Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#16 2013-09-11 18:54:47

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Evander co chwila ktoś prosi o zmiane nicku, mało tego aktywacja kont - to może robić tylko admin, każdy warn czy ban prawie idzie od razu na skarge do administracji, a to ktoś hasła zapomni a to siamto, a kto post jakiś mam raportowany itp. itd. użytkownicy naprawdę potrafią być męczocy, ale prawdopodobnie będzie właśnie tak jak mówisz Ev... będe sama w administracji z Emsem.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#17 2013-09-11 18:59:03

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Ev skoro stwierdzasz że i ja bym się nadał to spoko mogę pomóc ale ja na prawdę nie widzę takich rzeczy których by moderatorzy nie mogli zrobić.

Offline

 

#18 2013-09-11 19:01:48

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Nie mają dostępu do panelu admina... więc dużo nie mogą zrobić...


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#19 2013-09-11 19:05:21

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Eh ja pierniczę pokombinować trochę w ustawieniach i odejdzie nieco pracy adminom a dojdzie pracy i tak niemającym właściwie co robić modom.

Offline

 

#20 2013-09-11 19:07:11

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Co w ustawieniach pokombinować? xD Aby mieli dostęp do administracji? To równie dobrze mogę im dać admina! xD Nie da się tak.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#21 2013-09-11 19:12:24

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

A kto powiedział że dawać m dostęp do administracji po kij aktywować konta ręcznie jak mogą z automatu to tak jako jeden przykład.

Offline

 

#22 2013-09-11 19:14:15

Firanos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Konidz nie było z automatu bo jakieś 1/3 kont to były trolle, bądź spamowanie i inna szmira i aktywacja administracyjna miała temu zapobiec.

Offline

 

#23 2013-09-11 19:15:56

Kas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Dobra, jestem. A skoro już jestem, to odpiszę.

Po pierwsze - gratuluję dwóm panom siania chaosu na forum, widać bardzo chcecie, żeby użytkownicy Witchcrafta znienawidzili administrację. Seriously, Ev? Mścisz się na mnie, bo z Tobą zerwałam? -.-
Gratuluję też WEndi rozsyłania naszej rozmowy randomowym ludziom, widać, jak Ci (nie) zależy na forum.

Ale to nieważne.

Chcecie, żebym się przyznała? Spoko, nie mam z tym problemu.

Tak, czytałam PW na Witchcrafcie. Zrobiłam to, bo Oświecony mnie o to poprosił:

Oświecony
dobra
jako, że nie za fajnie się stało
to i niefajnych metod trzeba użyć
13:03
Ja
hm?
13:03
Oświecony
wejdź na witchcraft.one.pl
zaloguj się
i czytaj wiadomości na pw..

Co prawda to Oświecony zainstalował logi PW w Panelu Administracyjnym, ale jego już nie wincie, biorę odpowiedzialność na siebie. Myślałam też, że Olimpia wiedziała o całej akcji - dopiero później dowiedziałam się, że jednak nie. Ale mniejsza o to.

No więc, jak było? Ano, weszłam w te logi, i zaczęłam przeglądać PW z ostatnich dni. Po około dwóch stronach (z niemal trzystu) zaczęło mi się to nudzić, bo większość tych PW to były jakieś pierdoły których nawet nie pamiętam. Wielu nie czytałam nawet dokładnie - zamykałam, jeśli nie widziałam niczego podejrzanego lub związanego z hakerami - lub całkiem ominęłam, jeśli miały niewinne tytuły. I tak oto przejrzałam może z 6 stron, nawet nie pamiętam.

O co więc ta cała afera? Jak niektórzy z Was wiedzą, przyjaźniłam się z WEndi, i to dość blisko, więc ufałam jej. Kiedy jednak natrafiłam na jej rozmowę z Evanderem, w której to moja przyjaciółka i kochany eks jeździli po mnie, zachowałam się jak ludzka istota i się wkurwiłam. To nieprzyjemne uczucie, kiedy osoba której ufasz, nazywa cię za twoimi plecami manipulatorem z problemami psychicznymi, psychopatą, etc. A że moje wkurwienie często objawia się w sposób dość spokojny (nie mam w zwyczaju wrzeszczeć na ludzi), pomaszerowałam do WEndi żeby ją o to wypytać. I o ile przez większość tych PW, jeszcze mi te obrazy wisiały (bo większość była od Evandera), to kiedy WEndi zaczęła mnie obrażać, nieźle się wkurwiłam i, w wielkim skrócie, kazałam jej spierdalać. Ludzki odruch, czułam się zdradzona. Owszem, miałam kiedyś dość poważne problemy z psychiką, i WE o tym wiedziała - nigdy nie sądziłam, że mówi o tym innym ludziom kiedy nie patrzę, a to dla mnie dość wrażliwy temat. A że byłam wtedy wkurwiona i na nią i na Evandera, powiedziałam jej sarkastycznie (to było bardziej wyzwanie niż rozkaz), żeby poleciała z tym do Evandera jak tak go kocha. No i poleciała, choć miałam skrytą nadzieję, że tego nie zrobi.

Tyle. Potem, drogą WEndi-Evander, dowiedzieli się o tym czytaniu PW inni ludzie, zaczęły powstawać jakieś dziwne teorie spiskowe, no i ogółem chujnia, bo teraz ludzie nie będą ufać administracji.

Dlatego, oficjalnie - przepraszam. Przepraszam, moja wina, nie powinnam była mówić WEndi, poniosły mnie emocje. Każdemu się zdarza. Przepraszam w imieniu całej administracji, mimo, że nie pamiętam żadnych PW oprócz tamtej dyskusji o mnie.

A co do tej dziwnej teorii, że to ja i Firanos shakowaliśmy forum - lol, coś Wam się pomieszało. Spytajcie naszych technicznych, jaki to ze mnie zajebisty haker (sarkazm). Niestety, nie mam hakerskiego skilla ani motywu zbrodni. Poświęciłam sporo czasu temu forum, napisałam nowy regulamin, pilnowałam porządku - i co, nagle miałabym je ot tak rozwalić? oO Ale... Myślcie sobie co chcecie. Jestem tak zmęczona tą sytuacją, że w sumie mi to wisi. Tak czy inaczej, sprawa z PW wyjaśniona, błagam, nie róbcie z tego większego zamieszania.

Offline

 

#24 2013-09-11 19:20:32

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Amorte,

Olimpia napisał:

Evander co chwila ktoś prosi o zmiane nicku, mało tego aktywacja kont - to może robić tylko admin, każdy warn czy ban prawie idzie od razu na skarge do administracji, a to ktoś hasła zapomni a to siamto, a kto post jakiś mam raportowany itp. itd. użytkownicy naprawdę potrafią być męczocy, ale prawdopodobnie będzie właśnie tak jak mówisz Ev... będe sama w administracji z Emsem.

- Istnieje taka funkcja jak przypomnienie hasła.
- Zmiana nicku może być dozwolona tylko w szczególnych przypadkach - takie rzeczy można obrobić w 15 minut w jeden weekend.
- ban czy warn nie musi być dyskutowany. od rozsądzania sporów może być jedna osoba
- użytkownicy powinni być wdzięczni, że komuś chce się forum prowadzić i rozwijać.
- aktywacja konta poprzez link mailowy + captcha?

konidziu napisał:

Ev skoro stwierdzasz że i ja bym się nadał to spoko mogę pomóc ale ja na prawdę nie widzę takich rzeczy których by moderatorzy nie mogli zrobić.

Jakbyś się oderwał na chwilę od grządki, to myślę, że być mógł przynajmniej podstawy ogarnąć bez problemu.
Wbrew pozorom większość tych for ma poziom skomplikowania "dla debili", bo inaczej mało kto by z nich skorzystał. To początkowe stawianie i dostosowywanie szablonu jest trudne, potem to już z górki.

Chyba ustawienia typu "ilość prywatnych wiadomości dla rangi" nie brzmi jak formuła ze szmaragdowej tablicy.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#25 2013-09-11 19:22:10

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Kasumiaczku spokojnie nikt się na ciebie chyba nie gniewa.

Offline

 

#26 2013-09-11 19:24:54

Kas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Konidziu, no ja nie wiem. Skoro pewne osoby postawiły sobie za punkt honoru zrzucenie mnie z pozycji admina i zrobienie afery z czytania kilku stron PW, to równie dobrze mogę się przyznać i przyjąć hejt na klatę. P:

Offline

 

#27 2013-09-11 19:24:59

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Ev nie czepiaj się mojego stylu życia gdzie całe życie siedzę w roślinkach a teraz na poważnie jak tylko ktoś mi pokaże że tak to ujmę co i jak to dam rade bez problemowo po prostu jestem człowiekiem który wychowywał się bez komputera.

Offline

 

#28 2013-09-11 19:32:37

TyraelTabris

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Gratuluje Kas łamania Polskiego prawa. Na każdym forum jakie znam za coś takiego byłby ferment jakich mało, nie mówiąc już o całkowitym braku zaufania do administracji. Czytając PW niczym nie różnisz się od takich systemów PRISM które bawią się w "cenzurę danych". No i czytanie PW mogło nie tylko tego dotyczyć. Nie mówiąc o tym, że jeśli administrator o tym nie wiedział to powinien wywalić taką osobę by nie robić syfu. Jeśli wiedział to świadomie łamał prawo. I naraził siebie i forum na poważną utratę twarzy. I znaczy to zupełnie, że nie ma kontroli nad forum. Ergo równie dobrze atak nie musiał być z zewnątrz, tylko z wewnątrz.

WEndi nie jestem, nawet nie wiem kto to jest. Mam inne źródła wiedzy.

Jeszcze inna sprawa - pójście na policje odnośnie ataku na WT może zaszkodzić okultyzmowi i ezoteryzmowi w Polsce. Po pierwsze może to być strzał w kolano ( czytanie PW można podpiąć pod paragraf), po drugie może się zrobić głośno o tym, że "sekty bałamucą młodzież i uczą ich czarnej magii". Antyokult to pewnie była podpucha, ale wtedy mogą odezwać się "prawdziwi katolicy", patrz przykład Natanka. I ucierpią na tym strony bardziej merytoryczne niż WT.


Wszyscy jesteśmy biedronkami.

Offline

 

#29 2013-09-11 19:42:28

Kas

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 8
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

WEndi = Zoey, cytowałeś ją kilka postów wstecz. A sądząc po Twoim stylu pisania, zapewne dobrze wiesz kim ona jest.

Co mam Ci powiedzieć? Przyznaję, że nie znam dokładnie Polskiego prawa, tym bardziej, że nie mieszkam w Polsce. Czytanie PW nie było moim pomysłem i nie miało wyjść na jaw - jedyne co mogę zrobić, to przeprosić za swoją impulsywność. Powiedziałam o tym osobie której ufałam, a ta osoba zdradziła moje zaufanie... No i mamy tę aferę, którą Ty, drogi anonimie, podgrzewasz.

Jeśli zajdzie potrzeba, to dla dobra forum odejdę z administracji, choć ta decyzja nie należy do mnie. Tak czy inaczej, biorę odpowiedzialność za te nieszczęsne PW, to czy mi użytkownicy wybaczą czy nie, zależy od nich.

Ostatnio edytowany przez Kas (2013-09-11 19:42:46)

Offline

 

#30 2013-09-11 19:49:20

Firanos

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: "Okultyzm" i Witchcraft

Bardziej merytoryczne?
Pokaż mi bardziej wszechstronną stronę, która zawiera tyle informacji a dopiero w tedy mów o czymś takim jak brak merytoryczności. Mam dość że dwie osoby piszą z jednego konta. Jesteście w takim razie tchórzami.
A i jeszcze jedno wkurzcie mnie bardziej a zacznę coś robić w waszej sprawie. Na pomówienia też jest paragraf więc WYPIERDALAĆ Z TYM GROŹBAMI !!

Droga wolna, jak ktoś chce być to jest jak nie to niech idzie i tyle. A to że wam się nie podoba to mnie gówno obchodzi, tak wygląda ten świat i tyle. To jest forum a nie szkoła czy inny shit, tu się jest bo się chce a nie dlatego że się musi. Jak tak się wam to nie podoba to idźcie w pizdu i skończcie pierdolić.

Ostatnio edytowany przez Firanos (2013-09-11 19:52:16)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl