Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


  • Index
  •  » Runy
  •  » Zapis runiczny swojego imienia

#1 2012-02-28 12:21:42

 jamael1995

Hedin

37761410
Skąd: Tarnawatka
Zarejestrowany: 2011-12-22
Posty: 300
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Woda\Ogień\Powietrze\Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Każda którą uznam za potrzebną

Zapis runiczny swojego imienia

Skrypt runiczny własnego imienia może być potężnym talizmanem. Może też posiadać właściwości ochronne, a więc być amuletem (ja traktuję go właśnie tak - jako amulet ochronny). Ponieważ runy należy dobrze poznać, zanim zaczniemy się nimi posługiwać, to ten rodzaj skryptu wydaje się być bezpieczny, także dla osób dopiero rozpoczynających naukę.
Poniżej zamieszczam tabelę pozwalającą w łatwy sposób zapisać imię za pomocą znaków runicznych.


Kiedy już mamy gotowy skrypt naszego imienia, pozostaje wybranie odpowiedniego "nośnika". Tu wszystko zależy od Twojej inwencji - może to być bransoletka, wisiorek, kamyk noszony w portfelu, kartka papieru... najlepiej jednak, aby było to tworzywo naturalne jak drewno, metal, skóra, pewne rodzaje papieru, a nie syntetyczne jak plastik.
Gotowy amulet należy oczyścić oraz nadać mu moc poprzez odpowiednią intencję, wizualizację czy też wybierając inny sposób, który najbardziej nam odpowiada. Pisałam o tym TU.

Oto kilka popularnych polskich imion zapisanych za pomocą Run.


Jak zapisać imię? Pełne jego brzmienie czy może zdrobnienie? Są różne teorie na ten temat. Ja osobiście uważam, że wszystko zależy od tego, z jaką formą imienia Ty sam się utożsamiasz. Czy czujesz się bardziej Magdaleną czy Magdą? Tomaszem czy Tomkiem? Wojciechem czy Wojtkiem?

Uwaga! Zapisanych Run nie można wyrzucać. Jeżeli z jakichkolwiek powodów chcesz pozbyć się skryptu, należy go spalić lub zakopać, poświęcając jednemu z żywiołów. Dlatego uważajcie i bądźcie niezwykle rozważni, zamawiając cenną rzecz ze skryptem runicznym, np. złotą bransoletkę!
http://4.bp.blogspot.com/-j6Br-zCyvoI/TrPG5QkGShI/AAAAAAAAAGI/q1oYV1ofQOs/s1600/runy_tabela_Skrypt_runiczny.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-HA-J6kqEu1o/TrPG4aK9GHI/AAAAAAAAAGA/7JIn_-HMofA/s1600/runy_skrypty_imiona.jpg
Źródło: http://wrozkasonia.blogspot.com/2011/11 … ienia.html


Ten, którego imienia nie wolno wymawiać, dokonywał wielkich czynów... Strasznych, to prawda, ale wielkich.

Offline

 

#2 2012-08-24 17:50:29

 Bali

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zapis runiczny swojego imienia

A co gdyby sobie wyciąć na skórze? Zmieniła by się skuteczność? I czy były by jakieś konsekwencje? W końcu byłoby to nie odwracalne, i przywiązane do ciała w sposób inny niż ubranie.

I czy tatuaż też by coś zmienił?
Pytania zadałem tylko teoretycznie, z ciekawości.

Aha i czy może być pseudonim, lub wyraz który się ze mną wiążę, niekoniecznie imię?

Ostatnio edytowany przez Bali (2012-08-24 17:52:45)


"Bear the sign of deggial"

Offline

 

#3 2012-08-27 21:07:19

 Angua

Wtajemniczony

Skąd: Szczecin
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 40
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk

Re: Zapis runiczny swojego imienia

hahaha nie radze sobie takich rzeczy tatuować... moja znajoma która jest wolontariuszką na wolińskiej wyspie wikingów chciała sobie wytatuować jakiś tam symbol ich, no więc jej wytatuowałam go, po czym gdy spytała dokładniej tamtejszej zielarki o znaczenie tego symbolu to ta jej odpowiedziała że zapewnia płodność u bydła

Offline

 

#4 2012-08-27 21:37:28

 Samsara

Wtajemniczony

36412958
Zarejestrowany: 2012-05-16
Posty: 62
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion

Re: Zapis runiczny swojego imienia

Bali

Oczywiście, że możesz takie cudo sobie wytatuować. Można to porównać o pewnych technik alchemicznych. Grunt to dokładne poznanie upragnionego symbolu i odpowiednie przypisanie. Ewentualnie możesz uczynić znak czytelny wyłącznie dla swej podświadomości. Symbolika to nieraz treść wysoce subiektywna dlatego indywidualnie, lub silnie działające na nas słowa również mają moc. Każdy posiada zestaw słów co może go zabić lub uczynić silniejszym.


http://img859.imageshack.us/img859/5696/65000954.gif

"Veritas lux mea. Veritas lux tu. Derevaun seraun. Quod non omnis moriar
Samsara savasana samsara samkhya "

"Ata nizhar, ata yodea, ve chutz mimcha, ish lo shomea"

Offline

 

#5 2012-08-28 12:58:39

 Laominos

Użytkownik

24092715
Skąd: Hen daleko na północy.
Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 86
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Ziemia

Re: Zapis runiczny swojego imienia

Tylko najgorzej jak sobie wytatuujesz na ręce, będziesz musiał ją sobie odciąć a potem zakopać/spalić ;_; .


Embodiment of Spirit


"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!" – Winston Churchill

Offline

 

#6 2012-08-28 13:26:47

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Zapis runiczny swojego imienia

Hahahaha płodność u bydła?! Twoja koleżanka powinna poznać znaczenie symbolu zanim go sobie wytatuowała.
Ja znam podobną sytuację. xD Przerobili to na dowcip ale z tego co wiem taka sytuacja naprawdę miała miejsce... No więc chińczyk wybrał się na dyskotekę, i widzi na wejściu wielkiego ochroniarza i się śmieje... Koleś miał wytatuawane ''Kurczak w sosie własnym''.

Aż się boję co będzie jak ja spotkam chińczyka i mi powie, że mój tatuaż na stopie wcale nie oznacza ''wodnik''. xD Moja mama to tłumaczy jako ''Jestem 100% głupia''. xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#7 2012-08-28 13:48:16

 Laominos

Użytkownik

24092715
Skąd: Hen daleko na północy.
Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 86
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Ziemia

Re: Zapis runiczny swojego imienia

Hahahaha LOL!


Embodiment of Spirit


"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!" – Winston Churchill

Offline

 

#8 2012-08-29 06:23:23

 Laominos

Użytkownik

24092715
Skąd: Hen daleko na północy.
Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 86
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Ziemia

Re: Zapis runiczny swojego imienia

Ta uwaga była leciutko nie na miejscu Czekam...


Embodiment of Spirit


"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!" – Winston Churchill

Offline

 

#9 2012-08-30 21:11:40

 Bali

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-05-13
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zapis runiczny swojego imienia

Laominos:
"Tylko najgorzej jak sobie wytatuujesz na ręce, będziesz musiał ją sobie odciąć a potem zakopać/spalić ;_; ."

Możesz rozwinąć?

Jeden symbol może mieć wiele znaczeń, zależy kto interpretuje. ;P

I podtrzymuję pytanie: Jakie korzyści i wady daje tatuaż symbolu, a jakie noszenie na czymś?


"Bear the sign of deggial"

Offline

 
  • Index
  •  » Runy
  •  » Zapis runiczny swojego imienia

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjaszczecin.pl/