#1 2011-10-03 12:13:57

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Zrobienie własnego lustra (Scott Cunningham)

Znajdź okrągłe lustro o średnicy 30-70 centymetrów. Idealnie powinno być ono oprawione w okrągłą ramę pomalowaną na czarno, ale nie jest to konieczne.Po nabyciu lustra weź je do domu i umyj taflę czystą wodą. Jeżeli chcesz, zmyj je następnie naparem z bylicy pospolitej, stosując jedną łyżeczkę ziela na szklankę wody. Schłódź napar przed zabiegiem.Kiedy lustro wyschnie, okryj jego taflę czarnym suknem i odłóż do pełni księżyca. Niech nikt go do tego czasu nie dotyka. W noc pełni wystaw lustro na działanie promieni księżyca, najlepiej na zewnątrz, ale jeżeli nie masz takiej możliwości, możesz to zrobić przez szybę. Naładuj lustro blaskiem księżycowych promieni i wypowiedz następujące słowa:

''Księżycowa Pani, stojąca w zenicie,
wszystkowiedząca i wszechwidząca Pani,
poświęcam to lustro twoimi promieniami,
aby oświetlało moją magię i życie''

(W kulturze europejskiej Księżyc generalnie jest rodzaju żeńskiego - przyp. tłum.).

Następnie zabierz lustro do domu i zawieś je na wschodniej ścianie swojej sypialni albo pokoju, w którym odprawiasz magię. Jeżeli nie używasz lustra, trzymaj je zakryte. Wystawiaj lustro na działanie światła księżyca przynajmniej trzy razy do roku. Jeżeli się zakurzy (a na pewno tak się stanie), umyj je wyciągiem z bylicy pospolitej albo czystą wodą. Nigdy nie używaj sprayów na bazie amoniaku do czyszczenia, ponieważ amoniak zabija wszelką magię!Jeżeli masz ochotę, możesz użyć olejków „psychicznego" typu (takich jak goździkowy albo z gałki muszkatołowej) do nakreślenia półksiężyca z tyłu lustra, zaznaczając je w ten sposób znakiem księżyca. Nigdy nie posługuj się tym lustrem do celów innych niż magiczne. Do codziennego użytku stosuj osobne lustro. Poniżej podaję kilka zaklęć, które mogą być wykonywane za pomocą lustra.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2012-03-17 20:07:20

wilk1610

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 240
Punktów :   

Re: Zrobienie własnego lustra (Scott Cunningham)

Znam i bardzo dobre Ponadto mogę powiedzieć, że jest jeszcze opcja zrobienia jeszcze jednego magicznego lustra ale nie podam wam wszystkiego bo to jest bardzo niebezpieczne - to czego wam nie podam to jakie charaktery i pieczęcie należy wpisać, a co do wykonania, wystarczy czarny atrament no i oczywiście lustro które należy zlać tym atramentem, sam chciałem takowy wykonać ale gdybym to zrobił to by mnie Olii wykopała z domu.

PS: Ja mam oczywiście cały opis, co trzeba wpisać jakie pieczęcie i charaktery - ale to pójdzie do działu dla wtajemniczonych

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
rudnik-nad-sanem.szamba-z-certyfikatem.pl Szamba betonowe Gdynia koparka Piła poxilina wrocław