Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-08-12 02:43:09

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

[Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#2 2012-08-12 09:08:16

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Każdą czakrę można tak chirurgicznie otworzyć ale Trzecie Oko jest najłatwiej.

Nie akceptuje tych metod i nie szanuje ludzi którzy się na nią zdecydowali - to prosta droga na łatwiznę, ludzie wybierający ten sposób są słabi, niewytrwali i leniwi (nie wspomnę co byty robią z ludźmi o tych cechach i gdzie wylądowali.) Tacy ludzie nie szanują tych ludzi którzy wytrwale pracowali nad swoim rozwojem i nad umiejętnościami. Krew mnie zalewa słysząc wytłumaczenie że się mu nie uda, że nie umie. Gówno prawda.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-08-13 13:26:35

 marcin95w

Użytkownik

2206688
Skąd: Rudnik, Starachowice
Zarejestrowany: 2012-07-08
Posty: 15
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Żywioł: Powietrze, Woda
Rodzaj praktykowanej magii: moc
WWW

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Ja również popieram Olimpie.
Każda operacja chirurgiczna niesie ze sobą ryzyko.

Offline

 

#4 2012-08-13 14:15:40

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Amorte,

A mnie się podoba idea. Po co tracić tyle czasu na naukę umiejętności, którą można zdobyć fizycznie?

Dzięki takiemu zabiegowi, zamiast na nowo przerabiać podstawy (widzenie aury) można przejść do odkrywania prawd bardziej zaawansowanych (co w tej aurze widać).

A że to niebezpieczne? Każda moc wymaga jakichś poświęceń. To żadna nowość.
No cóż. "Niech będą błogosławieni śmiali, albowiem staną się panami świata - niech będą przeklęci cnotliwie pokorni, albowiem zostaną rozdeptani rozszczepionymi kopytami!"


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#5 2012-08-13 19:42:03

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Evander z czego ten cytat ?


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#6 2012-08-13 20:14:12

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Amorte,

Tego typu błogosławieństwa, bardzo sympatyczne moim zdaniem, znajdziemy w biblii La Veya.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#7 2012-08-14 08:41:38

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Ta nie ma co wsadź sobie drzazgę w czoło będzie zabawnie , żadna operacja nie zastąpi tego jak by się samemu doszło po za tym wszystko opiera się na podstawach bez podstaw nie będzie się dawało rady w bardziej że to ujmę zaawansowanych zagadnieniach .

Offline

 

#8 2012-08-14 09:56:18

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Podstawy też kształtują energetykę oraz charakter, na wszystko trzeba być gotowym, sukcesy osiągać stopniowo. Każdy by był jasnowidzem jakby coś takiego odpierdolił. xD I magia straciła by na wartości, zawsze magia była tylko dla niektórych teraz jest dla wszystkich ale na szczęście większość ją odpycha. xD Gdyby Hitler nie zajął się okultyzmem to najprawdopodobniej by całe gówno zrobił na świecie a nie takie piekło. Też imbecyl co on sądził że nikt nie pozna skryptu runicznego? Albo że nikt nie będzie wiedział co to tak naprawdę za znak jak się mówiło ''Hay Hitla'' z wyprostowaną łapą? xD Ale ok na inny temat.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#9 2012-08-14 10:54:52

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Amorte,

Może dla mnie widzenie aury to po prostu nic szczególnego, więc nie patrzę na to jak na świętokradztwo i bluźnierstwo. Jak dla mnie nie różni się to niczym od wszczepienia implantu umożliwiającego postrzeganie w ultrafiolecie czy "widzenie" pola magnetycznego.

Otrzymujemy po prostu więcej informacji i nieznacznie pełniejszy obraz świata - lepiej naprawdę skupić się na tym, co widać na tym poszerzonym obrazie zamiast męczyć się z uzyskaniem i utrzymaniem ostrości widzenia.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#10 2012-08-14 13:04:19

 Nikodem

VIP

1952194
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2012-02-03
Posty: 136
Punktów :   16 
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Słowiańska

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Moim zdaniem - jeśli ten sposób działa - to jest świetny.

Magia nie powinna być elitaryzowana - powinna być ogólnie dostępna dla każdego.
Świętokradztwo?
Złamanie tabu?

Bez przesady. Magia jest obecna w życiu każdego człowieka, tylko nie każdy ją dostrzega.
Każdy w jakiś sposób kieruje energią - bardziej lub mniej świadomie.

Po co zatem sztucznie ograniczać i tworzyć sacrum, które nie powinno istnieć?

Można porównać to z "prawem jazdy".
Każdy może prowadzić samochód. ALE!
- nie każdemu sprawia to radość; taki człowiek prowadzi bo musi i to mu wystarcza
- nie każdemu się chce rozwijać swoje umiejętności; to co umie, w zupełności wystarcza

Można teraz dać przykład pijanych (nieodpowiedzialnych) kierowców. Są - mówi się o nich; robią sporo złego.
Ale czy to powód, by nie pozwolić jeździć innym?
By ograniczyć tą możliwość dla "elity", dla wąskiego grona?

Oczywiście, że nie!

Nie zapominajmy, że są też inni kierowcy. Tacy, o których się nie mówi. Tacy, którzy wręcz ratują życie - nieodpowiedzialnych ludzi, dzieciaków bez wyobraźni i całej reszty hołoty, która zagraża życiu i zdrowiu własnemu oraz innych.
I mimo, że nie jest to heroizm spektakularny, gdyż chodzi głównie o zachowanie "zimnej krwi", czujności i sprawności działania w trudnej sytuacji - to jednak dzięki Nim, że o wiele mniej jest "nieszczęśliwych wypadków".



