Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-10-23 23:12:29

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Jabłko (dla mnie legendarny rytuał życia, sekret poznania Wilka1610)

No! Nie mogę pominąć rytuału swojego życia! Zmienił je całe Jego owoc? Wilk1610!!!


Tak więc, przygotujmy mocny sznurek i weźmy duże, piękne, czerwone, dorodne jabłko w dłoń następnie skoncentrujemy się i wyryjmy paznokciem na jabłku jakiś symbol który ma związek naszym życzeniem np jeżeli pragniemy spotkać miłość to wyryjmy serce, jeżeli pragniemy nowego domu to wyryjmy wizerunek domu, jeżeli pieniędzy to symbol euro albo runę fehu.
W jaki sposób to wyryjemy to nasza sprawa może to być w formie obrazku, napisów, run, czy innych symboli.
Następnie przywiązujemy sznurek do ogonka jabłka i wieszamy gdzieś w przewiewnym miejscu jeżeli czar ma się tyczyć spraw materialnych to najlepiej go powiesić oczywiście w miejscu pracy a jeżeli miłości, małżeństwa czy płodności to w sypialni ale to nie jest konieczne
Na rezultaty czaru można czekać wiele miesięcy ale naprawdę się opłaca!
I uważajcie bo możecie przegapić szansę którą jabłko wam da (ale bądźcie rozważni)
Jabłko ma tak wisieć w przewiewnym miejscu dopóki nie dostaniecie tego czego sobie życzyliście kiedy już to będziecie mieli musicie zakopać jabłko jeśli wyrośnie z niego drzewko to bardzo, bardzo dobrze!
Wtedy to drzewko będzie strażnikiem Twojego spełnionego już pragnienia.

Życzę, powodzenia


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2011-12-29 00:36:33

 Eteryk

Wtajemniczony

39009799
Call me!
Skąd: Leszno *Wielkopolska*
Zarejestrowany: 2011-12-04
Posty: 300
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Ogień | Powietrze | Elektryczn
Rodzaj praktykowanej magii: Żywioły | Alchemia | Astral

Re: Jabłko (dla mnie legendarny rytuał życia, sekret poznania Wilka1610)

Czy jest możliwe poprosić o coś i się nigdy nie spełni??


Vita donum deus habetur.
Meus dignissim et hoc donum
firmum et scientia atque usu
armorum rapidum album.

Offline

 

#3 2011-12-29 03:13:29

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Jabłko (dla mnie legendarny rytuał życia, sekret poznania Wilka1610)

Tak, jeśli się Wrzechświat na dany ryt nie zgodzi. Widzisz, wszelka zmiana podlega pod zgodę Wrzechświat.
Ale Wrzechświat reaguje tylko wtedy kiedy dana rzecz nie jest zgodna z przeznaczeniem świata, lub kiedy koniecznie musimy przeżyć np. zapomnij że poprzez ryt zaczniesz władać żywiołami.

I nie mówić mi tu: Ale to moja wolna wola! Tak ale Twoja dusza przed reinkarnacją postawiła sobie jakieś cele, i przeznaczenie. Kolejną rzeczą przez którą ryt się może nie udać i jest to najczęstsza przyczyna, podświadomość. Weźmy przykład: życzysz sobie żeby Twój kolega dostał 5 z matmy ok, Ty też chcesz super! Ale jeśli Twoja podświadomość tego nie będzie chciała to DUPA. Ja się tak naciełam raz... Wyprowadziliśmy się od ojca, a ten zaczął grozić, prześladować nas, szpiegować itp. rzuciłam klątwę spętania strachem hmm... taaa rzuciłam xD Dupa, rzuciłam ją na siebie - co za nie udolność nie? xD
Dlaczego? Bo w rzeczywistości nie chciałam jej rzucić, dlaczego? Moja podświadomość nie pozwoliła, mogę się domyślać dlaczego. I nie to nie ma związku z dobrocią, bo gdyby tak było nie wylądował by parokrotnie w szpitalu, w każdym razie - niebawem miał taki Trójpowrót że aż się za głowę łapałam i chichrałam jak głupia, mojej matce się zrobiło go żal (za to co potem zapłaciła). Tak patrząc z perspektywy czasu, ja wiedziałam jak to się skończy, intuicyjnie to przeczuwałam ale to odrzuciłam bo mój umysł bardzo tego chciał.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#4 2012-04-03 18:52:06

 Nemezis

Użytkownik

32504867
Zarejestrowany: 2012-02-26
Posty: 45
Punktów :   
Znak zodiaku: Skorpion
Żywioł: Woda
WWW

Re: Jabłko (dla mnie legendarny rytuał życia, sekret poznania Wilka1610)

Czegoś tu nie rozumiem... Wielomiesięczne czekanie? A proces gnilny jabłka? Już miałam się za to zabrać, ale męczy mnie to pytanie.


Pamiętaj, pamiętaj piąty listopada,
Zdradę i spisek prochowy.
Nie znam powodu,
Dla którego ta zdrada
Miałaby być zapomniana

Offline

 

#5 2012-07-30 00:53:25

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Jabłko (dla mnie legendarny rytuał życia, sekret poznania Wilka1610)

Czekasz maximum 3 miesiące, jak przez ten czas się nic nie stanie to wyrzucasz jabłko. Poza tym dajesz go w przewiewne miejsce, okno zawsze musi być chociażby uchylone czy tam na  balkonie powiesić, mi przez ten czas jabłko nadgniło ale nie zgniło, nie śmierdziało ani nic. Tylko brzydko i dziwnie wygląda.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2012-07-30 09:27:19

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Jabłko (dla mnie legendarny rytuał życia, sekret poznania Wilka1610)

Amorte,

Olimpia napisał:

Tak, jeśli się Wrzechświat na dany ryt nie zgodzi. Widzisz, wszelka zmiana podlega pod zgodę Wrzechświat.
Ale Wrzechświat reaguje tylko wtedy kiedy dana rzecz nie jest zgodna z przeznaczeniem świata, lub kiedy koniecznie musimy przeżyć np. zapomnij że poprzez ryt zaczniesz władać żywiołami.

I nie mówić mi tu: Ale to moja wolna wola! Tak ale Twoja dusza przed reinkarnacją postawiła sobie jakieś cele, i przeznaczenie. Kolejną rzeczą przez którą ryt się może nie udać i jest to najczęstsza przyczyna, podświadomość. Weźmy przykład: życzysz sobie żeby Twój kolega dostał 5 z matmy ok, Ty też chcesz super! Ale jeśli Twoja podświadomość tego nie będzie chciała to DUPA. Ja się tak naciełam raz... Wyprowadziliśmy się od ojca, a ten zaczął grozić, prześladować nas, szpiegować itp. rzuciłam klątwę spętania strachem hmm... taaa rzuciłam xD Dupa, rzuciłam ją na siebie - co za nie udolność nie? xD

Na szczęście Wszechświat to miękka klucha i można go "przekonać", że to co my proponujemy jest tym co być powinno.
Podobnie nasze wyższe ja. Można z nim spokojnie porozmawiać, a jak nadal się będzie upierać... to pozostaje szantaż płaczem.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#7 2012-07-30 13:09:33

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Jabłko (dla mnie legendarny rytuał życia, sekret poznania Wilka1610)

Od Wszechświata się wszystko zaczęło w nim narodził się Kronos, tam jest nasze zbiorowa podświadomość, wszelkie planety itp. więc nie sądzę żeby był miękką kluchą raczej wszechpotężną siłą.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#8 2012-07-30 13:17:42

 Evander

Wikkid Wizzy

Zarejestrowany: 2012-06-27
Posty: 208
Punktów :   14 

Re: Jabłko (dla mnie legendarny rytuał życia, sekret poznania Wilka1610)

Amorte,

Bardziej chodzi mnie o to, że czasami daje się zrobić coś pomimo istniejących oporów.
Pełne siły, które w takim wypadku wzywamy czasami dają się przekonać, aby zmieniły zdanie.


Everything that has a (born) beginning has an end (in death).

"Zaprawdę, Moc jest krewną konieczności,
  i przychodzi, gdy człowiek jej pragnie" - Pitagoras

Offline

 

#9 2012-07-30 13:27:05

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Jabłko (dla mnie legendarny rytuał życia, sekret poznania Wilka1610)

Z tym się zgadzam.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Wadowice sprzedaż szamb betonowych