#1 2012-03-03 17:10:23

 popolcia

Użytkownik

746070
Call me!
Skąd: Zachodniopomorskie
Zarejestrowany: 2012-01-15
Posty: 198
Znak zodiaku: strzelec
Żywioł: ogień, duch
Rodzaj praktykowanej magii: Magia żywiołów

Co oznaczają liczby imienia od 1-9 oraz 11 i 22

Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 1?
Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą jeden (1) mają wybitną wyobraźnię, jednak to liczba urodzenia tworzy kierunek w jakim ta wyobraźnia zostanie wykorzystana. Nie mniej jednak szerokie horyzonty myślowe powodują, że dominującą cechą charakteru imiennej jedynki jest tolerancja i nie uznawanie żadnego tabu. Twórcza natura pozwala im osiągać wyżyny w różnych dziedzinach sztuki. To jednak może stwarzać niebezpieczeństwo, że jedynka stanie się pod wieloma względami autorytetem dla samego siebie, a wszelka krytyka ich osoby będzie przyjmowana jako wypowiedzenie wojny. Bardzo często ich słabą stroną charakteru jest zarozumialstwo i pyszałkowatość. Dość trudno jest z nimi żyć pod jednym dachem, gdyż nie liczą się z uczuciami innych. Posiadają niezachwiane przekonanie, że od najbliższych wszystko im się należy. Jednak w zamian dają niewiele. Lubią zaspokajać swoje potrzeby, a przyjemność innych ludzi jest dla nich zniewagą, która powoduje pomniejszanie własnego szczęścia. Osoba, której imię wibruje liczbą jeden (1) jest czystej wody hedonistą. Przy tym wszystkim jest nieco naiwna. Bardzo lubi pochlebstwa i ten kto chwali ją w sposób umiejętny może ulepić jedynkę jak tylko mu się to podoba. Z pozoru ludzie, których liczba imienia to jeden są bardzo wyluzowani. W rzeczywistości odczuwają wewnętrzny strach, który czasami paraliżuje ich działania.
Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 2?
Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą dwa (2) są jakby z innej planety. Bardzo często zamyślone, roztargnione i nie zauważające rzeczy, spraw i sytuacji oczywistych, które widziane są przez wszystkich innych. To powoduje, że dwójki (2) stają się obiektem drwin, a niejednokrotnie bez skrupułów są wykorzystywane. Szczególnie kobiety powinny uważać na mężczyzn, którzy mamią je zgrabnymi słowami, by zdobyć na jeden raz. Z drugiej strony każda imienna dwójka chociaż nie dostrzega tego co widzą inni, to dostrzega to czego inni nie zauważają. Posiada dar bezbłędnego odczytywania podtekstów. Nie widząc pierwszego dna, jakimś dziwnym sposobem zauważa drugie dno. Jest w tym mistrzowska i bardzo rzadko się myli. Liczba imienia 2 powoduje, że człowiek nader często wpada w stany melancholijne, a w skrajnych przypadkach w depresyjne. Ich romantyczna natura jest powszechnie znana. Potrafią kochać bezinteresownie i dawać z siebie o wiele więcej niż brać od innych. Siła romantyzmu jest jednak niwelowana przez potrzebę dostatniego życia. Liczba imienia 2 nigdy nie będzie szczęśliwa w biedzie oraz gdy nie ma zabezpieczenia materialnego na jutro. Bez względu na to czy jest to mężczyzna czy kobieta każda dwójka (2) ma więcej cech charakterystycznych dla płci pięknej - delikatność, poczucie piękna, uczuciowość, atrakcyjność i nieumiejętność skrywania uczuć.

Jaki jest człowiek, którego liczba imienia wynosi 3?
Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą trzy (3) mają tendencję do narcyzmu. Lubią wyglądać nadzwyczaj ładnie i dbają o swój wygląd. Gdy jednak zauważają choćby najdrobniejszy defekt popadają w czarną rozpacz. Z czasem ta przypadłość zmniejsza swoją intensywność, ale w mniejszym lub większym stopniu pozostaje na zawsze. Tak czy inaczej trójki (3) dążą do tego, by ich ciało i duch stawały się coraz doskonalsze. To dążenie do ideału często zamienia się w pedantyzm utrudniający życie innym ludziom. Jeżeli liczba imienia wynosi trzy (3), wówczas ludzie Ci są niezwykle uduchowieni i z każdym kolejnym rokiem życia wzrasta ich potrzeba obcowania z Bogiem. Nie ma znaczenia jaka jest to religia czy nawet sekta, ważne jest to, aby jakaś siła nadprzyrodzona towarzyszyła trójkom. Ta liczba imienia wywołuje w człowieku stany egzaltacyjne - łzy i rozpacz; śmiech i euforię; miłość i nienawiść. W chwilach szczególnych uniesień gotowi są pozbawić się wszelkich dóbr, by oddać je potrzebującym. Idealiści, którzy nie tolerują ani własnych, ani cudzych błędów. Z osobami, których liczba imienia wynosi 3 lepiej nie zadzierać, bo mogą być groźnymi przeciwnikami.
Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą cztery (4), to ludzie o nadzwyczajnej intuicji, którą nie zawsze potrafią wykorzystać. Mają przeczucia, a niektórzy nawet wizje, ale wtedy zamiast poddać się swej nadzwyczajnej intuicji zaczynają się zastanawiać czy przypadkiem nie zwariowali, czy ich przeczucia są prawdziwe i tak dalej i dalej. Tymczasem pewne jest, że powinni wierzyć w swoje możliwości. Brak wiary w siebie jest bowiem dosyć powszechną przypadłością ludzi których liczba imienia wynosi 4. W związku z tym potrzebny jest im ktoś, kto będzie na nimi czuwał, chwalił i cały czas podnosił wartość czwórek do entej potęgi. Potrzebują opieki i bezpieczeństwa, bo w przeciwnym razie skłonni są do załamań. Gdy coś nie idzie po ich myśli wówczas tracą wiarę w powodzenie przedsięwzięcia. Boją się wiązać z kimś na całe życie, a gdy się już na to zdecydują, to zazdrość zatruwa ich wspólny los. Imiennej czwórce (4) ciągle towarzyszy praca i zmęczenie. Jednak jeszcze bardziej się męczą (szczególnie psychicznie), gdy nie mają co do roboty. Lenistwo liczby imienia 4 prowadzi ją prosto do depresji. Dzieje się tak dlatego, że rozpiera ją ambicja i chęć osiągnięcia ponadprzeciętnego sukcesu.

Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą pięć (5) są bardzo niezdecydowane. Aby podjąć jakąkolwiek decyzję muszą się bardzo długo zastanawiać, analizować i trawić każdy konkretny temat. Co jednak najbardziej w tym zastanawiające, to to, że ostateczną decyzję nie podejmują na podstawie tych przemyśleń, ale pod wpływem chwili. To czy okazuje się słuszna pokazuje tylko czas. Liczba imienia pięć (5) charakteryzuje ludzi o dobrym sercu i czystej duszy. Oczywiście tak jak każdy człowiek tak i piątki grzeszą, ale potem szczerze tego żałują i mają potrzebę naprawienia swoich błędów i krzywd jakie pochopnie komuś wyrządzili. Czasami zdarza się nawet, że mają wyrzuty sumienia, gdy popełnili błąd, a nikt tego nie zauważył. Jakaś masochistyczna siła każe im przyznać się przed całym światem, że zrobili źle. Gdyby nie to, wiele ich sprawek nawet nie ujrzałoby światła dziennego. Ale jako się wcześniej rzekło piątki (5), to ludzie z natury dobrzy i uczynni. Mimo to nie zawsze dobrze dogadują się z otoczeniem a zdobycie prawdziwego przyjaciela przychodzi im z wielkim trudem. Wszystko przez tendencję do nagłych zmian nastroju. Imienne piątki potrafią smucić się zaraz po tym, gdy spotkało ich szczęście i śmiać się, gdy wszystkim innym wcale nie jest do śmiechu. Jako małżonkowie i to bez względu na to czy to kobieta czy mężczyzna są bardzo dobrymi partnerami, chociaż nie zawsze zawierają małżeństwo z miłości, a z wyrachowania. Lecz ich charakter, który każe im odpłacać dobrem za dobro pozwala pokochać partnera nawet po wielu latach wspólnego życia.
Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą sześć (6) są jak ogień i woda w jednym ciele. Ich dwie skrajnie różne natury ścierają się i nawzajem zwalczają. Z jednej strony tkwi w tych osobach spokój, pragnienie stabilizacji i delikatność, a z drugiej szaleństwo, chęć zmian i brutalność. Taki charakter powoduje, że życie szóstek (6) jest pełne zwrotów. Gdy poczują potrzebę wolności nie zwracają uwagi na nic i na nikogo. Po prostu realizują swoje marzenia choćby niektórych bliskich miało to zaboleć. Jednak po pewnym czasie nudzą ich wszelkie życiowe szaleństwa i pragną powrócić do niczym nie zmąconego istnienia przy boku kochającej osoby. Dlatego też będąc w stałym związku towarzyszą im burze. Odchodzą, zdradzają, a potem wracają i na kolanach proszą o przebaczenie. Kolejna dwoistość natury ludzi, których liczba imienia wynosi sześć (6) polega na tym, że są pełni współczucia i pragną pomagać oddając przy tym cała swoją osobę. Przychodzi jednak taki czas, że wychodzi z nich pycha, jad, samolubstwo, zazdrość i zamiast pomagać robią wszystko, aby przede wszystkim zaspokoić własne potrzeby. Można więc stwierdzić, że ludzie dla których numerologia imion to sześć (6) są takim poplątaniem z pomieszaniem. Przy tych przeciwstawnych cechach osoby te muszą mieć przy sobie kogoś bliskiego, w przeciwnym razie bardzo szybko gorzknieją i tracą wiarę w sens życia.
Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą siedem (7) są nadzwyczaj inteligentne. Jednak inteligencja ta jest jednostronna, bo ukierunkowana na humanistyczne aspekty nauki. Tam gdzie wchodzi w grę matematyka, chemia lub fizyka, to nie mają zielonego pojęcia o tym co się dzieje. Ich zachowanie, a nawet całe życie polega na skupieniu się na własnej osobie. Nie zauważają innych ludzi, ich potrzeb i marzeń. Przez tą cechę charakteru siódemki (7) nie zauważają własnych błędów i niemożliwym jest aby obiektywnie oceniali siebie, a także innych. Nie potrafią spojrzeć na siebie z boku przez co uzyskanie dystansu dla własnych słów i poczynań jest w zasadzie niemożliwe. Siódemka za wszelką cenę pragnie osiągnięcia sukcesu. Marzy o sławie i wielkich pieniądzach. Z trudem i po wielu latach ciężkiej pracy udaje im się realizować marzenia. Gdy jednak osiągną pewien pułap zamożności czy sławy zatrzymują się w rozwoju. Wystarcza im to co osiągnęli i nie zamierzają marzyć o czymś więcej. Inna sprawa, że jeśli siódemka coś osiągnie wówczas już tego nie straci. Pielęgnuje swoje osiągnięcia i nie pozwala na to, by pewnego dnia nastąpił krach. Miłość jest dla nich przeżyciem nieopisanej egzaltacji, jednak tylko chwilowej. Gdy mija pierwsze zauroczenie osoby, których imię wibruje liczbą 7 zaczynają się nudzić. Wierność i stałość uczuć, są niespotykane u tych ludzi.Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą osiem (8) są twardzi i prawie nie do zdarcia. Mają niezłomne zasady i trzymają się ich za wszelką cenę. Chociaż można to uznać za zaletę, to jednak wspólne życie z takim osobnikiem jest bardzo trudne. Nie toleruje on bowiem odstępstw od tego co przyjął za słuszne i narzuca własną wolę każdemu człowiekowi, którego spotka na życiowej drodze. Trzeba jednak przyznać, że wymagając od innych, także wymaga od siebie. Ósemki (8) mają zazwyczaj silny charakter i determinację, która prowadzi ich do osiągania założonych celów. Te predyspozycje, które są ich domeną pozwalają dochodzić im do wysokich stanowisk. Nie potrafią się jednak cieszyć własnymi osiągnięciami. Dzieje się tak dlatego, że największą frajdę mają podczas dochodzenia do celu. Walka, omijanie przeszkód, likwidowanie problemów, to jest to co ich najbardziej kręci. Gdy jednak zdołają dojść do upatrzonego punktu ogarnia ich nostalgia i żal, że to wszystko się już skończyło. W tym momencie ludzie, których liczba imienia wynosi osiem (8) zaczynają szukać kolejnych wyzwań, by móc podjąć kolejną walkę. Można więc powiedzieć, że nie potrafi usiedzieć na miejscu, a życie bez marzeń i kolejnych celów do zrealizowania jest dla takiej osoby nudne. Dla bliskich nie potrafi okazywać uczuć, choć sam potrzebuje, by je im okazywano.Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą dziewięć (9) są urodzone po to, by kierować poczynaniami innych ludzi. Rządzenie i podejmowanie istotnych i mniej istotnych decyzji, to ich pasja. Nie znoszą sprzeciwu, a gdy jakiś człowiek staje na ich drodze nie wahają się przed drastycznymi środkami, aby go usunąć. Życiowym mottem dziewiątek jest osiągania szczytów bez względu na to w jakiej dziedzinie działają. Kariera jest dla nich najważniejsza i są gotowi poświecić dla niej swoje życie. W dochodzeniu do kolejnych stopni kariery ich postępowanie opiera się na metodycznym stawianiu kroków. Przed przystąpieniem do działania przewidują sytuacje pozytywne i negatywne, i na każdą okoliczność mają przygotowaną receptę. Jest jednak i druga strona natury ludzi, których liczba imienia wynosi dziewięć (9). Ujawnia się ona wtedy, gdy los usytuował ich w środowisku, które nie pozwala na osiąganie sukcesu takiego, jak to rozumie większość ludzi. Wtedy są możliwe dwa scenariusze. Albo dziewiątka (9) popada w odrętwienie i staje się bezwolnym narzędziem w rękach innych ludzi; albo schodzi na drogę przestępstwa. W takich przypadkach nie widzi nic zdrożnego w handlu narkotykami czy okradaniu ludzi. Wychodzi bowiem z założenia, że jak ktoś chce ćpać, to dlaczego mu tego zabraniać, a jeśli bogatym zabierze się odrobinę ich majątku, to i tak nie zbiednieją, a przecież dzielić się jest rzeczą bardzo pożądaną. Małżeństwo i rodzinę o swój własny dom traktują jak twierdzę nie dopuszczając do niej nikogo obcego. Uważają, że miłość to sprawa intymna, a ewentualne brudy trzeba prać tylko w tajemnicy przed światem.
Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą jedenaście (11) są żądni przygód i nieustannych wrażeń. Nie wahają się przed ryzykownymi zachowaniami w każdej dziedzinie życia. Nie jest ważne czy sprawy dotyczą pracy, biznesu, miłości czy przypadkowego i niezobowiązującego seksu. Żyją chwilą i są z tego powodu szczęśliwi. Chociaż czasami marzą o spokojnym i ustabilizowanym życiu, to jednak podświadomie wychodzą na przeciw ryzyku, które po wielokroć im się opłaca. Mają przy tym niepohamowane skłonności do awanturnictwa i zachowań w stylu cholerycznym. Szczególną uwagę należy zwrócić na to, że jedenastki (11) są z jednej strony pracowite, a z drugiej leniwe. To tylko pozornie wykluczające się cechy. Ludzie dla których liczbą imienia jest jedenaście (11) potrafią bowiem pracować po kilkanaście godzin na dobę i to przez wiele dni, by po jakimś czasie poczuć zmęczenie, znudzenie i zniechęcenie. Wtedy potrafią dosłownie nic nie robić całymi dniami zbijając bąki. Ten okres jednak za jakiś czas mija i powrót do pracy jest bardzo intensywny. I tak przez całe życie na przemian. W towarzystwie lubią wodzić rej, przewodzić, zabawiać. Gdy jednak znajdzie się ktoś bardziej od niego dowcipny i towarzyski zamykają się w sobie i chowają w mysią dziurę. Mają skłonności do zdrad małżeńskich, ale po pierwszych próbach, gdy zdrada wychodzi na światło dzienne zaczynają zdradzać w sposób wyrachowany i dyskretny.
Osoby, których imię i nazwisko wibruje liczbą dwadzieścia dwa (22), to gorące i zapalczywe głowy. Najpierw coś powiedzą, a dopiero potem myślą czy te słowa kogoś nie uraziły lub czy w ogóle miały jakikolwiek sens. Najpierw działają, a dopiero potem zastanawiają się nad konsekwencjami swoich poczynań. Ich nastroje bywają tak zmienne jak pogoda w marcu. Swoim zachowaniem doprowadzają bliźnich do szewskiej pasji, bo nigdy nie wiadomo czego się można spodziewać po człowieku którego liczba imienia wynosi 22. Natura tych ludzi jest nerwowa i typowa dla tzw. choleryków, którzy nie potrafią pohamować emocji. Jednak tak jak szybko wpadają w złość, tak bardzo szybko uspokajają się. Jeśli uznają, że zachowali się w sposób nieodpowiedni, to potrafią przyznać się do błędu i przeprosić. Gdy jednak czują się dotknięci, zlekceważeni lub oszukani, to nie darują win i starają się odpłacić pięknym za nadobne. Nie uznają kompromisów - jeśli pracują to na całego; jeśli kochają to do końca, jeśli nienawidzą, to do śmierci. Taka postawa powoduje, że bardzo często ludzie boją się tych osób. Nie chcąc się im narazić komplementują je, kadzą i robią wszystko, by 22 nie popadł w gniew. Jest to o tyle łatwe, że dwudziestki dwójki są podatne na wszelkiego rodzaju pochlebstwa i głaskanie pod włos. Bardzo charakterystyczną cechą ludzi, których liczba imienia wynosi 22 jest to, że dwa razy popełniają te same błędy, by za trzecim razem ich uniknąć. Natomiast w małżeństwie narzucają swoją wolę partnerowi uznając, że to 22 jest dominujące. Spolegliwy partner będzie z ta osobą szczęśliwy; partner buntownik - nieszczęśliwy.


http://www.ale-numerologia.info/liczba-imienia.html


"Jeśli ktoś prosi nas o pomoc, to znaczy że jesteśmy jeszcze coś warci "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
donogi.eu firankach.eu sylwester na Mazurach noclegi w Pustkowie rivalesowns