Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-09-03 16:43:06

 schadow

Wtajemniczony

39819484
Call me!
Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 134
Punktów :   
Znak zodiaku: ryby
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: nekromancja i czarna magia

Technika między wymiarowa

Pewnie wiele z was widząc temat strasznie się zniechęciło albo zaczęło śmiać ale temat jest poważny a technika bardzo zaawansowana, łącząca kilka działów wymagająca ogromnych pokładów energii i idealnego kontrolowania jej. Więc najpierw opisze jak to wygląda.

Nasz własny pokój
Czym jest nasz wymiar? Wyobraźcie sobie cały blok mieszkalny, tym blokiem jest nasz wymiar pełen różnych światów np. Fizyczny czy mentalny. W bloku jest kilka domów czyli światy, Nas interesuje tylko Jeden dom "Astralny". W nim są rożne pokoje czyli podwymiary ukryte lub nie koniecznie.

Materiały budowlane
Teraz zajmę się opisem jak zebrać "materiały budowlane". Składniki są różne zależnie od tego w jakim "Domie" to budujemy. Można stworzyć fizyczny podwymiar lecz by to zrobić musimy nauczyć się manipulować "Boską cząstką", co może zająć kilka tysięcy lat. Łatwiej zrobić pokój w astralu gdyż musimy mieć TYLKO ogromne pokłady energii. Ok powiedzmy załatwimy se Jakieś ogromne źródło energii które automatycznie przemienia ją i przerzuca do naszego pokoju np. Survitor.
Typ energii jest bardzo ważny dla "umeblowania" Jeśli chcemy mieć w naszym podwymiarze wodę to potrzeba energii wody itp. Dla tego najlepiej zrobić kilka serwitorów, i raz na jakiś czas je resetować/ zamieniać by się nie zbuntowały.

Budowa
Jak zacząć Budowę? najpierw musimy stworzyć "przejście" by do tego pokoju można się dostać, przejściem może być np. Portal w astralu, technika, nasz umysł itp. Dalej po przejściu przez drzwi mamy nieskończoną pustkę my musimy do niej wlać energię i urzeźbić coś z niej (najlepiej zacząć od wlewania energii ziemi by stworzyć z niej podstawę), dalej gdy nasz podwymiar znajduje ma kształt warto by otoczyć by je jakąś barierą by energia się nie ulatniała i zachowywała stały kształt. Dalej jak już mówiłem możemy rzeźbić z różnych energii np. jeziorko z energii wody itp. Tym więcej energii tym lepszy wygląd wymiaru.

Możliwości
W takim wymiarze jesteśmy czymś na wzór boga i to my decydujemy o rozmiarze, kształcie, wyglądzie itp. jedynym ogranicznikiem jest "Czy starczy mi energii?". W tym wymiarze mogą przebywać różne nam służące byty.

Po co mi to?
Powody dla których to stworzysz są różne, wymiar może być twoim prywatnym więzieniem gdzie więzisz wrogie istoty, kurortem gdzie odpoczywasz czy nawet zbrojownią na astralne bronie i inne rupiecie.

Mam nadzieje że się wam przyda, ja osobiście używam tej techniki i jedyną wadą jest częsty niedobór energii. Jeśli waszym źródłem energii jest Survitor pamiętajcie o regularnym wymienianiu sługusów by się nie zbuntowali.


"Gdy mrok pochłonie świat
we wnętrzu ciemności zapłonie iskra
lecz nie będzie to nadzieja
tylko zalążek płomienia który spali świat..."

"przepowiednia śmierci" - Mag który kroczy w mroku ludzkich serc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
UbytovĂĄnĂ­ Sveti Petar Lodging Page