Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-01-22 23:05:49

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Onyks

Dużo jest odmian onyksu Ale największą moc ma onyks czarny. Niesie wibrację intelektu i wiedzy, zawiera spokój i harmonię, chroni od niesławy i upodlenia, uspokajająco działa na duszę. Jest przyjacielem ludzi którzy dążą do poznania i pogłębiania życia, takim przynosi szczęście... Za to... Innych niszczy i zabiera bliskich. Onyks do dawca odrodzenia i śmierci, kamień Saturna - planety śmierci i ograniczeń. Onyks to kamień tzw. ''czarnych magów'', i chaotów, noszą go ludzie rozumiejącą mroczną stronę życia... Onyks znosi ból, opuchlizny i kolkę żołądkową, poprawia też słuch a naturalnie zabarwiony onyks, wzmacnia kości, serce i oczy. Wyrównuje ciało i ducha, da równowagę psychiczną, łagodzi apatię i stres. Dobry kamień dla sportowców i ludzi żyjących w extramalnym stresie.
Mówią że dzięki onyksie wzrasta wrażliwość, cóż, ja stawiałam się coraz bardziej zła...
W każdym razie otwiera splot słoneczny, czakrę podstawy i czakrę gardła.
''Onyks'' wziął się z greckiego słowa i oznacza ''pazur'', ''szpon'' bo jego blask przypomina pazur
W niektórych krajach uważano że ludzie noszący onyksa potrafią stać się niewidzialni - myślę że to prawda, ale techniki nie znam xD
Z powodu koloru uważano, że onyks wywołuje kłótnie między parami, sąsiadami i innymi ludźmi - otóż jest to prawda, chyba że onyks Cię łaskawie ''zaakceptuje''. Tak więc, dla czarnoksiężników i magów chaosu jest on szczególnie szczęśliwy, ogólnie dla ludzi którzy nie są ''za dobrzy''.
Onyks to też kamień milczenia, ucisza i powoduje zamyślenie oraz pomaga w ukryciu tajemnych talentów i zdolności. Jest cichy ale pełny mocy, to potężny kamień i bardzo niebezpieczny - przekonałam się o tym, ale aż tak źle nie było bo jak zauważyłam to się go pozbyłam  
''Szczęściarzą'' którzy będą go nosić bez pośrednio da ciele, da ochronę przed obcymi wpływami.


Mój brat, wielbiciel ''czarnej magii'' nie mając żadnego pojęcia o kamieniach, wybrał właśnie onyksa, ciągnął go do siebie, hipnotyzował jakby szeptał... Obsesja!
Ja na chwilę obecną, mam dwa onyksy Ale nie luzem puszczone, zamknięte w metalowym pudełku dzięki czemu ich energia nie wychodzi poza miejsce ich pobytu i używam tylko wtedy jak mi ktoś zajdzie na skórę.
Wystarczy parę sekund żebym była mściwa i nie zastanawiała się czy na pewno chce coś komuś zrobić...
Nie każdy tak będzie miał jak ja, po prostu onyks czuje obecność ciemnej strony, ma wgląd w duszę i czuje że jeśli ktoś ma duże możliwość a jeśli je ma będzie chciał ''nawrócić''.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-03-17 19:52:23

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Onyks

Święta prawda. Z onyksem trzeba uważać, mnie mój pierwszy onyks doprowadzał do bólu głowy i wyczerpania energetycznego no i miałem kłótnie w związku, ale jest jeszcze wyjście z sytuacji. Onyks zaakceptuje Ciebie jeżeli odbierzesz go komuś siłą, tak było u mnie - podczas standardowej przepychanki, zabrałem bratu Olii onyksa i ku mojemu zdziwieniu - niweluje bóle głowy, i bardziej mi sprzyja. Mała przestroga: nie próbujcie go ukraść.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Hotely Athens