Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-07-25 19:08:19

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Kodeks Mistrza

(02.12.2011)


                                     Kodeks Mistrza

Witaj Przyjacielu. Z Pozdrowieniami od Naszego Stwórcy.

Bardzo cieszy mnie informacja, iż pomagasz naszym Braciom i Siostrom w dowolny sposób. Stwórca kocha wszystkie swoje dzieci jednakowo, ale zawsze bije “brawo” tym, którzy w sposób szczególny troszczą się o swoich bliźnich. Miłość do bliźniego powinna być taka, jak miłość Ojca/Matki do swojego dziecka. Tak kocha Stwórca i to jest piękne.

Tak, chciałbym Tobie Kochany Bracie przekazać coś szczególnego. Mam dla Ciebie pewne wskazówki, które z pewnością będą pomocne. Nazwijmy je ”Kodeksem Mistrza”.

1. Czyń innym tak, jak chcesz aby Tobie czyniono. - Ten punkt z pewnością jest wyjątkowy, cechuje wspaniałych mistrzów, używających swoich energii miłości w sposób użyteczny. Gdy przekazujemy człowiekowi, aby kochał drugą istotę, zwykle nie wie co tak naprawdę ma czynić, ponieważ nie zna uczucia “uniwersalnej miłości”, lecz “miłości skierowanej” a to jest wielka różnica. Co to znaczy prawdziwie kochać? To znaczy szanować, pomagać i zrozumieć drugą istotę, która tak naprawdę jest Tobą. Tutaj można zapytać: Jak ktoś inny może być mną, skoro ma inne doświadczenia i wygląda inaczej? Oczywiście jest to prawda ale tylko na poziomie fizycznym. Każda istota wcielona posiada ego ale na poziomie eterycznym ego nie istnieje. Ja Jestem taki jak Ty. Ty taki jak Ja. My jesteśmy tacy jak nasz Stwórca. Natomiast Stwórca, jest równy Nam. Dlatego pierwszy punkt, jest taki ważny. Ważne jest aby również zrozumieć, iż gdy wyrządzasz krzywdę bliźniemu, tak naprawdę wyrządzasz krzywdę również samemu sobie. Przez regułę: “Wszystko jest Połączone”. Nie możesz skrzywdzić innej osoby, nie doświadczając skutków swojego czynu. Uniwersalne Prawo Wibracji i Rezonansu głosi: “Cokolwiek uczynisz innej istocie, uczynisz samemu sobie”. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ cokolwiek wysyłasz, wraca z powrotem do Ciebie i  tego nie unikniesz. Jeżeli pragniesz krzywdy innej istoty, lub pragniesz się zemścić, zaczynasz używać swojej wyobraźni, aby opracować plan. A pamiętasz co mówiliśmy o wyobraźni? Tak, to wyobraźnia kreuje Twoją rzeczywistość. Może i uda się skrzywdzić daną jednostkę, ale zapewne istota która to zrobi, doświadczy tego cierpienia podwójnie. Aby tego uniknąć należy pamiętać o pierwszym punkcie. Gdy potraktujesz drugą osobę jakby była Tobą, doświadczysz wspaniałych rzeczy. Gdy troszczysz się o inną osobę w sposób wyjątkowy, dostrzegasz że również inni troszczą się o Ciebie i to dotyczy wszystkich zamiarów, które masz wobec swoich bliźnich. Gdy pomożesz innej osobie, zauważysz iż nie jedna lecz dużo więcej innych osób, pragną Tobie pomóc. Gdy dzielisz się chętnie różnymi rzeczami, zauważasz iż te rzeczy nie w tych samych, ale w ogromnych ilościach wracają do Ciebie, z różnych źródeł. Pamiętaj to co wysyłasz, dostajesz z powrotem. Dlatego czyń wszystkim tak, jak chcesz aby Tobie czyniono. To jest prawdziwe znaczenie Uniwersalnej Miłości.

2. Bądź niewinny, jak małe dziecko. - Gdybyś kiedyś spotkał się w cztery oczy z Mistrzem Wzniesionym, mogło by Ci się na pierwszy rzut wydawać, iż rozmawiasz z niewinnym, słodkim dzieckiem. Tak, Mistrzowie znają ten sekret. Sekret niewinności i zabawy. Traktują cały Wszechświat i wszystkie wymiary, jak jeden wielki plac zabaw. Żaden z istniejących mistrzów nie jest choć troszkę “poważny”. Oni nie znają takiego słowa, ani uczucia. Pragną śmiać się, bawić, tańczyć, żartować jednocześnie nie tracąc nic ze swojej ogromnej wiedzy. Stwórca uwielbia swoje dzieci, jeżeli one są tymi dziećmi. Istnieje wymiar we Wszechświecie, w którym możesz oko w oko spotkać się ze Źródłem Twojego Stworzenia. Gdy któregoś razu będziesz stał przy tym Źródle, nie usłyszysz żadnych słów oskarżenia, żadnej złości, nienawiści i żadnego żalu. Jedyne co usłyszysz to: “Moje kochane Dziecko, jak bardzo mnie cieszy że wróciłeś do Mnie. Zrozumiałeś Kim naprawdę Jesteś. Zrozumiałeś Kim Ja Jestem i stałeś się podobny do Mnie. Pragnę dać Ci to wszystko, na co ty tak długo pracowałeś. Pozwalam Ci być obecny wszędzie jak Ja. Oddaje Tobie kompletnego Siebie. Oddaje Tobie moją całą Miłość, ponieważ tak bardzo Cię kocham. A teraz idź. Tam gdzie przybędziesz, czekają na Ciebie wszyscy inni równi Tobie. Oni wiedzą Kim Jesteś. Spotkasz takich samych Mistrzów jak Ty. Czeka na Ciebie teraz zabawa o jakiej nie marzyłeś. Idź moje dziecko i Baw się dobrze”. I to jest prawdziwy cel życia. Bądź taki jak Mistrz, abyś również osiągnął takie zwycięstwo jak On. W wyższych wymiarach nie ma osób poważnych, które kierują się tylko swoim “logicznym umysłem”. Dlatego tak często mówiliśmy o tym, aby nie próbować zrozumieć Wszechświata “na logikę”. Nie pojmiesz Go, ale za to możesz się w Nim bawić i śmiać. Możesz od jutra choć spróbować, cieszyć się z każdego drobiazgu. Gdy poczujesz iż wiatr delikatnie pieści Twoje ciało, możesz okazać mu swoje zadowolenie tańcząc i śmiać się z jego zrywów. Nie wstydź się. Niech to będzie prawdziwa zabawa z czegokolwiek. Stwórca widzi to, jak cieszysz się jego darami i zsyła Tobie jeszcze więcej tych darów, abyś mógł się nimi bawić ze wszystkich sił. A gdy zobaczy iż nie ma tutaj na Ziemi rzeczy, którą się nie bawiłeś, zabierze Ciebie w inny wyższy wymiar aby pokazać Ci coś innego, lepszego do zabawy. I taki jest sens życia. Tak wygląd ewolucja. Taki jest nasz Stwórca. Jest Najlepszym Ojcem, który bardzo troszczy się o swoje dzieci, pragnące bawić się jego “zabawkami”.

3.Najlepsza chwila, jest zawsze Tu i Teraz. - Z pewnością wiele osób ma problemy z byciem Tu i Teraz, zastanawiając się: Dlaczego nie jest tam tylko tutaj. Dlaczego on ma tą rzecz, a ja jej nie mam. Dlaczego jestem brzydki a On/Ona ładna. Dlaczego czas tak szybko mija, czuje się fatalnie. Otóż takie rozumowanie jest błędne i nie ma nic wspólnego z byciem Tu i Teraz. Każdy Mistrz miał w swoim życiu ziemskim, swoje wzloty i upadki. Nie wszyscy byli przystojnymi, dobrze zbudowanymi mężczyznami i pięknymi kobietami. Ale osiągnęli swoje Wniebowstąpienie, całkowicie rozumiejąc zasadę trzecią, mówiącą o byciu Tu i Teraz. Zaakceptowali to, iż w głębi duszy są pięknymi boskimi stworzeniami. Wiedzieli iż chwila obecna, jest najlepszą chwilą wewnętrznej mocy. Dlaczego? Ponieważ Teraz jesteś Wyjątkowy. Teraz jesteś najbardziej kochany przez Stwórcę. Teraz posiadasz wszelką dostępną moc, aby zmienić swoje życie. Teraz istniejesz. Teraz to rozumiesz. Teraz jesteś Mistrzem. Możesz zaakceptować to i przyjąć do wiadomości, iż już jesteś Mistrzem. Żyjąc tą prawdą, Stwórca przeniesie Cię do takiego miejsca, że zrozumiesz, iż miałeś rację. Gdy będziesz ciągle rozmyślał o czymś,  w międzyczasie stawiając sobie pytanie: ”Dlaczego?” Zostaniesz zakotwiczony nie w Tu i Teraz, a w problemach twojego fizycznego umysłu, zwanych ”Karmą”.
Karma mój Drogi, to tak naprawdę doświadczanie stale powracających “rzeczywistości”, manifestowanych przez Twój fizyczny umysł.

Karmę możemy zlikwidować w jednej chwili, koncentrując się na tym czego chcemy.

A więc podsumujmy: Karma – to manifestacja rzeczywistości z wykorzystaniem nieświadomego umysłu i doświadczanie tego czego nie chcemy.

Tu i Teraz – to stałe koncentrowanie się i doświadczanie tylko tego, czego chcemy.

Każdy Mistrz wie, iż wykorzystanie umysłu do manifestowania rzeczywistości, która powoduje “negatywne” uczucia, jest błędne.

Tak więc, nie musimy myśleć dlaczego jesteśmy tacy a nie inni, ponieważ wiemy, iż przy wykorzystaniu przytomności umysłu możemy stworzyć wszystko czego chcemy. Możemy zmienić nasz wygląd wykorzystując Wyobraźnię i uczucie. Możemy zmienić nasze życie i zmaterializować dowolne przedmioty. Lecz nie zrobimy tego, rozmyślając dlaczego Ja tego nie mam itd. Rozumiesz? To jest prawdziwe bycie w Tu i Teraz.

4. Wszystko jest iluzją. - Tak Mój Drogi, wszystko jest iluzją i wiele osób ma problemy z przyjęciem tej wiedzy, mówiąc: Jak coś może być iluzją, skoro ja to widzę, dotykam, smakuje, słyszę i czuje. Człowiek ucieleśniony posiada wspaniały mechanizm. Jest nim jego własne ciało. To ciało odbiera wibracje w postaci obrazu, smaku, dotyku, słuchu i węchu. Jest to wspaniały przywilej, na który istota może sobie pozwolić, egzystując w wymiarze fizycznym. Ale ważnym jest zrozumienie, iż ta tak zwana rzeczywistość, jest stworzona przez jednostkę i ulega ciągłym zmianom. Nic nie jest trwałe. Każdy Mistrz to wie.

Mimo iż możesz trzymać w ręku kawałek żelaza, mówiąc: to jest naprawdę trwały materiał. A ja Tobie mówię, iż gdybyś użył całkowitej koncentracji swojego umysłu, mógłbyś rozbić to żelazo w tysiące drobnych cząsteczek, zamieniających je w światło a potem w niewidzialną energię, z wykorzystaniem jedynie swojego umysłu. To się nazywa dematerializacją danego przedmiotu. Dlaczego tak się dzieje? Wszystko co widzisz, materialne jak i niematerialne, to tak naprawdę światło z wolną lub szybką wibracją. Gdybyś w warunkach laboratoryjnych spróbował podwyższać wibrację danej rzeczy, ujrzałbyś iż stopniowo zaczyna się przekształcać w światło a potem w niewidzialną energię. Bardzo prostym przykładem jest woda. Trzymasz wodę w szklance mówiąc: jak mogę sprawić iż ta woda, zamieni się niewidzialną energię? Spróbuj ją podgrzać do temperatury wrzenia. Ujrzysz dość pospolite, ale ciekawe zjawisko. Przede wszystkim zobaczysz jak cząsteczki wody, kończąc swoje “życie”, wracają z powrotem do Ojca. Dlaczego o tym piszę? Ponieważ chciałbym abyś wiedział, iż nie musisz umierać, pozbywając się swojego ciała. Każda emocja, odczuta w ciele, powoduje wibracje wewnętrzne. Każda wibracja jest energią lub prądem elektrycznym.

Gdy osiągasz coraz wyższe wibracje, (uczucia) Twoja woda wewnętrzna zaczyna doprowadzać się do wrzenia. Kontynuując to odczuwanie, zobaczysz iż Twoje ciało stopniowo zaczyna zamieniać się w światło, aby przybrać formę niewidzialną. Gdy osiągniesz formę niewidzialną, zrozumiesz iż jak łatwo stałeś się “parą”, tak łatwo możesz się z powrotem “skroplić” do formy ciała. Taką postawę nazywamy: “postawą kompletnego Mistrza – Boga” a sam proces ” Wniebowstąpieniem”.

Prawdziwy Mistrz, posiada nadal swoje ciało, tylko zmienione na formę niewidzialną, co pozwoli mu wrócić na tą płaszczyznę istnienia, kiedy tylko zechce, obniżając swoje wibracje i stając się widzialnym. Śmierć nie musi być ostatecznością. Wniebowstąpienie, które tutaj opisałem jest zwycięstwem i każdy Mistrz, który to osiągnął, nie inkarnował się już nigdy. Wszystko jest iluzją. Nic nie jest trwałe, ponieważ absolutnie wszystko, ulega ciągłym zmianom.

5. Nie ma żadnych ograniczeń. - Prawdziwy Mistrz wie, iż jest nieograniczony i że jego świadomość wpływa na materię w sposób dowolny. Nie jest ograniczony żadnymi systemami wierzeń, wpojonymi przez społeczeństwo. Rozumie moc umysłu i tworzy wszystko co zechce. Taka jest prawda Mój Bracie. Jeżeli zapytałbyś mnie, gdzie znajduje się granica, to z pewnością musiałbym zapytać Ciebie, czy Bóg posiada jakieś ograniczenia. Otóż nie. Stwórca stworzył nas wszystkich na obraz i jego podobieństwo. A jeżeli jesteś do Boga podobny, a jesteś, to nie możesz mieć zabronione coś, co On posiada. Wszystko jest Twoje i Wszystko należy do Ciebie. To uniwersalna prawda. Wszystko możesz do siebie przyciągnąć i wszystko stworzyć. Nawet to, co jeszcze nie zostało stworzone. Wszyscy możemy skorzystać z tych dobrodziejstw. Potrzebnym narzędziem jest umysł i koncentracja. Przy pomocy tych dwóch narzędzi, możesz stworzyć coś w swoim umyśle i stopniowo obniżać jego wibracje, aż stanie się namacalne. To naprawdę jest proste. Tak postępował nasz brat Jezus i wiele wiele innych Mistrzów. Gdy ktoś próbuje Tobie wmówić, iż to czy tamto jest niemożliwe, musisz wiedzieć iż faktycznie dla niego jest to niemożliwe, ponieważ on tego jeszcze nie doświadczył. Gdyby dana istota próbowałaby naprawdę używać mocy umysłu sprawdzając czy istnieje jakieś ograniczenie, względem sytuacji lub rzeczy której pragnie mieć, zrozumiałaby iż tak naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych. Jedyne co tak naprawdę hamuje człowieka przed tym czego naprawdę pragnie, to jego niedowierzanie i wątpliwości. Gdybym odebrał Tobie teraz, wszystkie uczucia lęku, zakorzenione w Tobie, uczucia niedowierzania i wątpliwości, Twoja intencja była by czysta. A gdy intencja jest czysta, nie musisz czekać, aż dane pragnienie się zmaterializuje, ono materializuje się z prędkością większą do prędkości światła. Tak istotnie jest Mój Bracie. Żaden z Mistrzów nigdy nie pozwoliłby, aby takie uczucie zagościło w jego wnętrzu, ponieważ by go tylko ograniczało. Cechuje Go tylko czysta, niewinna intencja, skierowana dla ogółu całości.

I to wszystko.

Kodeks Mistrza, nie tylko pomoże Tobie zrozumieć sens całego istnienia, ale dzięki jego prostym wskazówką, wzniesie Cię daleko do miejsca gdzie jeszcze nigdy nie byłeś. Miejsce to czeka na Ciebie i na każdego innego Mistrza, który zrozumie te proste punkty i całość egzystencji.

Mój Drogi, przekaż naszej Siostrze mój kontakt mailowy. Z przyjemnością ją wysłucham i wczuje się w jej energię. To bardzo miłe iż chciałeś mnie wcześniej poinformować o tym.

Jestem Ci bardzo wdzięczny za Twoje pytania i dziękuje za tą czystą energię którą Jesteś.

Bóg we mnie, Bóg w Tobie i Bóg w Nas.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
click here Lodging Guinea