Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#16 2012-08-31 18:16:40

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Witaj! Wiesz dlaczego powstało to forum? Bo miałam dość poniżania użytkoników na forum, bezpodstawnego banowania, wyzywania, ośmieszania, niesprawiedliwości i tyranizowania...
Na tym forum nie dostaniesz żadnego ostrzeżenia a już na pewno nie bana a wiesz dlaczego? Bo jesteś wrażliwą, delikatną, i nieśmiałą osobą o wielkim sercu, kochającą zwierząta oraz pomaganie innym a tacy ludzie nie wyzywają, nie wyśmiewają, nie prowokują czy oskarżają bezpodstawnie a tylko za to na tym forum da się dostać bana.
Eeee??? Wróciła?! :O Wiesz... Miałam umiejętność empatii, została zagłuszona i próbuję ją znów odzyskać a Ciebie czuję dość dobrze... Zrobimy teścik?

No więc oprócz tego co napisałam na górze, jesteś spokojną osobą, skrytą, odpowiedzialną, pełną energii, nie jesteś typem buntowniczki - raczej się stosujesz do reguł, jesteś też skromna a nawet nadmiernie. Radzę Ci więcej odwagi aby iść na przód i nie chować się w cień. Odrzuć nieśmiałość. Niestety narazie tylko tyle czuję i mam nadzieję, że będzie dobrze...

PS: Wg. Co to za forum żeby banować dziewczynę bo za dużo pisze?! I ponoć niby bez sensu? Poza tym najpierw się ostrzega... Typowy przykład forum z następnym zasranym adminem...
Jest wolność słowa? To niech go nie ograniczają. -_- A jak już to powinni to uwzględnić w regulaminie. Poza tym żadne pytanie nie jest głupie, ciekawe jakie oni zadawali na początku swojej ścieżki magicznej! -_-'
PS2: Pisz, męcz, pytaj! Od tego jesteśmy aby odpowiadać na pytania. Jak nie wierzysz to zapytaj Czekama - większej gaduły w życiu nie spotkałam!

I emm... Darkolius! xD Mamy strasznie zdegradowanego moda... Zamiast pilnować regulaminu to jeszcze namawia na jego łamanie! A co do przeklinania, ten punkt został zdjęty... czy on kiedyś istniał na tym forum poza zakazem w regulaminie? xD Bo jakoś sobie nie przypominam.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#17 2012-08-31 19:42:28

 VictoriaFelixBlack

Użytkownik

38416495
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 18
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: ~~Woda~~

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Wow O.o... dobra jesteś XD. Nie wiedziałam, że da się mnie tak łatwo rozgryźć. Akurat własnie postanowiłam ostatnio, że się postaram bardziej otworzyć, ale łatwe to to nie jest szczególnie, że to lezie za mną od podstawówki niestety : /. Jestem póki co nastawiona pozytywnie na wszystko, więc jestem dobrej myśli ^ ^


Robale? ; /

Offline

 

#18 2012-08-31 19:59:27

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Tyś mi wredna pannico pomogła z moją czakrą serca! xD
Czakra serca odpowiada za zdolność empatii która pozwala mi między innymi prześwietlać innych ludzi, od miesiąca mi zaczęła świrować i zanikała ale od kąd przeczytałam Twój post...

Wiesz czemu? Bo masz w sobie wkurwe różowej energii chodzi mi konkretnie o to że Twoja energetyka z postu wpłyneła na moją, dzięki czemu pozbywałam się część chamujących energii i emocji z czakry serca którą Ty masz bardzo dobrze rozbudowaną, żadna czakra u Ciebie tak dobrze nie funkcjonuje jak czakra serca.

Dziękuję bardzo, nie sądziłam że czyiś jeden post może mi zastąpić jakieś trzy dni medytacji albo dwa eliksiry z kwarcu różowego. xD


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#19 2012-08-31 20:07:10

 VictoriaFelixBlack

Użytkownik

38416495
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 18
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: ~~Woda~~

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Proszę O.o? YEY~! Mam ruszofffą energię~! XD Nie wiedziałam, że mam takie dobre serce... Zwykle nie zwracam na to większej uwagi.

<3   <---- A to serduszko dla cb ^ ^


Robale? ; /

Offline

 

#20 2012-08-31 20:18:35

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Dziękuję. ^^


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#21 2012-09-02 22:20:05

 Shaman-X

Volitare a cornix

12275670
Zarejestrowany: 2011-12-20
Posty: 103
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Mrok
Rodzaj praktykowanej magii: Runiarstwo,Wampiryzm

Re: Ohayoo gozaimasu~!

sieeeemandero


"W niezapisanych wersach
Odnajdziesz swoje tchnienie
Gdy poznasz ich treść"-Artrosis - Biała karta

Offline

 

#22 2012-09-02 22:30:41

 schadow

Wtajemniczony

39819484
Call me!
Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 134
Punktów :   
Znak zodiaku: ryby
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: nekromancja i czarna magia

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Bosz czemu czytając posty tego różowego kunia mam ochotę się powiesić? Tak różowo, że zaraz spawjuje we wszystkich kolorach tęczy...

Edit by BlueAngel333

Ps. Każdy ma prawo ustawić   sobie swego avatara jaki mu się tylko podoba. O Twój także  można by było się przyczepi ale nikt tego nie robi, bo szanuje Twój wybór, więc może warto się zastanowić nad pewna rzeczą ?


"Gdy mrok pochłonie świat
we wnętrzu ciemności zapłonie iskra
lecz nie będzie to nadzieja
tylko zalążek płomienia który spali świat..."

"przepowiednia śmierci" - Mag który kroczy w mroku ludzkich serc.

Offline

 

#23 2012-09-02 22:54:11

 VictoriaFelixBlack

Użytkownik

38416495
Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 2012-08-28
Posty: 18
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: ~~Woda~~

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Nikt ci nie kazał tutaj wchodzić i czytać tego co napisałam *^*


Robale? ; /

Offline

 

#24 2012-09-03 00:05:11

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Heh Shadow woli mrok i czarną magię, nie dziwcie się że zraża go ''światło''.

Podpisuję się rękoma i nogami pod tym co napisała Blue i czytając posty jestem BARDZO zadowolona z jej pracy! Modzi brać z niej przykład! Jak tak dalej będzie to będziemy mogli wpisać Blue do jednych najlepszych modelatorów na tym forum.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#25 2012-09-03 07:23:41

 Laominos

Użytkownik

24092715
Skąd: Hen daleko na północy.
Zarejestrowany: 2012-08-21
Posty: 86
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Ziemia

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Jak oglądałem MLP: Friendship is Magic (Albo po prostu Poniacze) moja czakra serca wprost rozwierała się o 350 stopni! . Aha, i w tym forum banują raczej za marnowanie postów, jedną linijkę która nie wnosiła nic, albo coś w tym stylu. Bronies zawsze spoko, pozytywnych wibracji chyba jeszcze więcej nie miałem jak oglądałem z 5 odcinków pod rząd

Ostatnio edytowany przez Laominos (2012-09-03 07:28:36)


Embodiment of Spirit


"Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się!" – Winston Churchill

Offline

 

#26 2012-09-03 08:18:29

 nieznana

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-08-16
Posty: 25
Punktów :   
Znak zodiaku: Koziorożec
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Całość

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Witaj pozytywna .

Poprawiono słowo pozytywna z pozytywyna.

Edit by BlueAngel333

Offline

 

#27 2012-09-03 09:40:07

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Loaminos jeszcze nigdy nikt nie został zbanowany za ''marnowanie postów'', choć oczywiście zwracamy na to uwagę...


