Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-12-25 18:13:23

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Maść Upiększająca (czy co by tam wyszło)

Składniki których użyłam:

- Lawenda
- Wrzos
- 3 Liście Laurowe (te z przypraw)
- Czerwone, tanie wino
- Oliwa z oliwek


Cóż, ponieważ mam mało ziół a z tych co mam nadają się tylko na maści urody, miłości itp. to postanowiłam stworzyć maść upiększającą którą bym potem nałożyła na twarz. Lawenda, liści laurowe i wrzos zostały włożone do moździerza i miętoszone że tak powiem xD Jak już były wystarczająco zmiażdżone i rozproszkowane dodałam wina, zrobiła się papka ale naprawdę pięknie, magicznie i mistycznie to wszystko pachniało - potem oliwę z oliwek cóż, wyszła papka o zapachu lekarstwa.

Zauważone błędy:

Posłucham wilka1610 i używam oliwy z oliwek zamiast np. smalcu czy masła - wtedy raczej papki by nie było, tak czy inaczej papka która jest stworzona ma magiczny, leczniczy zapach i jest mieszanką ziół - dziś zostanie przetestowana jako maseczka


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-01-08 09:58:26

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Maść Upiększająca (czy co by tam wyszło)

Wino jest w tej maści właściwie najważniejszym składnikiem a dokładnie jeżeli maść ma dać efekt dziecięcej piękności to ma być młode słodkie wino z owocu winnego, a jeżeli ma być efekt dojrzałej piękności musi być dojrzałe wino wytrawne takie wino powinno mieć przynajmniej 10 lat.

Offline

 

#3 2012-01-09 10:58:37

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Maść Upiększająca (czy co by tam wyszło)

Mi nie zależy na piękności bo prawdziwa piękność jest we wnętrzu Po prostu mam takie zioła że widzę w nich tylko zastosowanie upiększające lub miłosne ^^' A czymś muszę się uczyć, nie?


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Cala Ratjada is not written by AI