Czasem zastanawiam się, czy chęć elitaryzowania magii nie wynika z głęboko ukrytego lęku, który wygląda następująco:

"Jestem Magiem. Jestem zajebisty! Jestem ponad tymi prostymi ludźmi, którzy nie rozumieją prawideł świata... ba! Nie rozumieją prawideł tego świata i reszty światów! Nic nie rozumieją!
Nic nie wiedzą!
Na szczęście ja wiem i rozumiem.
Oni tylko gnają za pieniędzmi, za karierą... biegną tymi wąskimi torami i nie dostrzegają nic po za nimi... nie próbują nawet się rozejrzeć do koła... znaleźć innej drogi...
Ja jestem inny.
Lepszy... hmm, mogę tak mówić? Nie powinno się w ten sposób... ale cholera! Przecież tak jest.
Wiem więcej niż oni!
Jestem wyjątkowy.
Mogę im pomóc.
Oni sami są za słabi, by sami sobie poradzić... ale mają mnie!"


I gdy pojawia się możliwość udostępnienia łatwiejszą drogą dobrodziejstw Sztuki, i to na większą skalę...:

"Dochodziłem do tego latami!
Upowszechniając Magię... zabiorą mi to, nad czym tak długo pracowałem... zabiorą mi moją wyjątkowość, jedyność i niepowtarzalność...
Tak być nie może!
Magia powinna być domeną wybrańców, takich jak ja!
Pracą powinno dochodzić się do efektów, a nie sztuczkami!
Nie zgadzam się, by mój dorobek stracił wartość przez jakieś prostackie drzazgi w czole...!





I żadnym argumentem, nie jest to, że "źli ludzie będą mieć dostęp do Sztuki".
Dobrzy ludzie też będą mieć ten dostęp.
Równowaga zostanie zachowana. I zasadniczo nic się nie zmieni.

Źli będą szkodzić, a Dobrzy będą im przeszkadzać i pomagać potrzebującym.
Tak, jak było do tej pory.

Offline

 

#11 2012-08-14 17:11:26

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Masz rację Nikodemie lecz pamiętajmy o fakcie że bez pracy nic się nie osiągnie niby wsadzisz sobie tą drzazgę i co z tego masz tylko jedną korzyść a po przez długotrwałą i ciężką pracę nad sobą osiągamy o wiele więcej i nie chodzi tu że się boimy że nagle stracimy swoją wyjątkowość że niby lepsi od innych a gówno prawda każdy jest wyjątkowy czyli skoro każdy to nikt lepsi no cóż to domena władców nie plebsu że się tak wyrażę lecz filozofia bycia władcą może do innego tematu się wsadzi czyli krótko powiedziawszy dochodzimy do wniosku że lepiej jest porządnie popracować nad sobą niżeli iść na skróty i właściwie gówno z tego mieć .

Offline

 

#12 2012-08-14 20:20:37

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Zgadzam się z konidziem. Co do magii dla wszystkich... Chłopie jakby się każdy zajmował magią to wiesz jaki by powstał chaos? Nie chodzi o strach itp. tylko o zachowanie równowagi...

Druidzi, szamani itp. przez wieki starali się aby magia nie wyszła poza ich krąg... Musieli mieć poważny powód nie uważasz? Nie jestem za tym co oni robili, strzegli wiedzy magicznej jak swoich jaj, przeginali ale postawmy sobie pytanie: co będzie jak każdy się zajmie magią? Bo ja to czarno widzę...

Spójrzcie założyłam to forum, pomagam młodocianym jak tylko mogę, zamieściłam wielki zbiór technik i wiedzy - chyba nie dlatego bo chce to zatrzymywać dla siebie? Uważam że każdy się zajmie magią w swoim czasie, naprawdę wyobraźcie sobie co by było jakby każdy się magią zajmował ja to sobie wyobraziłam już parę lat temu i... oj żeby tylko do tego nie doszło...


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#13 2012-08-14 21:26:17

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Oj tam oj tam było by ciekawie a na pewno byłby niezły rozpiździej i przede wszystkim kupa roboty z ratowaniem gówniarz którym nie chciało zajmować się podstawami i zasadami " BHP " i wleźli gdzie nie trzeba .

Offline

 

#14 2012-08-14 21:33:08

 gajusz

Użytkownik

41295567
Zarejestrowany: 2012-02-10
Posty: 72
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Rodzaj praktykowanej magii: uczeń

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Nikodem popieram Cię, co do ludzi , to są różni , a za jakiś czas większość będzie się zajmować magią , ja to wiem.


Magia jest potężnym sprzymierzeńcem lecz często nie docenianym i lekceważonym

Offline

 

#15 2012-08-14 22:28:27

 Avis

Wtajemniczony

Skąd: Pomorze
Zarejestrowany: 2012-02-12
Posty: 97
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew

Re: Chirurgiczne otwarcie 3 oka !!!

Wątpię, żeby wszyscy "na chama" zaczęli uprawiać magię. Nie wszystkich to kręci. Nawet, jeżeli stanie się w społeczeństwie mało nadzwyczajnym zjawiskiem (gdy ludzie przestaną negować jej istnienie), to większość powie jej uprawianiu przez siebie stanowcze nie. Trzeba mieć tą chęć, to coś, co przyciąga do magii.
Najdłużej po roku wypalą się ci, którzy nie mają prawdziwych chęci.


Gdyby nie to wydarzenie, nie byłoby mnie tutaj. Patrzę na to z dystansu 5 lat i teraz sądzę, że było mi to potrzebne i że to właśnie nazywamy przygodą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dietetyk bydgoszcz