie? Kiedy doprowadzasz do “zabrudzeń” intencji, przyjmując wątpliwości, zdenerwowanie lub strach, od Twojego Ego. Gdy wątpliwości będą znacznie przeważać od utrzymywania czystej intencji w ciągu dnia, twoja roślina przestania być podlewana i uschnie. W takiej sytuacji, twoja rzeczywistość nie zostanie dostosowana do rzeczywistości wyobrażonej.

A więc odpowiadając na Twoje pierwsze pytanie: Tak, Twoja interpretacja, czy też olśnienie było prawidłowe. Zawsze dostajesz to, co świadomie lub nie, stworzyłaś. A więc w ciągu dni, Twoja intencja stopniowo ulegało “zabrudzeniu”, więc dostałaś niejasny wynik. Pamiętaj o tym!

Odpowiadając na Twoje drugie pytanie: Głos lub uczucie, które pojawia się wewnątrz Twojej istoty, nie zawsze będzie dla Ciebie pomocą. Tutaj musisz być świadoma rad które dostajesz od swojego natrętnego ego, a Twojego Prawdziwego Przewodnika. Ego zawsze spróbuje Cię ograniczać. Zawsze. Jego rady są ulokowane w linearnym i logicznym myśleniu, co może spowodować pojawianie się dyskomfortu emocjonalnego, w stosunku do rzeczy, wydarzeń lub osób. Gdy słuchasz swojego Prawdziwego Ja, odczuwasz wyraźne rozluźnienie ciała i wspaniałe samopoczucie. Wyciszaj zewnętrzny umysł medytacją jak najczęściej, tak abyś mogła usłyszeć swoje prawdziwe “niezanieczyszczone” Wnętrze. Pamiętaj również o Tym.

Z Miłością.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe zbiorniki kanały przegrywanie kaset vhs warszawa