Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-01-19 00:33:28

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Qiuz dotyczący empatii

1. Gdy wchodzę do pokoju, moje pierwsze myśli i odczucia dotyczą tego, jakie ''wrażenie'' robi na mnie pokój.
2. Inni ludzie łatwo mogą mnie zrazić swoim nastojem czy emocjami
3. Przebywając w tłumie, odczuwam dyskomfort fizyczny i czuję się emocjonalnie bombardowana.
4. Gdy spotkam kogoś po raz pierwszy, oceniam go na podstawie swoich wrażeń, pod kątem tego w jaki nastrój mnie wprawił, nie zwracając na to jak się zachowuje
5. Atmosferę szpitali uważam za bardzo nieprzyjemną, do tego stopnia, że przebywając w nich, zaczynam czuć się chora.
6. Nie lubię poufałych gości, towarzyszącym kontaktom towarzyskim i staram się ich unikać.
7. Posiadanie w domu pamiątek i antyków jest dla mnie nieprzyjemne ze względu na wspomnienia, które się z nimi wiążą,
8. Odczuwam tremę lub napięcie w rejonie splotu słonecznego, gdy rozważam możliwość zaistnienia gniewnej wymiany zdań lub fizycznego zagrożenia.
9. Jestem w stanie wyczuć stan emocjonalny drugiej osoby, dotykając jej.
10. Bardzo łatwo jest zranić moje uczucia i doprowadzić mnie do łez.


Im więcej odp. na ''tak'' tym bardziej masz rozwiniętą tą umiejętność.
Quiz z książki pt. ''Urodzona Czarownica'' autorki Ellen Dugan.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-06-09 02:25:21

 Oświecony

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-31
Posty: 35
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Ziema/Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Ta, która się przyda
WWW

Re: Qiuz dotyczący empatii

Większość odpowiedzi na tak... o.O

Ostatnio edytowany przez Oświecony (2012-06-09 02:25:58)

Offline

 

#3 2012-06-09 16:29:14

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Qiuz dotyczący empatii

1. tak
2. tak
3. czasem, bo znalazłam na to sposób
4. tak
5. tutaj mam bombardowanie, i ataki paniki które tłumię, mam jakby uczucie duszenia się
6. tak
7. oj, tak... -_-
8. tak, do tego stopnia, że nic nie mogę zjeść
9. hmm... wiem jak się czuję patrząc na niego, bądź przebywając blisko niego, a kiedy dotknę czuję, że jestem moja ręka jest ciepła i to ciepło wnika do niego. Potem mu już lepiej.
10. nie ma chyba nic łatwiejszego, aczkolwiek staram się wogóle nie pokazywać emocji przy osobach trzecich.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2012-06-10 09:51:46

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Qiuz dotyczący empatii

1. Tak
2. Tak
3. Tak
4. Tak
5. Czasami
6. Tak
7. "Nie oglądam zdjęć, w wspomnieniach jest magia"
8.  Nie wiem
9. Tak
10. Nie wszystko się ode mnie odbija.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#5 2012-08-06 11:47:47

ExitusLetalis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-04
Posty: 1
Punktów :   

Re: Qiuz dotyczący empatii

1. tak
2. tak
3. tak
4. tak
5. tak
6. tak
7. żyję przeszłością
8. tak
9. i bez dotykania
10. Płaczę nawet jeśli te uczucia nie dotyczą mnie, jednak mój świat uczuciowy dzieje się wewnątrz mnie.

w większości odp. są na tak, to oznacza, że jestem empatą?

Jestem po prostu osobowością neurotyczną. tj. nadwrażliwość, niezrównoważenie emocjonalne. Tłumy doprowadzają mnie do szaleństwa, wręcz białej gorączki, choć nie tylko tłumy, ogólnie niektórzy (bywa, że w większości) ludzie, dlatego unikam ich. Przez to jak na mnie oddziałują zrodziła się we mnie nienawiść do nich samych. Hm może nienawiść jest zbyt dużym słowem, sęk jednak w tym, że nie czuję się dobrze wśród ludzi, nie licząc naprawdę bliskich mi osób, choć też nie zawsze mam ochotę znosić ich nastroje. Dlatego większość swojego czasu spędzam w samotności. Z punktu psychologicznego widzenia jestem w pewnym stopniu neurotykiem a w pozostałym introwertykiem. Uważam się za osobę empatyczną. Ale widzę, że tutaj nie do końca chodzi o to co ja mam na myśli. Powinno coś się z tym zrobić?

Offline

 

#6 2012-08-06 11:58:15

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Qiuz dotyczący empatii

Eee... Wychodzi na to, że tak jesteś empatą. Empata to osoba która wyczuwa emocje, przejmuje je na siebie itp.

W każdym razie, psychologia nie uznaje czegoś takiego jak zdolności parapsychologiczne - weź to pod uwagę. A empatia to takich właśnie należy. Nie jesteś niezrównoważony emocjonalnie tylko po prostu przejmujesz emocje otoczenia a że ono ciągle się zmienia to Twoje emocje również, poza tym empata musi być wrażliwy.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#7 2012-08-07 17:02:02

 Nemezis

Użytkownik

32504867
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 45
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Żywioł: Woda
WWW

Re: Qiuz dotyczący empatii

1. Nie do końca, ale w większości tak.
2. Tak.
3. Tak.
4. Tak.
5. Tak.
6. Tak.
7. Nie do końca, niektóre pamiątki są dla mnie na tyle ważne, że nie pozwolę ich zniszczyć czy wyrzucić, ale w większości tak.
8. Głównie tak, czuję, ale w większości jest to stłumione przez to, że jestem strasznie porywcza. Jak jestem zdenerwowana po prostu o tym zapominam.
9. Nie. Nigdy nie robiłam w ten sposób, mogłam czuć stan emocjonalny, ale nie dotykałam. Często czułam to co inna osoba po prostu będąc blisko niej.
10. Nie. Łatwo mnie zranić, ale ciężko wycisnąć ze mnie łzy, chyba, że zrobi to ktoś bardzo mi bliski.


Pamiętaj, pamiętaj piąty listopada,
Zdradę i spisek prochowy.
Nie znam powodu,
Dla którego ta zdrada
Miałaby być zapomniana

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl