Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-05-04 21:01:26

 matrix-9

Użytkownik

20200591
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 32
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda, Ogień, Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Żywiołów, lecz nie tylko

Ataki energetyczne

Hejka.
Chciałbym się dowiedzieć, czy znacie jakieś techniki na atak energią.
Niedawno słyszałem, że gdy w ułamku sekundy przekażemy komuś wiele, bardzo wiele energii, w odpowiednie miejsce na ciele to możemy spowodować, że "ofiara" zemdleje. Nie, mogłem znaleźć dokładnego opisu tej techniki, więc pytam.
A, i mam nadzieje, że przedstawicie mi również jakieś nowe techniki.


"Magia jest tym, czego nie wiesz."

— Jonathan Carroll

Offline

 

#2 2012-05-04 22:19:32

Necheli

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 56
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Rodzaj praktykowanej magii: Magia Chaosu, Mentalna,

Re: Ataki energetyczne

Hah, to ja postaram się opisać mój atak energetyczny.
Gdy ktoś zajdzie za skórę, sam się prosi zachowaniem o dostarczenie mu najdosadniejszego nauczyciela zwanego "bólem", to wysyłam do oponenta coś, co można nazwać ukuciem "energetycznej szpilki".
Do rzeczy, właściwie, to do dzieła! Najpierw, należy minimalnie poznać ofiarę, chociażby znać przyczynę udzielonej lekcji, aby zapoczątkować odruch "psów Pawłowa". To nie jest w porządku, gdy atakujemy dla zabawy, czy nawet podczas treningów! Ten świat jest tak okrutny, że na pewno każdy opracował jakiś atak, formę obrony, czy kontrę, ripostę.
Gdy mamy cel, należy nazbierać w sobie wspomnienia, które noszą przykre, złe emocje.  Tak, sztuka leży w ukuciu, wbiciu w ofiarę złych emocji. Zaszczepieniu posmaku bólu, cierpienia w postaci okropnej szpili, wbitej najlepiej w skroń, czy tył głowy. Wszak to atak.
Plusem tego ataku jest to, że można udaną serią całkowicie wyłączyć ofiarę. Wprawić ją w zły nastrój, rozchwiać.
Minusów jest niestety więcej, więc jeśli ktoś nie będzie tego często używał, to szkoda tracić czas i nastrój. Mianowicie:
-Wywoływanie przykrych wspomnień (których celem są negatywne emocje).
-Wymagania czasu na wprawieniu się i łatwości ataku.
-Panująca znieczulica, otoczenie energetyką, czy ignorancja celu mogą zniwelować nasze wysiłki. Ale ignorantów nie zabije nawet brak powietrza. ^^

To w sumie wszystko, co chciałem opisać, w moim skromnym ataku. Sam jestem ciekaw, jak sobie z atakami radzi reszta, jak one wyglądają, i jak spełniają swoją rolę. Pozdrawiam.


The train is coming with its shiny cars,
with comfy seats and wheels of stars.
So come my little ones, have no fear,
the man in the moon is the engineer.

Offline

 

#3 2012-05-05 10:27:59

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ataki energetyczne

Uuu... To ja za bardzo nie mam nic do gadania. Nie krzywdzę ludzi - chyba, że Techniką Wenus (pobieram dzięki niej energię - żywię się tylko uczuciami zakochania bądź zauroczenia) ale czy w sumie to krzywdzenie ludzi? Zawsze są szczęśliwi - bynajmniej do czasu, ale i to próbuje ominąć.

Ewentualnie ataki psychiczne.

*Atak psychiczny to wywołanie u ofiary ogromnego bólu głowy, migreny która może nawet zabić.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2012-05-05 14:06:51

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Ataki energetyczne

Boże Ojcze! :O Śmierć?! Muszę jak najszybciej znaleźć tego kto mnie atakował.


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#5 2012-05-05 14:27:10

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ataki energetyczne

Spokojnie, ten co Cię atakował to laik. Nie potrafił by wywołać aż tak silnego bólu głowy. ^^'


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2012-05-05 16:06:23

 BlueAngel333

Użytkownik

43853812
Skąd: Wszechświat
Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 176
Punktów :   
Znak zodiaku: PANNA
Żywioł: All In One
Rodzaj praktykowanej magii: All

Re: Ataki energetyczne

Oli a możesz coś więcej napisać o tym wywołaniu bólu głowy ? Z tym, że ja nie chce nikogo zabić a jedynie dać komuś nauczkę


"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"

Offline

 

#7 2012-05-05 16:45:40

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ataki energetyczne

Myślisz, że to takie proste? Żeby to opanować trzeba czasem sporo czasu a nawet jak opanujesz to jest to niebezpieczne. Przykład? Koleś mnie poprosił o atak psychiczny żeby sprawdzić swoje bariery ochronne, no to ok ustawiliśmy się na konkretny dzień oraz godzinę.

Potem dowiaduję się, że atak nie był średni tylko mocny - rozsadzało go, straciłam wyczucie, poza tym to był dość długi atak bo nie mogłam przestać. Chcesz to Ci podam technikę na PW albo poproś Arda jemu jak podałam technikę i jak wypróbował to mówił, że udało mu się za pierwszym razem.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#8 2012-05-05 21:55:18

 matrix-9

Użytkownik

20200591
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 32
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda, Ogień, Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Żywiołów, lecz nie tylko

Re: Ataki energetyczne

Olimpia, ja też bym poprosił, żebyś opisała mi tą technikę.
Będzie mi ona potrzebna, do celów dydaktycznych, i nie tylko.


"Magia jest tym, czego nie wiesz."

— Jonathan Carroll

Offline

 

#9 2012-05-05 23:17:35

 Yorgo

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-04-12
Posty: 25
Punktów :   
Rodzaj praktykowanej magii: Nie, dzięki

Re: Ataki energetyczne

Olimpia napisał:

Myślisz, że to takie proste? Żeby to opanować trzeba czasem sporo czasu a nawet jak opanujesz to jest to niebezpieczne. Przykład? Koleś mnie poprosił o atak psychiczny żeby sprawdzić swoje bariery ochronne, no to ok ustawiliśmy się na konkretny dzień oraz godzinę.

Potem dowiaduję się, że atak nie był średni tylko mocny - rozsadzało go, straciłam wyczucie, poza tym to był dość długi atak bo nie mogłam przestać. Chcesz to Ci podam technikę na PW albo poproś Arda jemu jak podałam technikę i jak wypróbował to mówił, że udało mu się za pierwszym razem.

Jak kolega wyżej, też poproszę. Właściwie też do celów dydaktycznych. Bardziej interesuje mnie jak się przed tym bronić.


http://4.bp.blogspot.com/-wd6-C_SG9HU/T3Xok6m_rcI/AAAAAAAADRw/4vXoEyEd24c/s1600/170px-Ismail_lion_7.png

Offline

 

#10 2012-05-06 12:00:03

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ataki energetyczne

Nie odbierzcie tego źle i wogóle... ale może najpierw opanujcie podstawy? Nie powinno się tak skakać w górę pozostawiając za sobą początek lub środek.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#11 2012-05-06 18:07:13

 matrix-9

Użytkownik

20200591
Call me!
Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-03-17
Posty: 32
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda, Ogień, Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Żywiołów, lecz nie tylko

Re: Ataki energetyczne

Tak, wiem, że jak przeskoczę kilka etapów to mi się to nie uda i będę tworzył "błędne koło".
Więc, znowu Cię proszę, abyś wymieniła jakie etapy muszę przejść, żeby móc spróbować, tej techniki.
A, i proszę opisz tą technikę, żebym wiedział, co i jak, i bardziej się przygotował.


"Magia jest tym, czego nie wiesz."

— Jonathan Carroll

Offline

 

#12 2012-05-06 21:03:42

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ataki energetyczne

Ehh... No dobra opiszę, tylko dajcie mi wyzdrowieć bo jak jestem chora to niezdolna to myślenia. xD

A etapy? To zależy od człowieka. Nie ma żadnego ściśle określonego poziomu, ale na pewno trzeba umieć manipulować energią i podstawa potrafić panować nad sobą.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#13 2012-05-07 01:10:08

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Re: Ataki energetyczne

Wy o technikach, a ja troche z innej manki.
Musze opowiedziec w skrocie moja historie, by dojsc do tego w czym rzecz..
Ok 6 lat temu, kiedy skonczylam zaczelam miewac kontakty telepatyczne i w tym samym czasie zaczely sie pojawiac spontaniczne wizualizacje, prorocze sny.
Po 2 latach, kiedy wyjechalam za granice zaczal sie dla mnie okres w zyciu nie do zniesienia..     wlasnie wtedy zaczelam odczuwac rozne dziwne uklucia w roznych czesciach ciala, jedne bardziej, inne mniej bolace, ale zawsze sprawiajace dyskomfort i cierpienie.. Nie wiem skad sie to wzielo, ale zauwazylam nawet, ze po czesci te odczucia sa prorocze, bo np. jesli ktos chce mnie oszukac, nawet w zartach.. to wczesniej zaboli mnie ucho. Ale to tylko byl przyklad..
Naogol sa one ot tak, nie maja celu i nie wiem skad sie biora.
Jak mam z tym walczyc? Co to moze byc i oznaczac??
Z jednej strony niby mam ochrone, dosc czesto widze swiatelko, czyli czyli cos czuwa nade mna, a z drugiej strony cos takiego..

Offline

 

#14 2012-05-07 11:00:02

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ataki energetyczne

Wszystkie zdolności to zarówno dar jak i przekleństwo. Nie wiem konkretnie co to jest... ale się ciesz i nie martw się. Ja nie dawno też nie znałam nazwy do moich dwóch zdolności.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#15 2012-05-07 13:29:36

 ika887

Wtajemniczony

42952334
Call me!
Skąd: UK
Zarejestrowany: 2012-04-30
Posty: 63
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Biala Magia

Re: Ataki energetyczne

Masz racje Oli, dobre podejcie..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjewarszawa.pl/