Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-01-23 08:57:15

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Biała Świeca

Ech... Jak ja nie lubię opisywać kolorów... To dla mnie spore wyzwanie bo zawsze zapomnę o paru właściwościach. Postaram się to zrobić jak najdokładniej i jak najlepiej

Biały łączy w sobie wszystkie kolory i tej świecy można użyć do WSZYSTKIEGO, dlatego Białe Świece są obowiązkowe w szufladce każdego adepta magii, i przyprawia mnie o ból głowy jak się dowiaduje że ktoś nie ma tej świecy a co gorsze wogóle nie ma świec :O

Ten kolor przede wszystkim używa się do ochrony i rozmaitych oczyszczeń, ma pozytywną, czystą energię i podnosi wibrację - dlatego dobrze ją zapalić jak się ktoś czuje zagrożony, albo jak z kimś się dzieje coś złego i wiemy co - wtedy palimy ją w intencji owej osoby, ryjąc na niej wcześniej imię i/lub nazwisko/pseudonim.
To cichy kolor, kolor duchowości. Pomocny przy wróżeniu, bo działa na psychikę kojąco, uspokajając ją i dlatego przy większość zaklęć które mogą wywołać negatywny skutek na psychikę jak np. rytuał na zobaczenie poprzedniego wcielenia, czy skontaktowanie się z duchem występuje biała świeca, bardzo nas wspierając

Mi tam wiele razy pomogła, a były to czasem naprawdę nie ciekawe sytuację gdzie sobie nie radziłam.
Jak się ją zapali w nocy można być pewnym że będzie się spało spokojnie, ewentualnie można mieć odwiedziny dobrych duchów, opiekunów.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-01-23 11:34:36

 Margaryta

Wtajemniczony

Skąd: B/H
Zarejestrowany: 2012-01-11
Posty: 100
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Żywioł: Woda

Re: Biała Świeca

Rytuał zobaczenia poprzedniego wcielenia hmm a coś więcej ?
Tak ja czuje się bezpieczna jak palą się u mnie świece musza być co najmniej cztery. Konkretnie jeszcze nie wiem dlaczego ale odczuwam to intuicyjnie. Jak i to że gdy nakładałam swoją własną osłonę to ogień świecy zaczął szaleć ;/ Ewidentnie kogoś zdenerwowałam ową osłoną


Natura deszczu jest zawsze jednakowa
-pozwala rosnąć cierniom na bagnach
i kwiatom w ogrodzie.

Offline

 

#3 2012-01-23 11:45:57

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Biała Świeca

Rytuał na poprzednie wcielenie jest opisany w zaklęciach uniwersalnych w Księdze Cieni
Wiem czemu muszą być 4, każda dla jednego żywiołu. Np. jak robisz krąg to wzywasz strażników (żywioły) i stawisz w każdym rogu po jednej świecy dla nich


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl