Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-08-26 14:21:31

Wyatt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 7
Punktów :   

Wniosek

Mam nadzieję że przestaniecie mnie gnoić a tak poza tym macie kapusia na Forum. Olimpio ty naprawdę masz 140 kg ? Ciekawe to jak mieścisz się przez drzwi heh .

Offline

 

#2 2012-08-26 14:32:23

Katharsis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-26
Posty: 1
Punktów :   

Re: Wniosek

bez kitu ... jak można się tak zapuścić?! WTF?!

Offline

 

#3 2012-08-26 14:46:58

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Wniosek

O gurwa, co za szaleniec. xD Wyatt ja cię gnoić nie przestanę.







Klakier proszę zostaw go Sol go tak wycycka że wróci z podkulonym ogonem i z prośbą o pomoc, chyba ze mu honor na to nie pozwoli.
wilk1610


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#4 2012-08-26 15:01:46

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Re: Wniosek

Ale się uśmiałem.

Takie puszczanie niedorzecznych plotek jest na bardzo niskim poziomie. Więc chyba nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Ci powodzenia w dalszej pracy.


EmS

Offline

 

#5 2012-08-26 16:26:42

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Wniosek

Wayat z całym szacunkiem ale ja na temat twój nie gadam głupot więc i ty bajek nie opowiadaj. Poza tym twa wiedza z Harrego Pottera ci nie pomoże. więc nie staraj robić z siebie nie wiadomo kogo bo jak mówi prawo trój powrotu nie ważne co czynisz dobro czy zło i tak to wróci do ciebie po trzykroć. I masz bana chłopie za głupotę.

Offline

 

#6 2012-08-26 16:37:01

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Wniosek

Hahahaha xD Po pierwsze mój drogi już dawno na forum nie jest poruszany Twój żałosny temat, jak Cię ludzie gnoją to jak już to na PW, po drugie ja na Twoim miejscu nie wierzyłam w każde słowo osoby która się zwyczajnie MŚCI i opowiada głupoty.
Ja też mogę rozpowiadać czego to ja nie wiem jakie to nie są fakty a to będą zwykłe fantazję, nawet na logikę biorąc jak może mnie policja ścigać za znęcanie się nad zwierzakami jeśli:

1. Ja prędzej zabiłabym człowieka niż zwierzaka i nie raz ryzykowałam życie aby zwierzaka uratować, a nawet ciąże bo wzieliśmy z wilkiem1610 biednego kociaczka od którego się nabawiliśmy grzybicy i mimo wszystko nie wywaliliśmy go.
2. Jakim cudem ja siedzę w kraju w którym jestem ponoć poszukiwana?! Zwłaszcza że biorę kasę od Państwa gdyż mam kłopoty z kręgosłupem i zrobiłam z siebie samotną matkę? Rząd doskonale wie gdzie mieszkam, nawet mam kontrolę czy przypadkiem nie mieszkam z wilkiem1610 itp. itd.
3. Jakim cudem policja mnie jeszcze nie zgarneła jeśli moja matka pracuje właśnie w tym urzędzie z którego biorę kasę?

Wiem co Ci napierdoliła bo tak się składa, że ludzie mnie na forum znają niektórzy osobiście a Ty rozsiewasz pierdoły na prawo i lewo... Nie przeszkadza mi to bo opinia mnie nie interesuje, dla jest ważne to co sama o sobie myślę i nie mam czasu na przejmowanie się innymi. Więc gadaj sobie do bólu, jakby mi to przeszkadzało albo coś to bym Cię pewnie podała do sądu o zaśmiecanie opini (jest taka opcja) plus rzuciła klątwę co parę osób już mi to proponowało ale co ja będę tykać coś co potem będzie śmierdziało i jeszcze sobie karmę obciążać?

Jakim cudem ja mogę być chora psychicznie jak to ujęła Twoja koleżanka która sama powiedziała (świadkiem jest wilk1610), że musiała dwa razy robić za prostytutkę w Holadii bo została wyrzucona na ulicę jeśli jeszcze nie jestem w psychiatryku, zajmuję się dzieckiem i jakoś hmm... dziwne ale jest ze mną ok i wszyscy to widzą. Oj, długo bym mogła mówić jakie plotki które Ci zapodała są głupie ale nie chce mi się na to tracić czasu.

PS: Przykro mi bardzo ale nie ważę 140 kg. i z łatwością mieszczę się w drzwiach.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Is TS2 Space legit? adide.info.pl