Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-07-08 00:27:43

Bloody

Użytkownik

34973875
Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 12
Punktów :   

Hallo zusammen..

Witam wszystkich,

znalazlem ten forum przypadkowo, interesuje sie mgaia wszelkiego rodzaju naslyszalem sie to i owo gadalem z kilkoma ludzmi ktorzy okazali sie nieszczerzi i pokazywali swoja glupote i brak wiedzy nazywajac sie "magami" "szatanistami" "magami krwi" itd. szukam miejsca gdzie moge u3mac kontakt z ludzmi i sie czegos nauczyc, a nie nasluchiwac sie bajek od "poserow" nazywajacymi sie szatanistami itp. zabijajace koty...
Chce sie czegos nauczyc i dzielic doswiadczenia mam nadzieje ze tutaj tego znajde czego pragne ;)


Hmmm... wiec troszke o mnie, piszcie mi Bloody nie lubie oswiadczac swojego imienia na forach bo jest on wyjatkowy i latwo odnajdywac na internecie, hehe...
Interesuje sie sztuka tauazu itp. sam sie tym zajmuje (nie profesionalnie a daze do tego)
pozatym jeszcze magia, fascynuje mnie magia ktorzy ludzie sie boja i jest do niej jednoczesnie malo wiadomo oprocz wtajemniczonych. lecz nie tylko.
Mam 18 lat i 3mam cie klimatow gothyckich, metalowych, celtyckich. wychowalem sie w niemczech wiec przepraszam bardzo za autografie i brak znaczkow.
Bd staral sie abym moje posty byly czytelne.

_Bloody


http://desmond.imageshack.us/Himg402/scaled.php?server=402&filename=unbenannt3jc.jpg&res=landing

Offline

 

#2 2012-07-08 00:40:51

 Drakorio

Użytkownik

8481120
Zarejestrowany: 2012-02-24
Posty: 145

Re: Hallo zusammen..

Niemiecki... *to niemiłe uczucie w gardle*

"szatanistami"

Widać, że makówka pustka.

Cóż, widać, że z niemieckim miałeś dużo do czynienia, np. w "imienia [...] bo jest ON wyjatkowy". Pomerdały Ci się "rodzajniki". Ja zaś witam i mam nadzieję, że Cię Polnisza nauczymy i do magii zachęcimy.


Mów mi Drako.
Albo Wojtek. Rawr.

Offline

 

#3 2012-07-08 08:12:54

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Hallo zusammen..

Witaj w ekipie forum!
Oj jak tacy ludzie mnie wkurwiają! Ale to nie koniecznie pozerzy, miałam paru gostków których uczyłam, i po paru lekcjach stwierdzili, że sami już mogą uczyć. xD Sporo początkujących się śpieszy, chcą wszystko już, są zbyt pewni siebie itp. A druga grupa takowych ludzi to niedowartościowane dzieci które choć w necie chcą być podziwiane a nie mają cierpliwości ani wytrwałości żeby na poważnie zająć się magią więc udają, że się nią zajmują.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2012-07-08 09:58:24

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Hallo zusammen..

I jeszcze zapomniałaś Oli o 3 grupie ludzi na tyle wytrwałych i silnych psychicznie że zajmują się tym że zagadnieniem istnienia na poważnie co do Satanistów to nie można jedno znacznie określać ale u Satanistów nie ma czegoś takiego jak mag tylko kapłan znający się na rytuałach i tym podobnych co można było by ich nazwać magami ale sami wolą się nazywać kapłanami po za tym miałeś jedynie do czynienia z pozerami którzy myśleli że ubiją kotka i nagle Lucyfer albo Seth spojrzy na nich łaskawszym okiem a tu psikus oboje mają takich ludzi głęboko gdzieś bo Lucyfer nie lubi krwawych ofiar a Seth nie lubuje kotów.

Offline

 

#5 2012-07-08 10:19:09

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Hallo zusammen..

Sława.
Jak widzę twój post to od razu go powinienem poprawić bo jestem modem i takie mam zadanie, ale z szacunku dla ciebie tego nie zrobię gdyż mieszkałeś w Niemczech i uszanuję to że nie znasz dobrze odmian i gramatyki języka polskiego.
Zobaczę co na to inni...
A jeśli będę musiał go poprawić to na pewno  nie na czerwono ,a normalnie na czarno.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#6 2012-07-08 10:27:11

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Hallo zusammen..

Irbis na czarno, to nie jego wina zresztą się stara. Nie mamy tego za złe i w tym wypadku należy przymknąć na to oko.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#7 2012-07-08 15:08:16

Bloody

Użytkownik

34973875
Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: Hallo zusammen..

Dziekuje za mile powitanie.
Bd staral sie o poprawna gramatyke, bo wiem jak to na forach tak jest.

No tak sporo spokalem takich samoukow, jeden mowil ze zajmuje sie magaia krwi...
idac gdzies z nim nagle sie zatrzymywal kucal robil jakies znaczki rekami szepczal i mruczal cos pod nosem. potem wstawal wziol glemboki oddech i szedl dalej.
Pytajac sie go co to mialo byc odpowiadal "Ah..nic."

Mialem ochote go wysmiac, bo z tego co slyszalem i wiem magia krwi polega na czyms innym niz kucanie i robienie znaczkow niczym uposledzony umyslowo naruto i szepczenie czego kolwiek (moze nawet o tym co mial na obiad) bo i tak nie dalo zrozumiec co on tam gledzil...

Pod koniec tak jak podejrzewalem okazalo sie ze jest on kolejnym dzieckiem ktore niewie co robi i tak naprawde niema pojecia o niczym.


http://desmond.imageshack.us/Himg402/scaled.php?server=402&filename=unbenannt3jc.jpg&res=landing

Offline

 

#8 2012-07-08 15:37:42

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Hallo zusammen..

Kucanie i kręślenie ''znaczków'' (np. run) na piasku bądź ziemi i szeptanie/mówienie zaklęcia/życzenia jest popularne w Magii Ziemi.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#9 2012-07-08 16:41:40

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Hallo zusammen..

Eh magia ziemi to inaczej wiedza umarłych więc rysowanie czego kol wiek ma bardzo mało wspólnego z magią ziemi

Offline

 

#10 2012-07-08 17:16:52

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Hallo zusammen..

Lol... -_-' Magia Ziemi składa się na duuuużo elementów i systemów, także i ziół, czy kamieni...


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#11 2012-07-08 17:43:21

Bloody

Użytkownik

34973875
Zarejestrowany: 2012-07-07
Posty: 12
Punktów :   

Re: Hallo zusammen..

konidziu napisał:

Eh magia ziemi to inaczej wiedza umarłych więc rysowanie czego kol wiek ma bardzo mało wspólnego z magią ziemi

Wiedza umarlych ? Wiec "Magia ziemi" to pojecie ogolne zawierajace takie kierunki jak m.in. Zielarstwo itp. jak i przykladowo "Nekromancja" ?

@Oli: nie ´rysowal po ziemi tylko ukladal rece w jakies dziwne "znaczki" lub "formy"

_Bloody


http://desmond.imageshack.us/Himg402/scaled.php?server=402&filename=unbenannt3jc.jpg&res=landing

Offline

 

#12 2012-07-08 17:52:56

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Hallo zusammen..

Tak.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#13 2012-07-08 18:49:21

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Hallo zusammen..

Eh Oli a teraz powiedz mi niby czego nie można się nauczyć od umarłych skoro oni wiedzą wszystko

Offline

 

#14 2012-07-08 19:01:34

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: Hallo zusammen..

Może mundry robił i jakieś zaklęcia, afirmacje czy inne teksy mówił?


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

 

#15 2012-07-08 19:35:22

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Hallo zusammen..

Najpewniej coś odwalał i tyle na ten temat

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Betonové Jímky Verneřice