Edit by BlueAngel333


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#28 2012-09-03 10:03:42

 schadow

Wtajemniczony

39819484
Call me!
Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 134
Punktów :   
Znak zodiaku: ryby
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: nekromancja i czarna magia

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Ja nie krytykowałem jej avatara to dopiero Ty BlueAngel333 wspomniałaś ,że mój avatar może się komuś nie podobać, masz coś przeciwko niemu?
Na forum jestem dłużej od Ciebie, a Ty udzielasz się na forum, z Witchcraft nie mam rezygnować a czytam wszystko co jest w danym temacie przez co jestem zmuszony do czytania Twoich wypowiedzi.
Do tego nie pisałem konkretnie w tym temacie, a skoro już zacząłem wypowiedź to będę się udzielał do rozmowy.

Edit by BlueAngel333


"Gdy mrok pochłonie świat
we wnętrzu ciemności zapłonie iskra
lecz nie będzie to nadzieja
tylko zalążek płomienia który spali świat..."

"przepowiednia śmierci" - Mag który kroczy w mroku ludzkich serc.

Offline

 

#29 2012-09-03 10:49:33

 BlueAngel333

Użytkownik

43853812
Skąd: Wszechświat
Zarejestrowany: 2012-02-28
Posty: 176
Punktów :   
Znak zodiaku: PANNA
Żywioł: All In One
Rodzaj praktykowanej magii: All

Re: Ohayoo gozaimasu~!

Shadow ja nie nakazuje Ci  opuszczania forum, ani nie zabraniam komentowania. To wolne forum i każdy ma prawo do głosu lecz myślę, że czepiając się czegoś tak błahego to dziecinada z waszej strony. Jesteśmy tu razem - ok, ale szanujmy swoje poglądy, avatary i ect. Do Twego avatara nic nie mam jedynie pokazałam Ci jak by mogło być gdyby Twój avatar się komuś nie spodobał, jak widzisz to działa w  dwie strony a nie tylko w jedna.  Poza tym co ma do tego kto tu jest dłużej ? Coś mi sugerujesz ? Uderz w stół a nożyce się odezwą...
Pozdrawiam.

Bardzo proszę WSZYSTKICH użytkowników o to aby nie stawiali przecinków po spacji.
PS: Blue jestem bardzo zadowolona z Twojej pracy jako moda. - Oli.



Sorki Oli pisałam na szybko i nie zauważyłam. Już się poprawiam.
Dzięki za pochwałę, ale to raczej standardowe obowiązki moderatora. Blue.


"cierpienie wymaga więcej odwagi niż śmierć"

Offline

 

#30 2012-09-03 11:03:03

 schadow

Wtajemniczony

39819484
Call me!
Zarejestrowany: 2011-12-28
Posty: 134
Punktów :   
Znak zodiaku: ryby
Żywioł: wszystkie
Rodzaj praktykowanej magii: nekromancja i czarna magia

Re: Ohayoo gozaimasu~!

BlueAngel333
To kto był tu dłużej nie było skierowane do ciebie lecz do tego różowego kunia bo miałem wrażenie czytając jej wypowiedź jak by mnie wypraszała wręcz z tego forum.
"Uderz w stół a nożyce się odezwą..." dobre stwierdzenie, ja nie krytykowałem jej avatara ma różowy avatar z koniem więc zamiast męczyć się z jej nazwą to nazywam ją różowym kuniem, ty dopiero wspomniałaś o moim avatarze. Poczułem się wypraszany przez nowego użytkownika więc to skrytykowałem i zarządałem trochę szacunku dla starszego i bardziej doświadczonego niż ona, ty to skrytykowałaś "Uderz w stół a nożyce się odezwą..." miło że opisałaś swe zachowanie.

Oli.


"Gdy mrok pochłonie świat
we wnętrzu ciemności zapłonie iskra
lecz nie będzie to nadzieja
tylko zalążek płomienia który spali świat..."

"przepowiednia śmierci" - Mag który kroczy w mroku ludzkich serc.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl