Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-05-09 14:43:55

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Atak Psychiczny

Jak obiecałam opisuję jak wywołać wielką migrenę zwaną atakiem psychicznym...

Najpierw musimy poznać energię owej osoby, czyli konieczna jest umiejętność wyczuwania energii i tak oto wyłapujemy energię człeka - można mieć jakiś przedmiot który należy do tej osoby wówczas przedmiot jest nasycony jego energią (choćby śladową), albo po prostu skupić się na energii którą czuliśmy - albo wejść na gg i pogadać z ową osobą tym samym dostrajając się do jej energii.

Teraz podłączamy się do niego czyli linkujemy, przez to połączenie wysyłamy dużą dawkę energii wprost do jego głowy, będzie się ona kumulowała i jej nadmiar sprawi ból głowy. Im większą energię wyślemy tym bardziej będzie bolał łeb... Wiecie co to jest konkretnie ciśnienie? Nie pytam, jak powstaje, co robi ale co to jest? Jest to nadmiar skumulowanej energii w jednym miejscu - w niektórych przypadkach doprowadza do wylewu krwi...

A teraz wyobraźcie sobie... wysyłacie wielką dawkę energii i to przez parę godzin, ból narasta, nie daje spokoju... Wkońcu doprowadza do szału lub gorzej.

Trzeba wiedzieć kiedy przestać i trzeba koniecznie utrzymywać zestrojenie się z energią człeka wówczas będziemy czuć jak nasz atak psychiczny działa i kiedy przestać. Ale cóż, energia jest subtelna i do tego inne energię z zewnątrz też na nas działają, trzeba uważać żeby inne energię nie zagłuszyły energii danego człeka bo możecie stracić poczucie siły.

A co będzie jeśli już będziecie chcieli przestać ale nie możecie się odłączyć? Cóż, mówi się awaria, jest to niebezpieczne zarówno dla ofiary jak i atakującego i trzeba do bólu próbować się odłączyć... A co jeśli ofiara będzie się bronić? Połączenie zostanie zerwane prawdopodobnie bardzo brutalnie i boleśnie dla atakującego, dlaczego? Kiedy ofiara się broni odsyła całą energię którą mu atakujący wysłał i ta energia wraca zrobionym przez nas linkiem mgnieniu oka - czyli być może w sekundę czy dwie sekundy dostaniemy nagłą szybką strzałkę energii w najlepszym przypadku tylko nam się zakręci w głowie albo przed dojściem energia się rozprzestrzeni na wszystkie możliwe strony omijając nas.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-05-09 15:49:35

 BlueAngel333

Użytkownik

43853812
Skąd: Wszechświat
Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 176
Punktów :   
Znak zodiaku: PANNA
Żywioł: All In One
Rodzaj praktykowanej magii: All

Re: Atak Psychiczny

Dzieki Olimpio za opis tej techniki. Szczerze mówiąc nastawiałam się na coś o wiele trudniejszego.


"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"

Offline

 

#3 2012-05-09 16:04:00

 matrix-9

Użytkownik

20200591
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 32
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda, Ogień, Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Żywiołów, lecz nie tylko

Re: Atak Psychiczny

Wielkie, dzięki.

Olimpia napisał:

Kiedy ofiara się broni odsyła całą energię którą mu atakujący wysłał i ta energia wraca zrobionym przez nas linkiem mgnieniu oka - czyli być może w sekundę czy dwie sekundy dostaniemy nagłą szybką strzałkę energii w najlepszym przypadku tylko nam się zakręci w głowie albo przed dojściem energia się rozprzestrzeni na wszystkie możliwe strony omijając nas.

A, co w najgorszym wypadku?

Ostatnio edytowany przez matrix-9 (2012-05-09 16:06:27)


"Magia jest tym, czego nie wiesz."

— Jonathan Carroll

Offline

 

#4 2012-05-09 16:22:04

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Atak Psychiczny

To tylko wygląda na takie proste, zrobić atak psychiczny to pikuś gorzej z tym żeby przestać...
A konsekwencję złego podłączenia się i nie mocy odłączenia bywają... hmm... delikatnie ujmując nie zbyt miłe. Robiąc atak psychiczny jesteś na pograniczu, możesz zrobić straszne spustoszenie w mózgu - trudność ataku psychicznego polega na tym żeby wszystko zrobić dobrze bez żadnych komplikacji.

matrix-9 lubisz krzywdzić innych ludzi? A jak by tak ktoś się trochę poznęcał nad Tobą magicznie? Ciekawe czy byłbyś taki do przodu gdybyś miał zaatakować kogoś zaawansowanego. Nie sztuka krzywdzić kogoś bezbronnego, to brak honoru.

I nie pitol mi tutaj, że pytasz tylko dla informacji i nie masz kogoś kto Ci zaszedł na skórę i chętnie byś się na nim odegrał - jeśli nie, i faktycznie pytasz dla informacji to wybacz - empatą również zdarzają się pomyłki, jednak Twoje zaprzeczenie również będzie mieć energię którą ja odczytam.

Nie musisz mi się tłumaczyć, rób co chcesz - to co napisałam to tylko dla Twojej informacji.
Ale uważaj żebyś się nie sparzył, za ofiarą większość stanie, za tym który zaatakował i dostał w dupę... w sumie nikt.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#5 2012-05-09 16:42:59

 matrix-9

Użytkownik

20200591
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 32
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda, Ogień, Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Żywiołów, lecz nie tylko

Re: Atak Psychiczny

"matrix-9 lubisz krzywdzić innych ludzi? A jak by tak ktoś się trochę poznęcał nad Tobą magicznie? Ciekawe czy byłbyś taki do przodu gdybyś miał zaatakować kogoś zaawansowanego. Nie sztuka krzywdzić kogoś bezbronnego, to brak honoru."

Nie, wiem skąd wywnioskowałaś, że lubię krzywdzić innych ludzi, ale mniejsza o to. Ja mam sumienie, i nie mógłbym zrobić komuś słabszemu krzywdę, ponieważ przez cały dzień a nawet więcej ciągle myślałbym o tej osobie jak się ona czuję, dlaczego to zrobiłem mogłem się opanować itp.

"I nie pitol mi tutaj, że pytasz tylko dla informacji i nie masz kogoś kto Ci zaszedł na skórę i chętnie byś się na nim odegrał - jeśli nie, i faktycznie pytasz dla informacji to wybacz."

Oczywiście, że mam takie osoby które zaszły mi za skórę, chyba każdy takie osoby ma. Ale ja nie żywię długo urazy, zawszę ja pierwszy wysuwam rękę.

"Nie musisz mi się tłumaczyć, rób co chcesz - to co napisałam to tylko dla Twojej informacji.
Ale uważaj żebyś się nie sparzył, za ofiarą większość stanie, za tym który zaatakował i dostał w dupę... w sumie nikt."

Ja, teraz się nie tłumaczę, tylko po przeczytaniu twojego postu, poczułem się jak sadystyczny bez uczuciowy bachor.


"Magia jest tym, czego nie wiesz."

— Jonathan Carroll

Offline

 

#6 2012-05-09 17:50:03

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Atak Psychiczny

Hmm... no racja, racja... Wybacz.

Po prostu na początku inaczej odebrałam Twoje intencję ale teraz widzę, że nie miałam racji.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#7 2012-05-11 21:22:07

Lady Darkness

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-05-03
Posty: 6
Punktów :   

Re: Atak Psychiczny

Technika trochę zagmatwana. Można zrobić prościej i równie skutecznie, co do możliwości zaprzestania ataku wystarczy umiejętność kontroli własnej energii.


Tylko w milczeniu słowo,
tylko w ciemności światło,
tylko w umieraniu życie:
na pustym niebie....

Offline

 

#8 2012-05-12 21:51:04

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Atak Psychiczny

Albo jeszcze prościej znać się trochę na psychologii.

Offline

 

#9 2012-06-02 04:06:58

 Oświecony

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 35
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Ziema/Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Ta, która się przyda
WWW

Re: Atak Psychiczny

Pamiętam jak - nie informując mnie - Mihau na mnie testował ten atak na j. polskim ... Udało mi się obronić mimo, że nie znałem żadnych technik, a o tym nigdy nie słyszałem Dziwnie, nie?

Ostatnio edytowany przez Oświecony (2012-06-02 04:07:54)

Offline

 

#10 2012-06-02 13:51:43

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Atak Psychiczny

Nie. Intuicyjna obrona. Pogratulować!


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl