Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-08-24 01:03:11

Unmenihil

Użytkownik

Skąd: Trojmiasto
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Hm

Ktoś kiedyś zastanawiał się jak to że mną jest tj kim naprawdę jestem ? Otóż odpowiedź jest mianowicie taka , że fizycznie jestem facetem aczkolwiek wewnętrznie czuję się dziewczyną ale dopiero tutaj zaczęło do mnie docierać , że to być może moje wyższe ja jest dziewczyną - co o tym myślicie ?

Offline

 

#2 2012-08-24 09:46:59

Unmenihil

Użytkownik

Skąd: Trojmiasto
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Re: Hm

Drogi typowy polaku kurde czytaj uważnie bo mnie dobijasz - wewnętrznie ! Jak wolisz pod każdym możliwym względem poza fizycznym i umysłowym w kontekście odbioru samego siebie .

Offline

 

#3 2012-08-24 09:54:25

 matti141

Wtajemniczony

10933001
Skąd: Miasto Kronosa :)
Zarejestrowany: 2012-01-16
Posty: 122
Punktów :   
Żywioł: Woda

Re: Hm

Albo po prostu jesteś Transseksualistą. Jak np. nasza posłanka, pani Grodzka.
Nie ma się co wstydzić. Jest wiele osób na świecie, które czują się inne niż są naprawdę.


http://img846.imageshack.us/img846/4509/bleachpodpis.jpg

Offline

 

#4 2012-08-24 10:14:46

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Hm

Amorte,

Zaburzone postrzeganie własnej płci bierze się albo z problemów z główką, albo z otwarcia na kobiecą stronę swojej natury.

W rzeczywistości każdy ma w psychice elementy drugiej płci, u okultystów często się to rozwija szerzej.
Myślisz, że ja nie mam rozwiniętej kobiecej strony? U mnie jest rudą, piegowatą laską (tak ją wizualizuję na potrzeby pracy).

Wyższe ja jest bezpłciowe. Świadomość również jest bezpłciowa. Identyfikacja płci zaczyna się w podświadomości.

Powiem to krótko - ogarnij się. Nie istnieją przy obecnym stanie techniki medyczne zabiegi zmieniające płeć. To o czym mowa w telewizji, to zabieg chirurgiczny usuwający narządy płciowe - w zamian nie dostaje się innych. Jest to okaleczenie na całe życie.

Zamiast kontemplować nieznośną lekkość bytu, usiądź spokojnie i poświęć następny rok na wymedytowanie, dlaczego tak masz. Ja ci gwarantuję, że na sto procent znajdziesz w swojej głowie uwarunkowanie wichrujące tobie psychikę.


Niektórym się wydaje, że bycie kobietą jest takie super. Tak, masz ładne cycki, tak masz wielokrotne stany boskości (orgazmy - jak przeczytałem w poście darakoliusa o stanie boskości to mi się kobiecy orgazm skojarzył) ale masz też burdel emocjonalny spowodowany krowim cyklem hormonalnym i co miesiąc krwawisz z krocza.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#5 2012-08-24 13:43:19

Unmenihil

Użytkownik

Skąd: Trojmiasto
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 61
Punktów :   
WWW

Re: Hm

Jestem ogar poprostu czasami przemawia do mnie jakaś istota żeńska , która wydaje się być częścią mnie i pokazuje mi różne aspekty bycia kobietą przy zachowaniu mojej normalności tj tego kim naprawdę jestem .

Offline

 

#6 2012-08-24 16:17:57

 matti141

Wtajemniczony

10933001
Skąd: Miasto Kronosa :)
Zarejestrowany: 2012-01-16
Posty: 122
Punktów :   
Żywioł: Woda

Re: Hm

Wiesz. Kiedyś czytałem, że Bóg też ma swoją żeńską połowę (nazwaną Sophia/Sofia/Zofia - z gr. Mądrość), więc może i ty masz taką swoją Zofię?


http://img846.imageshack.us/img846/4509/bleachpodpis.jpg

Offline

 

#7 2012-08-24 16:54:34

 schadow

Wtajemniczony

39819484
Call me!
Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 134
Punktów :   
Znak zodiaku: ryby
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: nekromancja i czarna magia

Re: Hm

czuć się kobietą nie musi się odnosić do aspektów fizycznych wytłumaczę to pod tym krótkim wprowadzeniu.

Mianowicie charakter kobiecy znacznie różni się od męskiego i jeśli Unmenihilu czujesz się kobietą to może znaczy że masz elementy charakteru kobiecego górujące nad męskim. Tak matti141 może ma tą swoją Zofie ale jakbyś czytał wypowiedzi innych użytkowników dokładniej do zauważyłbyś że napisał to już Evander używając innych słów. Zaś jeśli chodzi o aspekt Fizyczny to możliwe że masz nadmiar hormonów kobiecych, to nic wstydliwego człowiek ma hormony obu płci tylko że te płci przeciwnej powinny być znaczną mniejszością. Jest choroba która sprawia że mamy nadmiar hormonów płci przeciwnej czyli w twoim przypadku możesz czuć się kobietą.

Evander wybacz ale nie mogę się oprzeć- Strasznie kręcą mnie rude dziewczyny.


"Gdy mrok pochłonie świat
we wnętrzu ciemności zapłonie iskra
lecz nie będzie to nadzieja
tylko zalążek płomienia który spali świat..."

"przepowiednia śmierci" - Mag który kroczy w mroku ludzkich serc.

Offline

 

#8 2012-08-24 21:02:40

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Hm

Głowa mnie boli od przeczytania niektórych postów w tym temacie! -_-'

W każdym człowieku jest pierwiastek męski i żeńki i tak oto facet może się czuć kobietą bo zachowuje się jak ona, ma jej poglądy itp. ale to wcale nie znaczy że jest gejem czy trakzwestytą! Tak samo jest z kobietami! Kobieta może mieć charakter bardziej bądź nawet i całkiem męski jak np. ja.

Tak więc podsumuwując: Każdy człowiek ma w sobie pierwiastek męski i żeński i jeden zawsze będzie przeważał w charakterze ale to nie znaczy, że ma mieć inną orientację seksualną czy coś.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#9 2012-08-24 21:33:13

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Hm

Jak dla mnie koleś masz farta bo możesz zrozumieć kobiety co większość facetów ma z tym kłopot, i dodatkowo my jako istoty Boskie jesteśmy i forma męską i żeńską zarazem większość ludzi tego nie akceptuje i boi się o tym mówić sądząc że to coś złego. A to jest normalne teraz coraz więcej ludzi tak będzie miało. I powiem tak i się tego nie boję czasem też mam takie wrażenie tylko że takie wrażenie czasem nie pomaga w kontaktach z kobietami tym bardziej w związku bo najłatwiej ranić bo tak samo podchodzić możesz do problemów jak kobieta i strzelić przykładowego focha.

Offline

 

#10 2012-08-24 23:30:13

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

Re: Hm

Wilk powiem ci ze tez rozumiem kobiety i to az za dobrze moj Opiekun jest kobieta... wiec jak cos zle zrobie to jest sajgon. Do tego mam 3 siostry...


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

 

#11 2012-08-24 23:41:19

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Hm

A mi się jedno nie podoba. Co ty kurwa rozumiesz przez tekst "typowy polaku"? Sam kurwa jesteś polakiem i nie wyrzekniesz się polskości... Sorry władzo, ale znacie me podejście(co niektórzy) do spraw Polskich i patriotycznych. Over 9000.

Ostatnio edytowany przez Klakier (2012-08-24 23:51:08)


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#12 2012-08-25 01:02:56

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

Re: Hm

Ja jestem polakiem ale mam korzenie niemieckie i sie jakoś Nie szydze z tego...


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

 

#13 2012-08-26 12:29:27

 BlueAngel333

Użytkownik

43853812
Skąd: Wszechświat
Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 176
Punktów :   
Znak zodiaku: PANNA
Żywioł: All In One
Rodzaj praktykowanej magii: All

Re: Hm

Myślę, że w tym temacie  nie ważne jest jakiej narodowości  jesteśmy  i jakie mamy korzenie.
Poza tym na tym przykładzie można by wyjaśnić powstanie innych orientacji seksualnych niż ta podstawowa przyjęta za jedyna normalna w naszym omylnym i nie tolerancyjnym społeczeństwie.


"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"

Offline

 

#14 2012-08-31 19:15:37

 Amber

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 48
Punktów :   
Znak zodiaku: chinski Tygrys
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: magia serca i natury

Re: Hm

Mimo ze jestem tu nowa to jednak zajme stanowisko w tej dyskusji na bardzo delikatny temat, bo seksualnosc kazdego czlowieka to sprawa bardzo intymna. Nie powazylabym sie nikogo oceniac pod tym wzgledem. Bardzo podobala mi sie wypowiedz Wilka1610 - medal za tolerancje i zrozumienie jak rowniez Schadow i Eteryk. Unmenihil wykazal duza odwage piszac publicznie o tym co go dreczy, widac ze darzy Was zaufaniem. Chce powiedziec jedno- poza tym co juz napisal Wilk- Unmenihilu bez wzgledu na sklonnosci seksualne dla mnie jestes przede wszystkim Wartosciowym Czlowiekiem. I bez wzgledu na to ktora "plec" w tobie przewaza chcialabym zebys tak sie postrzegal. Jak slusznie zauwazyli inni - wiekszosc ludzi tak sie czuje jak ty tylko nie wszyscy sie do tego przyznaja nawet przed soba. Nie widze w tym nic zlego ze Mezczyzna ma mocniej rozwinieta "wrazliwosc kobieca" a Kobieta "meska". Powiem Ci ze wielu wybitnych ludzi swiata sztuki ma podobnie jak ty- nie tylko ezoterycy ale tez malarze i pisarze. Pozwala im to pelniej rozwijac sie i tworzyc naprawde piekne dziela. To sa wyjatkowo barwne osobowosci. Zdarza aie ze ta cecha jest pozadana w zawodzie psychologa, bo pozwala na latwiejsze zrozumienia ludzkiej natury a tym samym dotarcie do pacjenta. Skoro otrzymales taki dar to zaakceptuj siebie i postaraj sie wykorzystac go dla dobra innych. Jak dla mnie jest okey. Pozdrawiam


Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód. 
Świat na­leży do ludzi, którzy mają od­wagę marzyć i ry­zyko­wać, aby spełniać swo­je marze­nia.
*** Paulo Coelho

Offline

 

#15 2020-05-01 08:28:58

MarkSirTT

Nowy użytkownik

Skąd: Brussels
Zarejestrowany: 2020-05-01
Posty: 1
Punktów :   
WWW

Re: Hm


Plasticisers (US: plasticizers) are colourless and odourless liquids used primarily to soften plastic. Over 85% of all plasticisers consumed in Europe are employed in durable flexible PVC

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl