Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-09-20 12:36:46

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Jak opanować siedzenie pod wodą przez bardzo długi czas

Kiedyś zabrała mnie na basen koleżanka która pływała pare lat, i trener postanowił zrobić zawody, kto dłużej wytrzyma pod wodą. Ja wtedy nie umiałam pływać. Koleżanka wymiękła. Przesiedziałam w wodzie 15 minut dłużej od niej i wypłynęłam tylko dlatego że mi się znudziło to czekanie aż zabraknie mi tlenu xD Trener był zdziwiony, a ja powiem tak: Siedź pod wodą w pozycji embrionalnej, wyczyść umysł o niczym nie myśl, wpatruj się w piękną głębinę basenu, u mnie to była kwestia zaprzyjaźnienia się wodą, zrób tak samo. To raz, a drugi sposób wypróbowany w wannie. Jakby nie było woda ma w sobie tlen, ludzie zawsze mówią żeby wstrzymywać oddech, a po chuju! Tylko z tą metodą ostrożnie. Otóż, oddychaj pod wodą. Bierz jeden KRÓTKI I NIE GŁEBOKI oddech NOSEM następnie ten wdech trzymaj w sobie chwile i teraz odetchnij głęboko nie używając do tego nosa. Mam nadzieję że dobrze to objaśniałam.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-02-09 12:26:29

 Trevius

Wtajemniczony

11173314
Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 29
Punktów :   
Znak zodiaku: Ryby
Żywioł: Ogień/Powietrze/Woda/Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wielu rodzajów używam

Re: Jak opanować siedzenie pod wodą przez bardzo długi czas

Z tego co wiem jako dziecko i niedoświadczony nurek nie masz szans wytrzymać 15 minut pod wodą, o ile dobrze zrozumiałem że zawody były pod wodą ^^
Z tego co mówisz o oddychaniu krótkimi wdechami nosem dzięki uzbieranemu tlenowi unoszącemu się ku górze brzmi to logicznie, a tym bardziej na małe płuca dziecka, jednak i tak wykluczam wytrzymanie 15 minut pod wodą dla niedoświadczonej osoby.
Z jeżeli chodzi o moje sposoby wytrzymywania jak najdłużej pod wodą to polecam zamyślenie się jak największe, nie myślimy wtedy o oddychaniu, a organizm pobiera znacznie wolniej tlen niż nam się zdaje gdyż w większości siedzimy we własnej świadomości niż w ciele (jakoś tak) w każdym bądź razie sporo nurkowałem i na duże głębokości, także wszystko oparte jest na własnych doświadczeniach...


...
Wiara Największą Siłą
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl