Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2012-05-01 14:56:23

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Niszczenie blokad i wyeliminowanie lęków

LD jak wiadomo to swiadome snienie.
W jego trakcie mozemy snic o czym tylko zechcemy, to jest przyjemne ale LD nie sluzy
tylko do przyjemnosci, mozna dzieki niemu pokonywac swój strach, i lamac blokady w
podswiadomosci. Np. jesli boimy sie sie kogos lub czegos, pomyslmy o nim intensywnie
a natychmiast on sie pojawi w naszym snie - pokonajmy to czego sie boimy, mozemy go
pobic, zwiazac, wykrzyczec mu cos tam - wszystko co nam sprawi ulge.

Blokady najczesciej tworza sie poprzez strach lub nie wiare w to (jak w cos nie wierzysz
to podswiadomosc nie pozwoli aby doszlo do tego w co wierzysz).

W drugim przypadku po prostu wstaw do snu cos to sprawia Ci problem np. telekineza.
Gdybys calkiem i na 100% w nia wierzyl wyszlo by Ci odrazu a takto podswiadomosc Ci
przeszkadza - tak wiec, poczuj tak to jest byc telekinetykiem i powinno Ci juz pójsc
latwiej!

Powodzenia.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-05-01 21:16:05

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Niszczenie blokad i wyeliminowanie lęków

NO fajnie ale jakoś ostatnio prawie w ogóle nie mam snów, i przez to nie mogę wejść  w moje chyba pierwsze  LD.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#3 2012-05-01 21:35:18

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Niszczenie blokad i wyeliminowanie lęków

Przed snem, jak już będziesz zasypiał powiedz sobie w myślach, że będziesz miał LD i będziesz je miał.

Ja miałam taką wpadkę, że ja pierdolę... Jak niektórzy wiecie, już w dzieciństwie dosłał się do mnie pewien demon, przyłaził raz na parę lat i męczył we snach. Rok temu przyszedł sobie znowu a wiadomo podczas zagrożenia we śnie podświadomość reaguję włączeniem świadomości.
I miałam taki koszmar... Jakąś dziewczynka bazgrała mi krwią na ścianie, wilk1610 zginął i wg. a ja się w tym śnie zastanawiam czy przypadkiem nie śpię, sprawdziłam to próbą kreacji czegoś co mi nie wyszło więc stwierdziłam, że to nie jest sen potem znowu się zastanawiałam i znowu dochodziłam do wniosku, że nie i tak w kółko. I ja się biedna męczę egzorcyzmami, rytami, nie wiadomo czym a tu Czarna Postać po prostu jaja sobie ze mnie robi i nie dopuszczała żeby moje życzenia w śnie się sprawdzały - co jej szło całkiem nieźle ale i tak co nie co się sprawdzało.

Tak realne to było, że bo obudzeniu się płakałam z pół godziny dopóki wilk1610 do mnie nie zadzwonił z pytaniem czy wszystko wporządku bo ma przeczucie, że nie. xD
Ale wściekła byłam.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2012-05-02 11:10:26

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

Re: Niszczenie blokad i wyeliminowanie lęków

O.o masakra:/


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.witchcraft.pun.pl