Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-11-21 11:31:29

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Gromadzenie wystarczającej ilości energii do zagięcia metalu

Czyli... Wyginamy łyżeczki! Najpierw trzeba będzie przebudzić nasze nieszczęsne punkty energetyczne meridianów, nie jest to trudne, nie boli nawet dość przyjemne Taki masaż ^^' Rozluźnić się, i zacząć oddychać głęboko po paru minutach powinniśmy odczuć jak przenika przez nas światło, czujesz? Jeszcze nie? Eee... Ok jeszcze chwilę... O super! Dziwne uczucie co? Tak, wiem że jednak miłe ^^ Ok, to teraz zaczynamy od lewej ręki, musi być prosta i skierowana ku ziemi, teraz ją delikatnie oklepujemy zaczynając od ramienia i posuwając się dalej w stronę dłoni,
jak już dojdziemy do dłoni, należy odwrócić rękę tak żeby była skierowana ku górze i oklepujemy znów ale tym razem zaczynając dłoni do ramienia. To samo z prawą ręką.

Im częściej będziemy tak robić tym dla nas lepiej, ja polecam około 30 razy dziennie. Ok, co dalej? No jak to co?! Medytacja, widelec (lub łyżeczka) i zaginamy! Nie wkurzające się jak coś wam nie będzie wychodzić, powoli... No i jeszcze coś... Czasem tak się skupiamy że nie widzimy że coś tak już jest zagięte, dlatego najlepiej po ćwiczeniu odłożyć owe narzędzie i jak już emocje ucichną dokładnie obejrzeć łyżeczkę

Można sobie pomóc, często słuchać (najlepiej przez słuchawki) mantry czakry trzeciego oka, stosować afirmację (pamiętać że mają być krótkie i mówione w czasie dokonanym) no i jakiś kamień również może pomóc, ale nie byle jaki! Np. obsydian, usuwa blokady, wspiera psychicznie i oddziałowuje pozytywnie na nasze zdolności parapsychiczne, oprócz tego polecam też ziółka ^^ Np. lawendę zawsze jak mam zamiar stawiać Tarota ją pije, albo się kąpie z dodatkiem jej kwiatostanów, a że o niej już pisałam to odsyłam ciekawskich do postu: http://www.witchcraft.pun.pl/viewtopic.php?id=52
Dopiszę jeszcze jak to się w ogóle dzieje, nasze myśli wytwarzają energię, a tą energię trzeba ukierunkować żeby zmienić cząsteczki owego metalu

No i powinniście poznać zasady niezbędne do udanego działania parapsychicznego

1.Wszelka myśl jest energią
2.Wszytko jest w ruchu
3.Wszelki czas jest teraz


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-02-09 12:55:03

 Trevius

Wtajemniczony

11173314
Zarejestrowany: 2012-02-08
Posty: 29
Punktów :   
Znak zodiaku: Ryby
Żywioł: Ogień/Powietrze/Woda/Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wielu rodzajów używam

Re: Gromadzenie wystarczającej ilości energii do zagięcia metalu

Oddychanie głęboko przez dłuższy czas nas uspokaja i nazywane jest hiperwentylacją po dłuższym czasie hiperwentylowania jeżeli zatrzymamy oddech możemy zemdleć ^^ ale mniejsza o tym

kiedyś robiono inne doświadczenia, ze zwykłymi ludźmi. Otóż badano silę ludzkich myśli na zasadzie kostki lodu, zbadano w jakim czasie roztapiają się owe kosteczki, i zaczęto badać kostki lodu na których skupiał się człowiek, a ten myślał w jakikolwiek sposób o szybszym roztopieniu jej. Oczywiście idzie się domyśleć jaki był efekt, kostki lodu pod wpływem ludzkich myśli znacznie szybciej się roztapiały.

To tak na zachętę dla Was

Ostatnio edytowany przez Trevius (2012-02-09 12:56:06)


...
Wiara Największą Siłą
Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko trudne do wykonania.

Offline

 

#3 2012-08-02 13:49:37

 grega

Użytkownik

13511464
Zarejestrowany: 2012-07-29
Posty: 34
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Różne
WWW

Re: Gromadzenie wystarczającej ilości energii do zagięcia metalu

Technika bardzo fajna Pierwsza próba i bardzo udana Tylko to jest strasznie energochłonne, straciłam przy wyginaniu łyżki tyle energii, że aż zakręciło mi się w głowie.


Bless Ya !

Offline

 

#4 2012-08-03 12:07:23

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Gromadzenie wystarczającej ilości energii do zagięcia metalu

Pierwsza próba i udana bo już sporo ćwiczysz telekinezę. Jak potrenujesz więcej to technika nie będzie aż tak bardzo energochłonna.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Naprawa telefonów Kraków Cennik przegrywanie kaset vhs bydgoszcz