Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-07-23 21:45:57

 xPietrekx

Wtajemniczony

32551285
Zarejestrowany: 2012-07-20
Posty: 45
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: różne

Pomogę totalnie zielonym :)

Witaj

Jeśli jesteś totalnie zielony to nie przejmuj się, expertem nie jestem, ale wiem jak to jest, na początku gdy ktoś jest totalnie zielony nie wie nawet od czego zacząć Postaram się pomóc, może nakierować jakoś, coś niecoś "Dać na tacy" A I ŻEBY NIE BYLO NIE JESTEM EXPERTEM Sam zacząłem stosunkowo nie dawno bo będzie to już okolo roku Jeśli masz jakieś pytania pisz na mój nr gg Mam chęci i trochę czasu Czekam Pa

Offline

 

#2 2012-07-24 12:36:29

kwas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 11
Punktów :   

Re: Pomogę totalnie zielonym :)

witaj...Wiem ze mieszkam daleko ale mize moglbus mnie wprowadzic krok po kroku w ten cudowny swiat...czuje sie troche zawiedziony...przez ostatnie dni medytowalem staralem sie przygotowac do obudzenia w sobie ognia...najpierw sluchajac wedrowki po czakrach medytowalem nastepnie podczas medytacji probowalem uwolnic swoj wewnetrzny ogien i wyniesc go poza mnie. ..myslalem ze mi sie to udalo wiec zapalilem czerwona swieczke i rozmawialem z ogniem jak ze swoim przyjecielem dziekowalem za to ze jest ze daje mi cieplo poprosilem by obdarowal mnie swoja moca i co i nic....wiec zalozmy ze jestm totalnie zielony i chce zaczac od poczatku...czy moglbys mnie pokierowac krok po kroku od czego mam zaczac i jak podazac ta droga moj mail kwas2003@interia.pl
pozdrawiam

Offline

 

#3 2012-07-24 13:45:21

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Pomogę totalnie zielonym :)

Myślisz, że po paru dniach będziesz miał osiągnięcia rocznie czy miesięczne? Bo tak się składa, że parę dni to początek...
Jeżeli uważasz, że coś Ci się nie udało to myślisz tak dlatego że poprosiłeś ogień żeby dał Ci swoją moc i nic się nie stało? Jeżeli tak to jesteś w błędzie, jak rozumiesz to, że ogień da Ci swoją moc? Bo na pewno nie zaczniesz rzucać kulami ognia. Pamiętaj najlepiej po prostu pytać od tego na forum jesteśmy a nie zakładać od razu, że coś się nie udało...


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2012-07-24 14:05:25

kwas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 11
Punktów :   

Re: Pomogę totalnie zielonym :)

To moze pokierujesz mnie na wlasciwa droge i pomozesz...?Wiem ze jestem poczatkujacym...moze od zlej strony sie do tego zabieram dlatego tez potrzebuje pomocy kogos doswiadczonego kto mnie nakieruje przedstawi mi wszystko od podstaw...

Offline

 

#5 2012-07-24 14:18:10

 xPietrekx

Wtajemniczony

32551285
Zarejestrowany: 2012-07-20
Posty: 45
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: różne

Re: Pomogę totalnie zielonym :)

Witam

Już 2 osobą pomagam możesz być nr 3 ale już wiecej nie wezmę chyba bo trochę za duzo będzie
Co do mocy...no cóż dopiero zacząłeś Świeczka ma jej nie wiele pierwsze primo, drugie primo Jak na razie nie czujesz mocy, nie ćwiczyłeś tego, aa to trzeba wyćwiczyć energię jakąś tam na pewno zyskałeś, choć nie widzisz jej. No i trzecie primo tak jak pani admin ci pisze nie zrobisz z tego kuli ognia Jeśli chcesz to pisz na gg z pytaniami. Jak będziesz jeszcze ty to będzie trzech uczniów więc na razie przykro mi, ale nikogo więcej nie pokieruję, po prostu nie wyrobię się:)

Offline

 

#6 2012-07-24 14:29:12

kwas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 11
Punktów :   

Re: Pomogę totalnie zielonym :)

Ok...powiedz mi jak mam zaczac cwiczyc energie? Za co na poczatku najlepiej sie zabrac? Na gg napisze jak bede w domu..na razie jestm w terenie ... ale bardzo chetnie sie przylacze i bede Twoim uczniem...

Offline

 

#7 2012-07-24 16:13:26

 xPietrekx

Wtajemniczony

32551285
Zarejestrowany: 2012-07-20
Posty: 45
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: różne

Re: Pomogę totalnie zielonym :)

Okay
No to na gg pisz to pogadamy tam Postaram się pomóc
W takim razie z uwagi na liczbę uczniów temat chwilowo zamykam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Bermuda