Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-07-01 00:17:21

 Automne

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 23
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Różny

Bonjour.

Miło mi Was wszystkich poznać a także dołączyć do tegoż zacnego grona.

Jedno z paru moich imion brzmi Natalia. Określić można mnie wiedźmą. Mieszkam w Warszawie, w sprawach związanych z ezoteryką siedzę od naprawdę długiego czasu. Praktycznie od urodzenia. Cała moja rodzina jest w to zamieszana, więc i ja. Jednakże, uczono mnie tego w dosyć nietypowy sposób, więc, niestety, czasem nie kojarzę niektórych nazw. Młoda dosyć jestem, jak pewien już od jakiegoś czasu będący tu użytkownik, acz i tak nieco starsza od niego. Jednak rok różnicy to niewiele, prawda, Seanen?

(Wyżej wspomniany polecił mi to forum i właśnie mnie pogania, cobym szybciej pisała.)

Doświadczenie moje jest trudne do określenia, ale zdecydowanie podstawy zostawiłam już dawno za sobą. Jestem w stanie pomagać w tych sprawach, kierować i wspierać. Jedyne, w czym mniej się orientuję, to runy, języki i tym podobne. Ale z chęcią pogłębię moją wiedzę.

Czytuję mangi, książki różnych gatunków, lubię tańczyć, biegać. Słucham głównie dobrego rock'a, uwielbiam Guns N' Roses. Cichcem staram się uczyć japońskiego.

Proszę, zaopiekujcie się mną. *kłania się*


"Jeśli spotkasz Buddę, zabij Buddę. Jeśli spotkasz swojego ojca, zabij swojego ojca. Niezwiązany z niczym, wolny od wszystkiego. Żyj, jak potrafisz."

Offline

 

#2 2012-07-01 00:25:42

 Seanen

Użytkownik

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2012-03-06
Posty: 26
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Woda, Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Najpierw podstawy :P

Re: Bonjour.

Nie chcecie wiedzieć jak długo ona to pisała Baardzo ciepło witam ciebie na tym forum. Mam nadzieję, iż wkrótce nie będziesz sie tak stresowała podczas rozmów z nami, jak przed chwilą xD. Co mogę jeszcze powiedzieć? Heh, myślę że Klakierciuszek zaopiekuje się tobą idealnie .



PS. Długo się nie logowałem a tutaj kuku! i mam upoważnienie! Dziękuję Olimpio (no chyba, że zrobił to ktoś inny, w co wątpię).

Ostatnio edytowany przez Seanen (2012-07-01 00:27:11)


"Tchórze żyją długo, a odważni żyją wiecznie." - Moje porzekadło.

Offline

 

#3 2012-07-01 00:37:50

 gajusz

Użytkownik

41295567
Zarejestrowany: 2012-02-10
Posty: 72
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Rodzaj praktykowanej magii: uczeń

Re: Bonjour.

Witam


Magia jest potężnym sprzymierzeńcem lecz często nie docenianym i lekceważonym

Offline

 

#4 2012-07-01 01:27:48

 kelley

Wtajemniczony

Skąd: I love Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 76
Punktów :   

Re: Bonjour.

Niecierpliwie czekam aż napiszesz coś więcej o sobie, swoich zainteresowaniach/dziedzinach magii w których siedzisz - w postach. Też jestem z wawy. Witaj xD


# Miłość jest jedynym pomostem między widzialnym a niewidzialnym, który zna każdy. Jest jedynym językiem, w którym da się wyrazić lekcje, jakich na co dzień udziela nam Wszechświat xD

Offline

 

#5 2012-07-01 08:20:29

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Bonjour.

Sława.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#6 2012-07-01 11:57:33

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Bonjour.

Koleżanko moja droga ja dla ciebie jako mojego ideału do Warszawy z drugiego końca kraju przyjadę ale tylko powiedz kiedy   oczywiście również powitać powitać serdecznie na forum

Offline

 

#7 2012-07-01 12:23:37

 kelley

Wtajemniczony

Skąd: I love Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-01
Posty: 76
Punktów :   

Re: Bonjour.

Super xD
A przywieziesz nam konidziu makietę pomnika UFO, który z sąsiadami wybudowaliście, by uczcić w ten sposób lądowanie w Twoim wybranym przez międzyplanetarne istoty mieście niezidentyfikowanego obiektu latającego z pozaziemską cywilizacją na pokładzie?
Też czekam kiedy konidziu wpadniesz xD


# Miłość jest jedynym pomostem między widzialnym a niewidzialnym, który zna każdy. Jest jedynym językiem, w którym da się wyrazić lekcje, jakich na co dzień udziela nam Wszechświat xD

Offline

 

#8 2012-07-01 13:29:45

 Automne

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 23
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Różny

Re: Bonjour.

Och, jestem ideałem? To muszę szybko coś zrobić, że przestać nim być, to nienaturalne. ;D Ale proszę bardzo, przyjechać możesz, Kelley się ucieszy. Nie zapomnij makiety. xD


"Jeśli spotkasz Buddę, zabij Buddę. Jeśli spotkasz swojego ojca, zabij swojego ojca. Niezwiązany z niczym, wolny od wszystkiego. Żyj, jak potrafisz."

Offline

 

#9 2012-07-01 13:34:33

 Seanen

Użytkownik

Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2012-03-06
Posty: 26
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Woda, Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Najpierw podstawy :P

Re: Bonjour.

No to czekamy na twój adres


"Tchórze żyją długo, a odważni żyją wiecznie." - Moje porzekadło.

Offline

 

#10 2012-07-01 13:42:31

 Automne

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 23
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Różny

Re: Bonjour.

Och, Ty też? No, no...


"Jeśli spotkasz Buddę, zabij Buddę. Jeśli spotkasz swojego ojca, zabij swojego ojca. Niezwiązany z niczym, wolny od wszystkiego. Żyj, jak potrafisz."

Offline

 

#11 2012-07-02 18:08:51

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Bonjour.

No ale po pierwsze powiedzcie mi o jaką makietę chodzi po drugie podajcie jakiś dokładniejszy adres i kiedy by można było wpaść

Offline

 

#12 2012-07-02 20:57:34

Liltu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-29
Posty: 19
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion.
Żywioł: Ogień/Powietrze.

Re: Bonjour.

Witaj! ^ ^
Książki... Masz jakiś ulubiony tytuł lub pisarza? ^ ^ Guns & Roses... jaką ich piosenkę najbardziej lubisz?
Czemu akurat Powietrze? Skąd pomysł na nick?
I mam nadzieję, że nie przeszkadzają Ci te pytania. ; )


Rose, Rose, Rose Red... 

Zdradzić Kota jest rzeczą straszną.

Offline

 

#13 2012-07-02 23:02:44

 Automne

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 23
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Różny

Re: Bonjour.

Hmm...Lubię Pilipiuka, Ćwieka, Norton, Pratchett'a, Kosika, Chmielewską...i wszelkie dobre książki które wpadną mi w ręce. Ulubionego tytułu nie mam, za dużo tego.

Aaach, pytanie o ulubioną piosenkę...może być więcej niż jedna? "Patience", "One in a Million", "Think About You", "Mr. Brownstone"...i jeszcze parę, jeśli nie zdecydowana większość utworów Gn'R.

Czemu Powietrze? Najbardziej mi odpowiada. Nie pasuje mi Ziemia, Ogień ani Woda, jedynie Powietrze. Wiatr, niosący wieści, dźwięki, zapachy, jest mi ukochanym przyjacielem. Jestem w stanie posługiwać się innymi żywiołami, lecz ten jest...główny, powiedzmy. ^^"

Skąd pomysł na nick? Urodziłam się Jesienią, moje drugie imię, tłumaczone z japońskiego na polski, oznacza "córkę Jesieni", całkiem poważnie piszę. A Automne, o ile się nie mylę, oznacza po francusku właśnie Jesień. Czemu francuski? Pewien bardzo, bardzo drogi mi człowiek uczy się tego języka i z nim mi się on kojarzy.

Nie, nie przeszkadzają mi, jestem nimi nawet ucieszona.


"Jeśli spotkasz Buddę, zabij Buddę. Jeśli spotkasz swojego ojca, zabij swojego ojca. Niezwiązany z niczym, wolny od wszystkiego. Żyj, jak potrafisz."

Offline

 

#14 2012-07-03 00:01:54

Liltu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-29
Posty: 19
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion.
Żywioł: Ogień/Powietrze.

Re: Bonjour.

O, Pilipiuk. Kiedyś czytałam parę jego tworów. Niestety nie mam pamięci do tytułów. Ale widać, że to człowiek, który ma swój charakter i poglądy. I jego wypowiedzi na pewnym forum mnie w tym utwierdzają.
O pozostałych słyszałam... ale niestety nie mam czasu by przeczytać.
Masz jakieś ulubione motywy w literaturze? ^ ^

Oho, czyżbyś była prawdziwą fanką? *obwąchuje* Bo coś tak czuję. XD

Rozumiem, rozumiem. Hmmm, a jaki system magiczny jest najbliższy Twojemu sercu? C:

Twoje drugie imię zostało wybrane celowo?

I, jeśli mogę wiedzieć, czym zajmuje się Twoja rodzina? Pytam o ezoterykę. Mają wybraną "profesję" czy specjalizują się we wszystkim? I w jaki sposób Cię uczono? ^ ^


Rose, Rose, Rose Red... 

Zdradzić Kota jest rzeczą straszną.

Offline

 

#15 2012-07-03 11:41:01

 Automne

Użytkownik

Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2012-06-30
Posty: 23
Punktów :   
Znak zodiaku: Panna
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Różny

Re: Bonjour.

Owszem, z tych względów Pilipuka właśnie bardzo lubię. Och, nie masz czasu? To tragedia, moja droga. Nie mówię, żeby koniecznie tych, ale czytać trzeba. :3

Motywy? Chyba niezbyt. Różnie bywa. ^^

*daje się obwąchiwać* Z dumą stwierdzę, że prawdopodobnie taka prawda. xD

Jaki system...raczej wszystkie po trochu. Zależnie od sytuacji, jestem w stanie korzystać chyba z każdego. Po co wybierać jeden i zamykać sobie możliwości?

Celowo, przez ojca, wielkiego entuzjastę kultur wschodnich. Moje starsze siostry, urodzone wiosną i latem, również mają adekwatne drugie imiona.

Och, jaka Ty ciekawska jesteś! To aż dla mnie nienaturalne. Ale odpowiem Ci z chęcią. ^^

Cóż, zdaje się, że we wszystkim. Każdy zajmuje się nieco czym innym, a jednak tym samym. Tu nekromanta, tam wiedźminka... po trosze wszystkiego.

W jaki sposób, hmm...sama nie wiem. Po prostu, od początku, od kiedy się urodziłam, magia, ezoteryka, energetyka były częścią mojego życia. Tak samo, jakby uczono mnie wiązać buty czy ścielić łóżko. Dlatego też podstawy mam daleko za sobą.


"Jeśli spotkasz Buddę, zabij Buddę. Jeśli spotkasz swojego ojca, zabij swojego ojca. Niezwiązany z niczym, wolny od wszystkiego. Żyj, jak potrafisz."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl