Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-01-20 17:16:48

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Rytuał wyleczenia serca

Wpadłam na to jakieś 3 lata temu Zakochałam się w kompletnym dzieciaku, chyba każdy wie jacy są początkujący wokaliści i do tego punkowcy xD Cóż... Zrobiłam dwa zajebiste ryty Ale tutaj mowa o takim o jakim się całkowicie wyleczymy z uczuć, zadziałał w jedną noc, jak wstałam to nawet o nim nie pomyślałam, było tak jakbym go wogóle nie poznała, jakbym nie istniał... Przypomniałam sobie przypadkiem pod wieczór xD Na nieszczęście zapomniałam też jaki rytuał zrobiłam, pamiętałam tylko że zrobiłam a że w Księdze Cieni mam takie trzy i to jeszcze podobne do siebie to mam dylemat który to był ale opiszę jeden z nich, myślę że nawet jak to nie będzie ten to podziała Jak coś to reklamację do mnie xD

Po pierwsze trzeba sobie odpowiedzieć szczerze czy naprawdę chcemy zapomnieć o danej osobie, bo jeśli nie to ŻADEN rytuał nie podziała, bo wtedy po prostu robimy coś w wbrew naszej woli, coś czego w rzeczywistości nie chcemy a takie coś może się odbić źle. I musi być idealny porządek w miejscu gdzie będziemy przeprowadzić rytuał, najlepiej nasz pokój. Przejdźmy do rzeczy:

Potrzebujemy:

- 1 biała świeca
- 1 jedna różowa
- lusterko
- papier i pióro (najlepiej, czarny atrament)

Zapalamy świece, piszemy na kartce prosto z serca co czujemy, składamy kartkę 4 razy, patrzymy chwilę na różową świecę, tutaj dajmy się ponieść emocją, płacz jeśli masz ochotę, poczuj ból dogłębnie jak już będziemy się czuć gotowi, patrzymy w lusterko, sobie prosto w oczy i upartością może być i z nienawieścią mówimy od serca że np. jesteśmy wolni, to koniec cierpień, że serce zostaje uwolnione i że jutro już nic nie będziemy pamiętać, obowiązkowo kończymy zdaniem ''Stało się'' (można to powiedzieć z bólem, przez łzy, z nienawieścią, wesołością - jak chcemy), lusterko odwracamy taflą do stołu i kładziemy się spać, a jak jest problem z zaśnięciem to oczyszczamy umysł całkowicie i patrzymy na białą świecę, nie wolno myśleć o rytuale ani o ''tej, wrednej małpie'' xD

Pamiętajcie że jeśli podświadomość nie chce zapomnieć, to ten rytuał może nasilić waszą miłość. Trzeba być całkowicie szczerym wobec siebie.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://straznikwspomnien.pl/ Szamba betonowe Łasin