Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-07-21 15:53:46

kwas

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-07-21
Posty: 11
Punktów :   

dlaczego tak jest...

Mam pytanie dlaczego podczas wizualizacji pobierania energii ze slonca badz z ksiezyca boli mnie glowa.Pragne rowniez przekazac ze moja czakra trzeciego oka jest zamknieta jeszcze jej nie otwieralem.Na razie sie zastanawiam nad jej otwarciem ....nasuwa mi sie pytanie czy jestem gotow na to doswiadczenie...co innego jest czuc obecnosc a co innego jeszcze widziec
....

Offline

 

#2 2012-07-21 18:27:05

 xPietrekx

Wtajemniczony

32551285
Zarejestrowany: 2012-07-20
Posty: 45
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: różne

Re: dlaczego tak jest...

Hmmm głowa może cię boli bo wchłaniasz za dużo energii takie słońce, księżyc, czy inne gwiazdy / planety mają mnóstwo energii. Co do otwarcia czakry, to na razie sobie daruj 3 oko i pracuj od początku tj od czakry podstawy sukcesywnie w górę, otwarcie 3 oka za wcześnie może mieć zły skutek

Offline

 

#3 2012-07-21 20:58:38

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: dlaczego tak jest...

Eh jak już otwierać czakry to wszystkie po kolei a nie tylko wybrane a pisząc po kolei mam na myśli od czakry podstawy, a ból głowy może być spowodowany tym że albo za dużo energii na raz albo twoje ciało nie jest po prostu przyzwyczajone do większej ilości energii czyli tak czy inaczej może to być spowodowane za dużą ilością energii .

Offline

 

#4 2012-07-22 19:00:33

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: dlaczego tak jest...

Amorte,

Główka boli cię, ponieważ energia światła ze słońca i księżyca jest mieszaniną pozytywnej i negatywnej energii.

Jest to niejako standardowe odczucie dla ludzi operujących energią. Czy zamiast słońca mógłbym polecić tobie drzewo?


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#5 2012-07-22 21:22:01

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: dlaczego tak jest...

Energia słońca jest energią żywiołu ognia a z księżyca energią wody więc to dlatego jest taka skrajność a nie że jedna jest negatywna a druga pozytywna , a energia z drzewa jest w tym układzie najlepszym wyjściem ale pamiętaj aby spytać się drzewo o pozwolenie a po wszystkim podziękować najlepiej składając w ofierze srebrną monetę ( może być na przykład 10 groszówka bo musi być srebrna z wyglądu nie musi być ogólnie ze srebra ale wypadało by ) .

Offline

 

#6 2012-07-22 22:27:17

Jazzs

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-05-22
Posty: 37
Punktów :   
Znak zodiaku: nie urodziłem się
Żywioł: brak
Rodzaj praktykowanej magii: nie praktykuję

Re: dlaczego tak jest...

kwas a na przykład jak pobierasz energię z czegoś innego to też Cię boli głowa?


Jestem wolny,
Więc mówię to co chce
Jestem mądry
Wiec myślę to co chcę
Jestem silny
Więc żyję tak jak chce…

Offline

 

#7 2012-07-22 22:33:24

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: dlaczego tak jest...

Amorte,

Energia słońca nie jest do końca tym samym, co energia ognia, wystarczy porównać ją np. z ogniskiem. Jest ona niestety mieszaniną silnych energii, nie zawsze pozytywnych.

A co do energii księżyca, to na pewno nie jest ona energią żywiołu wody. Gdzie ty masz wodę na księżycu?


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#8 2012-07-23 15:33:10

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: dlaczego tak jest...

Eh kolego ile ty się zajmujesz magią żywiołu księżyc jest od żywiołu wody od niego zależą pływy i tym podobne ale mniejsza o to , słońce to jest czysta energia żywiołu ognia a ognisko to nie do końca w 100 % żywioł ognia po za tym różnica jest w skali ilości tych energii .

Offline

 

#9 2012-07-23 16:15:06

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: dlaczego tak jest...

Amorte,

Mam nadzieję, że wiesz czemu księżyc świeci?

A co do pływów, to wywołuje je grawitacja - księżyc, jako ciało nam najbliższe ma największy wpływ, jednakże jego oddziaływanie sumuje się z oddziaływaniem słońca - największe przypływy są wtedy, gdy słońce i księżyc są po tej samej stronie ziemi.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#10 2012-07-23 18:36:35

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: dlaczego tak jest...

Zgadzam się z konidziem.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#11 2012-07-23 21:49:12

 xPietrekx

Wtajemniczony

32551285
Zarejestrowany: 2012-07-20
Posty: 45
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: różne

Re: dlaczego tak jest...

No tak ale nie ma co porównywać slońca do ogniska Popatrzcie na rozmiary Ognisko ma malo energii a taki kolos jak slonce to nawet sobie nie wyobrażaj ile ma bo nie pojmiesz tego bo tego nie da się ogarnąć co do reszty to Kanidziu dobrze gada polać mu

Offline

 

#12 2012-07-23 23:15:39

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: dlaczego tak jest...

Amorte,

Znana jest mi symbolika księżyca i pozostałych planet. Jednak naprawdę nie widzę, również po swojej praktyce, jak wielki kawał skały fruwający dookoła, który świeci światłem odbitym miałby dawać energię żywiołu wody.

Więcej energii tego żywiołu można znaleźć na lodowcu.

A co do słońca, wszyscy zgadzamy się, że to energia ognia. Ja śmiem twierdzić jedynie, że jest mieszaniną zarówno pozytywnej jak i negatywnej energii tego typu.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#13 2012-07-24 01:12:19

Necheli

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2012-04-29
Posty: 56
Punktów :   
Znak zodiaku: Wodnik
Rodzaj praktykowanej magii: Magia Chaosu, Mentalna,

Re: dlaczego tak jest...

Hmmmm.

Zastanawiające. Pierwsze, co mi się nasunęło na myśl, to nieodpowiednie dostrojenie energetyczne. Słońce i księżyc. Proponowałbym pobierać energię z „lżejszych” źródeł, ewentualnie korygować czas i ilość pobieranej energii.
Gdy tylko spojrzałem na nazwa tematu, nasunęła mi się wizja Cię, gdy pobierasz promienie słońca na bezchmurnym niebie, w oślepiające południe. Podobne, gdy w ciemnej, gwieździstej nocy pobierasz energię wprost z dopełniającego się księżyca nader blisko pełni.
Będąc początkującym magiem (nawet praktykantom zdarzają się błędy), można nie do końca znać umiar. Czy to poprzez chęć nagromadzenia jak największej ilości energii, czy inne wypadkowe powodujące niechciane skutki (jak w twoim wypadku ból głowy).
Moja rada. Wstrzymanie się z nagminnym wchłanianiem energii. Wulgarnie ujmę to w zdaniu „Jechać na tym, co jest nam dane ze snu i odpoczynku”.

Mam nadzieję, ż pomogłem, moim celem nie była szkoda a jedynie chęć pomocy. Pozdrawiam i życzę rychłego rozwiązania problemu.


The train is coming with its shiny cars,
with comfy seats and wheels of stars.
So come my little ones, have no fear,
the man in the moon is the engineer.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl