Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-02-06 16:12:36

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Czakr to centra energetyczne wzdłuż ciała człowieka i jest siedem.

Pierwsza czakra znajduje się u podstawy kręgosłupa i nazywa się Czakra Podstawy, jej kolorem jest czerwień a żywioł ziemia. Ona jest odpowiedzialna za uziemienie, nie bujanie w obłokach
czakra podstawy jest związana z ugruntowaniem z materia, dzięki niej twardo stoimy na ziemi, jeśli ta czakra jest w złym stanie to ludzie maja lęki, boja się wszystkiego, bujają w chmurach itp.

Drugą czakrą jest czakra sakralna, z kolorem pomarańczowym i żywiołem ognia - jej inne nazwy to czakra seksualna, czakra płciowa. Jest dwa palce poniżej pępka. Ta czakra jest odpowiedzialna za nasze pierworodne instynkty, za relacje między ludzkie zwłaszcza względem płci przeciwnej, jak funkcjonuje prawidłowo to jesteśmy otwarci, twórczy, swobodni itp. 

Trzecią czakrą  to czakra splotu słonecznego, położona na szerokość trzech palców powyżej pępka, jej kolor to żółty i jest odpowiedzialna za nasze emocje. Jak działa prawidłowo to jesteśmy zrównoważeni emocjonalnie, a jak zaburzona to odwrotnie jest wielki chaos emocjonalny.
Splot to tez centrum energii które daje nam witalność i siłę.

Czwartą czakrą jest czakra serca, otwierając tą czakrę otwieramy się na bezwarunkową miłość i piękno tego świata, jesteśmy zawsze przyjaźnie nastawieni i bardzo jesteśmy wrażliwy na ból i cierpienie innych, nie potrafimy nikogo zostawić w potrzebie. Umiejscowiona jest na środku klatki piersiowej, jej kamień to między innymi kwarc różowy, kolorem jest zieleń a zdolnością empatia.

Piątą czakrą jest czarka gardła, umiejscowiona między jamą a krtanią czyli na środku gardła
Jej kolorem jest niebieski i poprzez tą czakrę komunikujemy się z innymi, wyrażamy siebie, mówimy prawdę, jesteśmy otwarci i szczerzy. Tutaj też kryje się zdolność jasnosłyszenia.

Szóstą czakrą jest czakra trzeciego oka, umiejscowiona nad nasadą nosa, to czakra niesie ze sobą mądrość, i zdolności paranormalne. Jego kolorem jest fiolet.

Siódmą i ostatnią czakrą jest czakra korony, jej kolor to purpura a żywioł oczywiście eter czyli duch. To czakra najwyższej doskonałości człowieka, łącząca ze światem duchowym i Bogiem.
Rozwijać ją można nosić np. ametyst (który też rozwija czakrę trzeciego oka).


Co można zrobić aby lepiej funkcjonowały? Zharmonizować je albo otworzyć W jaki sposób?
Harmonizację opiszę w innym temacie zaś najprościej czakry otworzyć medytując i wizualizując sobie otwierający się pąk kwiatu w kolorze danej czakry.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-08-27 12:46:12

 Misaki

Użytkownik

34378001
Skąd: Kostnica
Zarejestrowany: 2012-08-26
Posty: 12
Punktów :   
Znak zodiaku: Rak
Żywioł: Powietrze

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Nie wiem czemu , ale większość podanych czakr jest u mnie w "złym stanie " . Chodzi mi o czakry od 1 do 3 . I chciałbym się zapytać czy jest możliwe że czakra "sama" się otworzy ? Z tego co wyczytałem to czakrę nr. 4 mam otwartą , ale nie próbowałem jej otworzyć , wgl. żadnej czakry nie starałem się otwierać , tylko kiedyś niby "medytowałem " i nic więcej .

Przepraszam za kłopot .



"Śmierć to nic przyjemnego. Pośrodku nieskończonej ciemności znajdujesz się sam jak palec. Jednak niezbyt różni się to od naszego życia. Nieważne, ilu zdobędzie się przyjaciół, ta pustka i tak zostanie." - Misaki Mei .

Offline

 

#3 2012-08-27 16:09:52

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Na czakry wpływają Twoje emocje które mogą daną czakrę otworzyć bądź zamknąć/zabrudzić a także muzyka różne sytuacje w życiu itp.

Ja np. czakrę serca otworzyłam niechcąco, pijąc eliksir z kwarcu różowego i słuchając pewnej mantry a teraz mi się wredota trochę zamkneła przez emocje typu: żal, nienawieść (której normalnie nigdy nie czułam), złość itp. Oczywiście, chce to naprawić i przywrócić ją do normalnego stanu.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2012-08-30 11:37:18

 Misaki

Użytkownik

34378001
Skąd: Kostnica
Zarejestrowany: 2012-08-26
Posty: 12
Punktów :   
Znak zodiaku: Rak
Żywioł: Powietrze

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Wczoraj wieczorem starałem się wejść w stan alfa , następnie próbowałem wywoływac swoją pod świadomość . Zapytałem się jej czy pomoże mi otworzyć czakrę trzeciego oka , powiedziała ze tak . Potem wszystko za miast czarnego stało się fioletowe , czułem jakby energia z oczu koncentrowała się w miejscu trzeciego oka . Zaczęła mnie boleć głowa . I otworzyłem oczy . Czy to znaczyło ze starałem się otworzyć czakrę , czy to tylko moja wyobrażnia  ?



"Śmierć to nic przyjemnego. Pośrodku nieskończonej ciemności znajdujesz się sam jak palec. Jednak niezbyt różni się to od naszego życia. Nieważne, ilu zdobędzie się przyjaciół, ta pustka i tak zostanie." - Misaki Mei .

Offline

 

#5 2012-08-30 13:18:20

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Nie tylko się starałeś otworzyć czakrę ale też i ją otwierałeś co moim skromnym zdainem było głupotą.

Zanim otworzysz jakąś czakrę to może byś zaznajomił się z konsekwencjami jakie nastaną po otwarciu? Czasem nawet zaawansowani jak otworzą Trzecie Oko to próbują ją jak najszybciej zamknąć.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2012-08-31 12:25:23

 Laominos

Użytkownik

24092715
Skąd: Hen daleko na północy.
Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 86
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Ziemia

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Oj, chyba będę musiał otworzyć sobie czakrę serca, coś słabo u mnie ze współczuciem w ciągu ostatnich tygodni, tamte tygodnie nie były zbyt owocne więc czakra mogła się zamknąć, albo trochę przymknąć. No cóż, trzeba pomedytować troszeczkę


Embodiment of Spirit


"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!" – Winston Churchill

Offline

 

#7 2012-09-03 08:59:29

 nieznana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 25
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Całość

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Jakie mogą być konsekwencje otwierania czakr?

Nieznana postaraj się zaczynać nowe zdanie z wielkiej litery.
BlueAngel333

Offline

 

#8 2012-09-03 09:52:54

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Ja otworzysz Trzecie Oko to możesz między innymi trafić do psychiatryka.

Nieznana tylko Trzecie Oko niesie ze sobą niebezpieczeństwo, reszta ma dobre konsekwencje np. otwarta czara serca sprawia że jesteś dobrze nastawiona do ludzi i zwierząt, kochasz ich bezinteresownie, posiadasz zdolność empatii itd. itp.

Oli zjedz coś bo niedługo zabraknie nam k. Blue.


:O Drugi raz z rzędu dzisiaj być poprawianą? :O Cóż... Mam dziś nerwowy dzień. I to bardzo...
Co oczywiście nie jest wytłumaczeniem mojego jakże to strasznego żrzerania literki k! - Oli.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#9 2012-09-03 12:28:17

 Laominos

Użytkownik

24092715
Skąd: Hen daleko na północy.
Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 86
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Ziemia

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Otworzyć wszystkie czakry! (Oprócz trzeciego oka ofc. chyba zesrałbym się z szoku jakbym miał w domu jakieś widma albo inne nieprzyjemne byty )


Embodiment of Spirit


"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!" – Winston Churchill

Offline

 

#10 2012-09-03 16:18:36

 Avis

Wtajemniczony

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 97
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

O tak, z trzecim okiem potrafią być przygody, sam to ostatnio odczuwam... Ale będzie dobrze.
Jak na razie moje nerwy są w dobrym stanie.


Gdyby nie to wydarzenie, nie byłoby mnie tutaj. Patrzę na to z dystansu 5 lat i teraz sądzę, że było mi to potrzebne i że to właśnie nazywamy przygodą.

Offline

 

#11 2012-09-05 15:31:08

 Misaki

Użytkownik

34378001
Skąd: Kostnica
Zarejestrowany: 2012-08-26
Posty: 12
Punktów :   
Znak zodiaku: Rak
Żywioł: Powietrze

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Da się zamknąć trzecie oko ?
Chciałem je otworzyc ale nie miałem pewności czy wyszło , odpowiedzi udzieliła mi Olimpia mówiąc że byłem bliski lub je otwarłem . teraz wiem że nie warto wgl. się tym bawić . Często mam zwidy , i słysze krzyki, płacze . np. wczoraj jakieś dziecko przez pół godziny darło się " Mamo , pomocy , mamo ! " .
Jeśli się nie da tego zamknąć to trudno , pomęczę się .



"Śmierć to nic przyjemnego. Pośrodku nieskończonej ciemności znajdujesz się sam jak palec. Jednak niezbyt różni się to od naszego życia. Nieważne, ilu zdobędzie się przyjaciół, ta pustka i tak zostanie." - Misaki Mei .

Offline

 

#12 2012-09-05 15:41:16

 Nikodem

VIP

1952194
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 136
Punktów :   16 
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Słowiańska

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Wszystko się da.
Tylko dobrze zastanowić się, czy naprawdę warto.

Skoro już otworzyłeś - możesz wykorzystać to na swoją korzyść, lub na korzyść innych.
Zrobiłeś krok dla własnego rozwoju - nie cofaj się.
Znajdź sposób, by dalej iść naprzód.

Takie moje zdanie. ;]

Offline

 

#13 2012-09-05 16:10:28

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Kolego, polecam ci zrobienie nie raz Rytuał małego pentagramu + noszenie jakiś kamieni przeciwko neg energii razem z pentagramem/pentaklem Ponadto zawsze możesz poprosić Vipa o pomoc


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

 

#14 2012-09-05 16:18:10

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

Misaki da się zamknąć.

Co do tego co powiedział Nikodem... Uważam że na pewne rzeczy trzeba być gotowym... Miałam otwarte Trzecie Oko kiedy byłam mała, dla mnie te lata były największym koszmarem i horrorem, moja matka mi wkońcu zamknęła Trzecie Oko, teraz po latach to co wtedy było dla mnie strasznie i mi jechało po psychice teraz mnie nie rusza.

Czekam nie masz pojęcia co oni Ci będą pokazywać... Myślisz że to będzie tylko tyle, że ich będziesz widział? Pff gdyby to było takie różowe to byłoby super! xD Wilka1610 jak zaatakował demon to mu takie wizje brutalne podsuwał, że nawet on zaczął się martwić... Łatwo mówić nie boję się, będzie ok ale tak naprawdę nie wiesz na co się piszesz.

Ty już teraz jak widzisz moją postać kiedy Cię atakuje i torturuje we snach to mówisz, że to ja, ok niby wiesz że to nie ja ale jak piszesz do mnie to mówisz co JA robiłam a nie co robił demon POD MOJĄ POSTACIĄ. A ile razy pisaliśmy ze sobą a Ty się mnie pytasz co ja koło Ciebie robię i dlaczego Cię atakuje? -_-'


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#15 2012-09-05 17:07:24

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Czakry - Wstep, opis i otwarcie.

No właśnie... Dla Ciebie otwarcie Trzeciego Oka = psychiatryk. GWARANTUJE. Ja wiem na co się piszesz, Ty nie masz pojęcia.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl