Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-09-05 22:51:36

Unmenihil

Użytkownik

Skąd: Trojmiasto
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Odnośnie .

Przypomniało mi się jak czytałem Frabato i było coś tam o zebraniu loży masońskiej i skojarzyły mi się te nominacje z takim czymś pozytywnie napompowanym , że jak sobie to porównałem z np. nominacjami do Oscara to to ostatnie wydało mi się straszną żałochą a i te skojarzenia zostały sformułowane w taki sposób ponieważ nic innego mi nie przychodziło do głowy jeżeli chodzi o połączenie magii i zorganizowanej zbiorowości czyli jak kto woli przepraszam z góry za nieudolność formy przekazu i mam nadzieję , że nikogo przez to nie uraziłem .

Edit by BlueAngel333

Offline

 

#2 2012-09-06 21:35:21

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Odnośnie .

Czemu ja tego nie ogarniam? o.O


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#3 2012-09-07 00:13:07

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Odnośnie .

Ja też nie kumam o co chodzi. xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2012-09-07 18:25:48

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Odnośnie .

Daj mi ten towar! Proszę! *_*


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#5 2012-09-07 23:21:15

Unmenihil

Użytkownik

Skąd: Trojmiasto
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Re: Odnośnie .

Po a) to chodziło mi o porównanie atmosfery dwóch zdarzeń - jednego z książki i drugiego z naszego forum . A po b) wyobraź sobie mapę . Składa się ona z różnych schematów . Nie musisz sobie nic wizualizować . Wystarczy jak gdzieś z tylu głowy będziesz miał choć trochę ten obraz . I klucz w tym wszystkim 1. widzieć mapę wyraźnie a po drugie mieć do niej legendę i dokładać kolejne arkusze papieru po to żeby mapa była bardziej obszerna a przez to bardziej przydatna . Ot całe widzenie więcej czyli ogół, czyli rzeczywistość + absolut słowem wszystko jako mapa . To mój sposób patrzenia . Cała " filozofia " skomplikowane , że o  jacie co ? W razie problemów z tym tekstem mimo wyjaśnień zapraszam na pw .

Edit by BlueAngel333

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://egarden.pl/