Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-09-19 19:55:26

VerumPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-19
Posty: 1
Punktów :   

Witam!!

Witajcie nazywam się Kamil mam 16lat. Magią interesuje się od 14 roku życia . Bylem użytkownikiem forum astralworld już nie istniejącego jego upadek tego forum spowodował ze moja przygoda z magią skończyła się na paru transach zrobieniu jednego psiballa . Jestem Rodzimowiercą  moja pozwala wręcz zachęca do praktykowania.Słucham Metalu i Post-Hardcoru trochę Metalcoru. Co zamierzam osiągnąć przy pomocy tego forum. Opanować dobrze inwokacje z demonami (w mojej religii demony tylko niektóre są szkodliwe ) Połączyć się z żywiołami zrobić obie zestaw run i nauczyć się z nich czytać . Opanować w miarę sprawny sposób telekinezę i ogólnie rozwinąć się duchowo. Nie opisze  wszystkich moich celi poznacie je w miarę mojego przebywania na forum . Dziękuję za uwagę   .

Offline

 

#2 2012-09-19 19:58:16

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Witam!!

Hej!
Niektóre demony nie tylko nie są szkodliwe ale i przyjazne.

PS: Co z tym astralworld? -_-' To już jego drugi upadek...


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-09-19 20:05:06

 Shaman-X

Volitare a cornix

12275670
Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 103
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Mrok
Rodzaj praktykowanej magii: Runiarstwo,Wampiryzm

Re: Witam!!

Ello...Wiele demonów jest przyjaznych:)


"W niezapisanych wersach
Odnajdziesz swoje tchnienie
Gdy poznasz ich treść"-Artrosis - Biała karta

Offline

 

#4 2012-09-19 21:36:22

 gajusz

Użytkownik

41295567
Zarejestrowany: 2012-02-10
Posty: 72
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Rodzaj praktykowanej magii: uczeń

Re: Witam!!

Witam.


Magia jest potężnym sprzymierzeńcem lecz często nie docenianym i lekceważonym

Offline

 

#5 2012-09-20 06:20:19

 Laominos

Użytkownik

24092715
Skąd: Hen daleko na północy.
Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 86
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Ziemia

Re: Witam!!

Demony nie tylko są szkodliwe, to tylko propaganda kościoła katolickiego. Ale witam Cię z otwartymi ramionami. :3


Embodiment of Spirit


"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!" – Winston Churchill

Offline

 

#6 2012-09-20 08:00:55

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Witam!!

Niektóre są bardzo szkodliwe. Demony są jak ludzie albo Ci flaki wyprują albo będzie ok.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#7 2012-09-21 13:02:27

 Amber

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 48
Punktów :   
Znak zodiaku: chinski Tygrys
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: magia serca i natury

Re: Witam!!

Witam a mnie ciekawi - co tak mlodych ludzi fascynuje w "magii" i czego szukaja ? Oczywiscie nie oczekuje odpowiedzi ale pamietac nalezy ze - wszystko w zyciu ma swoje plusy i minusy.... magia tez. I ze nie jest ona jedynym srodkiem rozwiazywania problemow zyciowych. Nie mozna w zyciu czegos "obejsc na skroty" za pomoca magii. Poza tym- wszystko ma swoja cene. To tak ogolnie. Pozdrawiam


Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód. 
Świat na­leży do ludzi, którzy mają od­wagę marzyć i ry­zyko­wać, aby spełniać swo­je marze­nia.
*** Paulo Coelho

Offline

 

#8 2012-09-21 16:03:31

 Samsara

Wtajemniczony

36412958
Zarejestrowany: 2012-05-16
Posty: 62
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion

Re: Witam!!

Współpraca z demonami wychodzi na dobre, gdy umiecie siebie nawzajem odpowiednio dobrać. A charaktery różnorodne, więc jest co podziwiać. Witaj


http://img859.imageshack.us/img859/5696/65000954.gif

"Veritas lux mea. Veritas lux tu. Derevaun seraun. Quod non omnis moriar
Samsara savasana samsara samkhya "

"Ata nizhar, ata yodea, ve chutz mimcha, ish lo shomea"

Offline

 

#9 2012-09-21 18:59:55

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Witam!!

Amber napisał:

Witam a mnie ciekawi - co tak mlodych ludzi fascynuje w "magii" i czego szukaja ? Oczywiscie nie oczekuje odpowiedzi ale pamietac nalezy ze - wszystko w zyciu ma swoje plusy i minusy.... magia tez. I ze nie jest ona jedynym srodkiem rozwiazywania problemow zyciowych. Nie mozna w zyciu czegos "obejsc na skroty" za pomoca magii. Poza tym- wszystko ma swoja cene. To tak ogolnie. Pozdrawiam

Skoro się tym ciekawi, to niech praktykuje. Magia nie ma ograniczeń wiekowych...


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

#10 2012-09-21 22:04:30

VerumPL

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-09-19
Posty: 1
Punktów :   

Re: Witam!!

Trochę stereotypowo  to że jestem młody to nie znaczy że che wykorzystywać magię . Po prostu w przyszłości chciałbym zostać wołchem (kapłanem, magiem mojej religii ) a praktyki magiczne mi nie zaszkodzą . Chciałbym opanować telekinezę ale ja się w niedziele spytam Walesa o to co mam czynić w magii by być w przyszłości dobrym wołchom , to jest mój cel a jeśli chodzi o to to co tracimy przez magie jeśli ona ma swoją cenę wiem , ze niesie ze sobą niebezpieczeństwa  i wyczerpuje i wymaga dyscypliny ale co tracimy?

Offline

 

#11 2012-09-22 11:32:26

 Amber

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-08-30
Posty: 48
Punktów :   
Znak zodiaku: chinski Tygrys
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: magia serca i natury

Re: Witam!!

Klakier )) przeciez wiesz, ze jestem "stara" Wiedzmuszka i swoimi wypowiedziami lubie naklaniac ludzi do zadawania sobie pytan i odpowiadania na nie dla samych siebie To bardzo dobrze jesli czlowiek wie CZEGO chce od zycia. Czasami dojscie do prostych prawd zajmuje troszke czasu. Oczywiscie, ze w Magii nie ma ograniczen wiekowych, niemniej jednak wiek czesto wiaze sie z wieksza "swiadomoscia" ale to tez nie jest zasada, bo spotkalam wielu mlodych ludzi niezwykle "dojrzalych psychicznie" jak na swoj wiek. VerumPL zycze powodzenia


Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód. 
Świat na­leży do ludzi, którzy mają od­wagę marzyć i ry­zyko­wać, aby spełniać swo­je marze­nia.
*** Paulo Coelho

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl