Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-05-26 15:55:19

 Jerwal

Wtajemniczony

11262345
Skąd: oklice Żywca
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 102
Punktów :   
Żywioł: ZIEMIA

Technika pobierania energii z muzyki

Prosta, przyjemna i bardzo funkcjonalna metoda na doenergetyzowanie się.
Zaczynamy od krótkiej relaksacji, kilka minut wystarczy, zapuszczamy nutę (taką jak lubimy, gatunek nie ma znaczenia) przez słuchawki i wizualizujemy jak fale dźwiękowe zderzają się w naszej głowie zamieniając się w energię która wypełnia każdą komórkę naszego ciała zaczynając od stóp a kończąc na czubku głowy. Jeżeli komuś brak pomysłów to podpowiem że wizualizacja energii nie musi być monotonna, mogą to być impulsy świetlne (pamiętajcie że kolorystyka jest też istotna), coś na kształt rozchodzących się piorunów albo świecącej cieczy.
Miłej zabawy.


a ja myślę że jeżeli magia istnieje to lepiej się na niej znać niż nie znać

Offline

 

#2 2012-05-26 17:58:03

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Technika pobierania energii z muzyki

Technika dobra ale myślę, że jest jeden minus tzn. prawdopodobnie możemy niechcącowchłonąć energię autora - a nie wiadomo w jakiej jest kondycji, nie? Zwłaszcza, że niektórzy biorą narkotyki itp.

Ja swojego czasu ładowałam się metalem. Dla mnie to był hardcore, dla policji i mojej matki koszmar. xD Teraz też mi się zdarza ładować tym typem muzyki ale już potrafię nad sobą zapanować, choć wtedy chyba też umiałam ale nie chciałam - modifikowało mi to myślenie.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-05-26 18:13:55

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Technika pobierania energii z muzyki

Eh a nie lepiej i łatwiej żywić się emocjami które wywołuje dany utwór.

Offline

 

#4 2012-05-26 18:33:42

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Technika pobierania energii z muzyki

No ja się tym żywiłam. A wraz z tym energią, wszak emocje to energia.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#5 2012-05-26 18:52:07

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Technika pobierania energii z muzyki

no łatwiej i bez dodatkowego zachodu sama przyjemność

Offline

 

#6 2012-05-26 19:12:58

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Technika pobierania energii z muzyki

Konidz wkurwiasz mnie. Wiesz to co WIELKA LITERA na początku zdania, i KROPKA na jego końcu?!

Rozumiem, że jesteś dyslektykiem ale tyle to chyba wiesz i zacznij tą wiedzę praktykować! xD

I wkurzają mnie MODZI oraz drugi ADMIN kochany... Co ja mam sama poprawiać te posty?! Weźcie dupę w kroki - w końcu po coś te rangi macie! (mówię o modach, ale admin też by pomóc mógł).



Drugi Admin się zgłasza i uprzejmie informuje, że upominanie z powodu braku interpunkcji, czy poprawnej ortografii - nie przyniosło zamierzonych rezultatów. ;P
Osobiście porozdawałbym bany za nagminne nieprzestrzeganie zasad poprawnej pisowni i błędy w każdym zdaniu. Ale nauczyłem się, że tak nie można!

A poprawianie dosłownie każdego kolejnego postu, żeby dodać kropkę nad "z", czy kreskę nad "o", by rozdzielić wyrazy, dostawić przecinek, czy (najgorsza rzecz) domyślać się sensu zdania - gdyż autor nie podzielił wypowiedzi znakami interpunkcyjnymi... to "syzyfowa praca".

Ponadto wypadałoby poprawiać zdania, niepoprawne stylistycznie i gramatycznie.
Kiedyś tak czyniłem (jaka piękna to misja w obronie polszczyzny!), ale przestałem.
Powód?
Wypowiedź świadczy o Autorze!
Ktoś jest imbecylem niepotrafiącym składać wyrazów, by tworzyły zrozumiałe zdanie?
Ktoś jest leniem (lub debilem), któremu nie chce się (nie potrafi) włączyć w przeglądarce opcji "sprawdzania pisowni"; czy nawet na chwile wrzucić posta do Worda i tam popoprawiać błędy?
Niech ludzie sami ocenią.

Jest opcja - kasować posty, które nie spełniają elementarnych zasad poprawnej polszczyzny.

To tyle.

*Niko


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#7 2012-05-26 19:17:13

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Technika pobierania energii z muzyki

Dobra dobra wybacz.

KONIDZ, KROPKAAAAA!!!! xD
Do NIKODEMA: No masz rację, ale czytelników na pewno to wkurza, a przecież chodzi o to żeby się miło czytało, prawda? Wiem, że to syzyfowa praca, bo bywało że byłam sama jedna na wszystkie posty ale cóż... Wszystko po to aby się dobrze i miło czytało innym. - Oli.

Offline

 

#8 2012-05-26 21:13:55

 matrix-9

Użytkownik

20200591
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 32
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda, Ogień, Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Żywiołów, lecz nie tylko

Re: Technika pobierania energii z muzyki

Mam, bardzo podobną technikę, ale ja wizualizuje sobie energię jako przerywane linie, które przez słuchawki wpadają do mojego ucha i rozchodzą się po całym ciele. (Prędkość, kolor i długość linii zmienia się razem z rytmem utworu).


"Magia jest tym, czego nie wiesz."

— Jonathan Carroll

Offline

 

#9 2012-05-27 10:54:33

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Technika pobierania energii z muzyki

A po prostu włańczam i samo się robi. xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#10 2012-05-27 20:41:52

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Technika pobierania energii z muzyki

Olimpia napisał:

Technika dobra ale myślę, że jest jeden minus tzn. prawdopodobnie możemy niechcącowchłonąć energię autora - a nie wiadomo w jakiej jest kondycji, nie? Zwłaszcza, że niektórzy biorą narkotyki itp.

Ja swojego czasu ładowałam się metalem. Dla mnie to był hardcore, dla policji i mojej matki koszmar. xD Teraz też mi się zdarza ładować tym typem muzyki ale już potrafię nad sobą zapanować, choć wtedy chyba też umiałam ale nie chciałam - modifikowało mi to myślenie.

Co do wciągania negatywnych emocji zgadzam się z tobą w 100%, słucham rapu gdzie wiele raperów bierze prochy i ta energia przechodzi wraz z muzyką, dlatego staram się żywic jakimś mądrym przekazem nie wciągając emocji tylko to o czym rapują(jeśli to coś mądrego),ale niekiedy się nie udaje i wszystkie "plugastwa" przechodzą i potem jestem strasznie wkurzony lub mnie głowa boli itp.

P.S No ale są różne rodzaje muzyki, i jeśli energia przechodzi wraz z emocjami to ja się pytam czemu energia ludzi tworzących reggae jest pełna pozytywnej energii ? Czy to skutek marihuany? Można więc wywnioskować że marihuana to samo dobro. (To już w połowie poza tematem i nie uważam ze każdy kto tworzy reggae musi jarać maryśke)


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#11 2012-05-28 22:33:50

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Technika pobierania energii z muzyki

A ja się ładuje rapem, jak jestem zły puszczam coś agresywnego. Jak smutny to coś nagranego dla beki (WuWunio, Jama Zła, niektóre kawałki Tedego, Wjazdy Gospela na WBW ), a jak mam humor taki jak zawsze to lecę tym co katuje najczęściej(Obecnie Eripe, 3W, Kali i masa Horrorcore'u który nigdy z głośników nie schodzi).


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#12 2013-01-13 20:13:37

Domowoj

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-01-05
Posty: 8
Punktów :   
Znak zodiaku: strzelec
Żywioł: ogień
Rodzaj praktykowanej magii: magia ognia ale mi nie idzie

Re: Technika pobierania energii z muzyki

Pierwszy rytuał magiczny jaki mi się udał.Ale jak czytam o innych to nie sądze żebym kiedykolwiek cos takiego zrobił

Offline

 

#13 2013-01-14 16:42:09

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Technika pobierania energii z muzyki

Forum zostało przeniesione na www.witchcraft.org.pl tutaj już nikt nie siedzi.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#14 2018-07-20 08:43:12

EmmrasWx28

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2018-07-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Technika pobierania energii z muzyki

spoko


Sklep z kosmetykami naturalnymi, drogeria gwarantuje najniższe ceny i skuteczną, ekologiczną i przyjazną środowisku pielęgnacje włosów, ciała, paznokci.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjaszczecin.pl/