Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#46 2013-09-11 22:03:15

Kas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Wena, "to on zaczął!". ;P Tu jest pole bitwy a nie normalne forum, no to się bijemy. Generalnie, żenują mnie te najazdy na moją osobę, na 99,9% spowodowane naszą równie żenującą kłótnią, a ja wyrażam swoją opinię.

Dobra, to ja też mogę przysiąc z ręką na sercu, że nie będę czytać PW. To nie będzie trudne, jeśli techniczni przestaną instalować te logi, które nam to umożliwiały (nie mam takiego skilla jak Firan żeby czytać z bazy .-.).

Offline

 

#47 2013-09-11 22:05:32

lechlech

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-06
Posty: 1
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Witam mimo że nowym tutaj jestem chciałbym stanąć o obronie kas
czytanie wiadomości to nic zdrożnego , złym występkiem można by nazwać publikację tych konwersacji. Teraz apel do wszystkich co maja coś przeciwko czytaniu:
1.czy nie zależy wam na forum?? przecież gdyby nie dla dobra forum to komu by się chciało te głupoty czytać
2.spróbujcie przeczytać 3 strony książki telefonicznej i zapamiętać. Tak samo tu było gdy coś się ataku nie tyczyło od razu się zapomina
3. Sprawy ważne gwoli bezpieczeństwa zawsze powinno się w cztery oczy lub lepszym komunikatorem przekazywać
Smutno mi ze nikt nie stanie w obronie kes i wszystko co złe się jej przypina
W całej tej sytuacji godny jest uwagi fakt braku porozumienia między adminami
Proponuje również by administracja i jej byli członkowie swoje brudy prali we własnym zakresie a nie wywlekali ich na forum gdzie są pożywka dla hejterów

Offline

 

#48 2013-09-11 22:09:26

Kas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Otóż to, ja te PW 'publikowałam' jedynie osobie, która je pisała. Ale co tam, i tak nienawidźmy Kasu, bo nie mamy co innego do roboty. P:
Nie wiem kim jesteś, ale dzięki. To było bardzo randomowe. xD

Offline

 

#49 2013-09-11 22:11:50

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Ja jestem przeciwna czytaniu Pw użytkowników... ale każdy robi błędy.
Pp prostu aby ludzie bardziej ufali Witchcraftowi teraz będę administrować sama z Emrysem, bo muszę zadbać o comfort użytkowników.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#50 2013-09-11 22:15:09

Berries

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 1
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Rany boskie.
Serio ludzie nie macie nic lepszego niż oskarżać się wzajemnie??? Jest kryzys, nie ma forum i zamiast się wspierać to się błotem obrzucacie jak w gimnazjum, gdy dwie "best friends" się pokłócą.Kurcze wynikło parę nie przyjemności, ale tak bywa gdy dzieje się coś złego, człowiek wtedy działa impulsywnie. No nic stało się nic na to nie poradzimy, administracja nie powtórzy tego błędu.
Jesteśmy rodziną, dla mnie to wspaniała rodzina więc proszę zamiast się teraz kłócić, oskarżać i cokolwiek jeszcze zakończmy tą sprzeczkę, wpierajmy się by 3 wersja forum powstała szybko ładnie i cacy.
Wytykanie błędów nic nie da.

Beri

Ostatnio edytowany przez Berries (2013-09-11 22:15:25)

Offline

 

#51 2013-09-11 22:29:04

 Venom

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 14
Punktów :   
Rodzaj praktykowanej magii: Ceremonialna i Tarot

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Nie ważne nie będę się mieszał...

Ostatnio edytowany przez Venom (2013-09-11 22:36:56)

Offline

 

#52 2013-09-11 22:45:33

 Yasella

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 7
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ziemia

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Bo jak ja mówię coś mądrego, to nikt mnie nie słucha.
A jak jestem poważna, to ludzie się ze mnie śmieją. xD
Dobra, drugi raz powtórzę, to nasz team będzie miał większe poparcie i przy okazji sobie posty nabiję. <3 xD
"Żeby przeżyć musimy trzymać się razem" - ludzie to zwierzęta stadne, i już nasi praprapraprapra(...) dziadkowie żyli według tej zasady. Zgadzam się też z Beri, że ten wątek ma bardzo niski poziom.
Zajmijcie się czymś, narysujcie jakieś obrazki czy książkę napiszcie, to świat na tym skorzysta.
Byłoby miło, gdyby ktoś zamknął ten wątek.

Offline

 

#53 2013-09-11 22:50:26

 Nelight

Wtajemniczony

28606763
Zarejestrowany: 2012-01-03
Posty: 117
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Woda
Rodzaj praktykowanej magii: Kamieni, Lecząca i Ochronna

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Popieram Yaselle.

Evander napisał:

Jeżeli nie masz celu w życiu. To kup sobie Maincrafta. Przynajmniej będziesz mógł zrobić coś konstruktywnego [...]


Elusaith z tej strony :-)

Offline

 

#54 2013-09-11 22:58:21

 BlueAngel333

Użytkownik

43853812
Skąd: Wszechświat
Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 176
Punktów :   
Znak zodiaku: PANNA
Żywioł: All In One
Rodzaj praktykowanej magii: All

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Mam dość tego, wiec nie będę milczeć ... Tak użytkownicy mają racje ... Kreta mieliśmy w administracji i jak na razie nie będę pokazywać kto nim jest lecz jeśli ma ta osoba jeszcze troszku godności niech spierdala z witchcrafta...


"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"

Offline

 

#55 2013-09-11 23:02:24

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

A ja zgodnie z obietnicą będę udawać przyjaciółkę dla tej osoby I udawać że jej wierzę... do czasu.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#56 2013-09-11 23:04:13

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Ech... Dlaczego takie afery zawsze muszą być wtedy kiedy mnie nie ma? Człowiek ledwo postawi nogę za granicę w delegacje i się wszyscy rzucają do gardeł.

Co ja myślę... na ten temat... To nie ważne. I nie ważne jest również to co Wy  myślicie na ten temat. Jeśli będziemy pastwić się nad przeszłością zatracimy przyszłość. A chyba lepiej dołożyć starań i sił do przywrócenia forum do życia niż marnować tą całą uwagę nad martwym już faktem.

Olimpio - podzielam Twoje zdanie - administracja w wersji okrojonej.

Cała reszta - nie doczytuję bo jest to bez sensu.
Czas się ogarnąć, otrzepać i podnieść głowę jeszcze wyżej niż mieliśmy ją poprzednio.

To jest koniec biadolenia.

I niech ktoś lepiej zacznie pisać wątki i posty związane z odbudową wszystkiego co było dla nas ważne, zamiast kruszyć resztki fundamentów.

Jako iż ledwie wróciłem nie moge w pełni oddać się sprawie - ale śledzę ją na bieżąco.
Olimpio - stańmy na nogi - jak zawsze, jeszcze pewniej niż poprzednio. Na to czekam i tego oczekuję... Chyba jak wszyscy.


EmS

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Kancelaria Ultimatum oszuści https://www.moose-travels.pl