Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2013-09-09 22:08:50

 Akhanta

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 7
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Rodzaj praktykowanej magii: Okultyzm

W kwestii kretów...

W ostatnich dniach wśród społeczności forum Witchcraft zyskała rozgłos i poparcie dziwna teoria, jakoby za ostatnim atakiem hakerskim, który doprowadził do (tymczasowego) usunięcia forum stała wtyka w Ekipie Administracyjnej.
Niniejszym pragnę tą plotkę zdementować.
Na wstępie przypomnę, że nie jesteśmy jedynym forum, które uległo tego typu atakom. Niemal wszystkie duże portale o tematyce ezoterycznej są atakowane w ten sam sposób, co my. W chwili, gdy to piszę, na Bycie Zbiorowym przebywa 143 gości. Nie posiadam aktualnych informacji co do innych for - nie pamiętam adresów wszystkich - ale według ostatnich statystyk z momentu napływu Bot-gości na duże fora ezo, na każdym z nich znajdowało się 100-200 gości (i nie jest to zwykły zbieg okoliczności, choćby dlatego, że ów boty widzą także działy ukryte, panel administratora, a często wszystkie nagle skupiają się na jednym; kilkudziesięciu niezależnych odwiedzających nie oglądałoby w tym samym czasie mojego profilu...).

Do tej pory zniszczonych zostało ok. 25 for ezoterycznych.

Ktokolwiek organizuje te cyberoblężenia, nie chodzi mu jedynie o nas, o społeczność Witchcraft - ale o całe polskie środowisko ezoteryczne i okultystyczne w Internecie.

A to daje jeden logiczny wniosek. Gdyby na naszym forum faktycznie w Administracji działa szpieg - oznaczałoby to, że tych pozostałych ponad dwadzieścia for, w większości dużych i poważnych, też ma szpiega w czołówce Administracji.
Chyba nie muszę nawet rozwijać tej myśli... Przemycenie wtyki do tylu ekip jest zupełnie niemożliwe i absurdalne, zważywszy, że większość szanujących się portali rozważnie wybiera nowych członków Ekipy Administracyjnej i nie powierza dostępu do trzewi forum byle komu. Niemożliwym jest też, aby ktoś z zewnątrz miał przejąć konto Administratora po cichu - Ekipa ma ze sobą stały kontakt, zna się dobrze i wydałoby się to prędko.

Drodzy Użytkownicy Forum Ezoterycznego Witchcraft - rozumiemy i podzielamy Wasz niepokój. Wielu z nas przebywa tu i opiekuje się naszym wspólnym dorobkiem od lat i na sercu leży nam wspólne dobro. Od kiedy ataki przybrały na sile, stając się realną groźbą, pracujemy ciężko, by wykryć sprawców i zapobiegnąć przyszłym próbom ataków. Robimy co w naszej mocy, jednak jesteśmy tylko ludźmi i może jeszcze trochę potrwać, zanim zdemaskujemy hakera.
Zapewniam jednak, w imieniu swoim i reszty Ekipy, że wśród nas nie znajduje się żaden szpieg - wszyscy członkowie Ekipy zostali na stronie przez pozostałych gruntownie prześwietleni.

Sprawcy ataków są osobami trzecimi i uzdolnionymi hakerami. Być może będą próbować odwrócić naszą uwagę. Być może będą próbować zwrócić nas przeciwko sobie. Czy w ten sposób nie byłoby im łatwiej pozbyć się społeczności Witchcraft na dobre? Nie pozwólmy im się skłócić! Wszyscy wiemy, co dzieje się wokół - to nie czas na plotki, podejrzenia i sprzeczki. Jeśli chcemy odbudować nasze forum, musimy działać wspólnie i zgodnie!

Prosimy o wyrozumiałość i czas, a obiecujemy, że rozwiążemy ten problem. Tym czasem, jeśli ktoś ma jakieś informacje, lub może nam pomóc w wykryciu sprawców i/lub zabezpieczeniu forum, prosimy o skontaktowanie się z jednym z członków Ekipy Administracyjnej.


Ave Nox Arcana!
Akhanta.

Offline

 

#2 2013-09-10 09:29:27

Karthas (Mementos)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: W kwestii kretów...

Hejka,

A mógłbym się dowiedzieć co to za fora?
Chociaż jedno. Bo z tego co widzę, nie ma nigdzie ognia, tylko myśmy się spalili.

Offline

 

#3 2013-09-10 11:00:04

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: W kwestii kretów...

Paranormalium i BytZbiorowy obecnie atakują, na razie tak jak nas na początku tzn. spam botami szukają furtki i luki jak u nas. Paranormalium już wzmocniło zabezpieczenia, Byt jest bezpieczny.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2013-09-10 11:25:40

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: W kwestii kretów...

Hmm ja na razie czekam aż ktoś znajdzie namiary na tego jego mościa a w tedy załatwię sprawę po swojemu po cichu i kto mnie zna wie jak bardzo cicho.

Offline

 

#5 2013-09-10 12:00:54

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: W kwestii kretów...

Było ich kilku... xD Poza tym obiecałam jeszcze zemstę kilkunastu osobą więc weź coś nam zostaw.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2013-09-10 17:10:43

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: W kwestii kretów...

Amorte,

Zarówno Paranormalium i Byt Zbiorowy stoją i mają się dobrze. Nic im się nie dzieje.

Tak więc dołączam się do prośby Karthasa o podanie nazw tych 25 zniszczonych for ezoterycznych.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#7 2013-09-10 18:09:13

Karthas (Mementos)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: W kwestii kretów...

Powiem tak, moje osobiste prywatne zdanie. Zrobiono was na szaro. (: Popatrzcie tylko jak łatwo was zniszczono, a inne fora sobie stoją. A co jeżeli to była tylko przykrywka? Z tego co wiem, na innych forach liczba przeglądających powyżej 100 jest standardowa, bo nie raz patrzyłem na nie. (:

A co do kreta i prześwietleń administracji... a co jeżeli ktoś dobrze to zaplanował? Dał wam trop - katole. Dopowiedział kilka rzeczy, a niby to "prześwietlenie dogłębnie" także przewidział.

W pewnym momencie go doceniaci8e, aby w innym nie docenić, aż tak mocno? Hehe, naiwność.  Popatrzcie, że uderzono prawie dokładnie rok, po starych czasach. + W momencie nieobecności ważnej postaci w życiu forum.

Można szukać, tworzyć teorie. Ale pierwszą podstawową sprawą jest link do upadłego forum, tak jak naszego. Bo głosić teorie, ze ktoś jest atakowany, to ja też mogę. I to mam dowody! Wyśniłem to... a fora nadal stoją.

Offline

 

#8 2013-09-10 18:14:25

 Yasella

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 7
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ziemia

Re: W kwestii kretów...

Równie dobrze mogą zniszczyć to forum (w sensie stary adres).
Karthas, wszystko jest możliwe - ale ktoś musi mieć naprawdę nudne życie, by bawić się w super-tajnego-szpiega na forach ezoterycznych. xD

Offline

 

#9 2013-09-10 18:22:30

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: W kwestii kretów...

Na ich stronie widniało w zakładki ''sukcesy'', że zniszczyłi już 25 for. Ja znam tylko adres, jak się okazało na ich stronie, zniszczyli my-czarownice - kiedyś to było średnie forum.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#10 2013-09-10 18:51:41

 Yasella

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 7
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ziemia

Re: W kwestii kretów...

Może się przechwalają. ;p

Offline

 

#11 2013-09-10 18:57:51

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: W kwestii kretów...

Amorte,

Wbrew pozorom jest całkiem sporo ludzi, którzy mają się za psychopatycznych manipulatorów i odnajdują sens swojego istnienia w kłamaniu, szczuciu i obsrywaniu innych.

Daleko nie trzeba by szukać, prawda Karthas?


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#12 2013-09-10 19:09:57

Niksa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 2
Punktów :   

Re: W kwestii kretów...

Olimpio, a możesz podać adres strony, z której wzięłaś te informacje o 25 zniszczonych forach?

Offline

 

#13 2013-09-10 19:15:09

 Yasella

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-08
Posty: 7
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ziemia

Re: W kwestii kretów...

Z tego co wiem, owa strona nie istnieje od dobrych paru dni (około tygodnia).

Ostatnio edytowany przez Yasella (2013-09-10 19:16:40)

Offline

 

#14 2013-09-10 19:32:34

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: W kwestii kretów...

Strona została przeniesiona.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#15 2013-09-10 20:21:28

Karthas (Mementos)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-09
Posty: 11
Punktów :   

Re: W kwestii kretów...

Ludzie... daliście się zrobić w konia. Sprytny blef - katole + fora. A zaatakowano tylko nasze.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://www.informacjaszczecin.pl/