#31 2012-09-22 12:13:24

Amber

Wtajemniczony

Punktów :   
Znak zodiaku: chinski Tygrys
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: magia serca i natury

Re: Technika Szybkiego Biegania

Witajcie przeczytalam i zgodze sie z tym co napisal wczesniej Wilk1610, ja rowniez kiedys lubilam biegac i robilam to regularnie. Wychodzi na to ze technike, ktora opisal Pan Wiatru stosowalam chyba odruchowo i nieswiadomie. Poza tym calkiem logiczne, ze sila wiatru ma znaczenie dla predkosci jak sie idzie a co dopiero jak sie biegnie, zawsze lzej z wiatrem niz- isc czy biegnac - pod wiatr. Teraz to biegam co najwyzej z psem po lakach Od siebie powiem ze mozna fajnie trenowac skupianie energii i uwagi poprzez doswiadczenia z Ogniem i Powietrzem np rozpalenie ognia na wolnym powietrzu i probe odwracania kierunku dymu za pomoca skupienia energii wlasnej oraz podsycania ognia za pomoca wiatru kiedy to plomien maleje i rosnie.  Fajna zabawa Ja jestem zodiakalnie przyporzadkowana do zywiolu Ziemi i lubie sie grzebac w ogrodku czy tez chodzic po gorach, lubie kamienie, daje mi to energie. Inne zywioly traktuje rownorzednie, bardzo lubie Ogien (urodzilam sie w dniu Slonca), Woda mnie uspokaja i oczyszcza, Wiatr wprost uwielbiam.... zyje kiedy mocniej wieje, bezruch powietrza jest meczacy. Fajnie jest stanac na wyzszym wzniesieniu terenu kiedy mocno wieje, twarza do wiatru, zamknac oczy i czuc jego sile. Dla mnie wszystkie zywioly sa wazne. Emrys ponoc "wiedzmy" maja "wage piorkowa" i istotnie niewiele waze ale sa takie dni kiedy idac ulica czuje sie tak jakbym... prawie nie czula ziemi pod stopami. Nie wiem jak ci to opisac ....tak lekko, zwiewnie i zauwazylam ze dzieje sie to czesciej w chlodne i wietrzne dni. Co ty na to? jesli chcesz to odp na pw albo tutaj, jak wolisz. Pozdrawiam

***Abraxas*** "Tylko Milosc potrafi zatrzymac czas." Jan Jakub Rosseau *Milosc jest muzyka serca i swiatlem dla duszy, potezna Magia, ktorej nic nie ruszy. *

#32 2012-09-26 20:03:30

VerusDolor

Użytkownik

41825864
Call me!
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Powietrze,Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Magia Zywiolow

Re: Technika Szybkiego Biegania

Dziekuje wam za Pozytywne i nie pozytywne komenty.

Mam nadzieje ze technika dziala dla wiekszosci z was.
archaniol cos pisal o reklamowaniu tego
Lepiej nie. Zreszta po co.

Pozdrawiam i czekam na komenty

http://imageshack.us/a/img822/2919/th.gif
When did we lose our way?
Consumed by the shadows, swallowed whole by the darkness.
Does this darkness have a name?
Is it your name?

Stopka forum

RSS