Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-10-23 01:17:10

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Upopularnienie Forum

Witam Użytkowników. Kto ma pomysł na poprawę statystyki forum? Najlepsze pomysły nagradzane rangą ''Super Użytkownik'' przez miesiąc, wysłanie 5 eeboków o dowolnej tematyce, dodaniem Ci punktu oraz jedną darmową wróżbę z kart Tarota a jeśli należysz już do rangi Twoją nagrodą będzie dodanie Ci dwóch punktów, wysłanie Ci 10 eeboków o wybranej tematyce oraz dwie darmowe wróżby z kart Tarota! Pytania dowolne dla użytkowników oraz dla tych co rangę posiadają  Pewnie wielu spyta dlaczego Ci z rangą mają więcej, dlatego bo ja już im nie mogę dać drugiej rangi ''Super Użytkownik''. Konkurs trwa przez cały żywot forum (mam nadzieję że się nie skończy) Życzę wam powodzenia.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#2 2011-10-23 09:46:38

 LordAnayami

Wierny użytkownik

670441
Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 302
Punktów :   
Znak zodiaku: lew

Re: Upopularnienie Forum

Mam pomysł, wiele osób przegląda neta w poszukiwaniu informacji, więc jeżeli ktoś znajdzie coś ciekawego, to niech wklei na forum, im więcej bd informacji ciekawych, tym forum będzie często przeglądane dodatkowo, możnaby stworzyć zakładkę download i w niej wpisać temat: strony o ezoteryce oraz strony, skąd można pobrać pdf i ją uaktualniać, np. ja na chomikuj pod użytkownikiem matrixwenta92 mam dużo e-booków, a wiele osób ma też tam takie, które ja nie mam i mnie mogą zainteresować, btw. http://www23.brinkster.com/falcis/whois.html - strona o nekromancji po ang.


http://myanimelist.net/profile/LordAnayami
Zmieniając swoje poglądy zmieniasz swoje otoczenie i wszechświat
http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c2f6d8a23e3d

Offline

 

#3 2011-10-23 12:27:15

 Diana

Super Użytkownik

19370073
Zarejestrowany: 2011-10-22
Posty: 72
Punktów :   
Znak zodiaku: Ryby
Żywioł: Woda

Re: Upopularnienie Forum

Można reklamować to forum na innych o podobnej tematyce np.  http://www.paranormal.fsl.pl/ albo i na facebooku kto posiada konto na fejsie mógłby rozpowszechniać na swoim profilu itp. Można również zrobić więcej tematów z innych dziedzin wtedy na googlach częściej by wyskakiwała nazwa forum

Offline

 

#4 2011-10-23 12:40:55

 mizuki

Super Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 122
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Rószofa :3

Re: Upopularnienie Forum

Diana napisał:

na facebooku kto posiada konto na fejsie mógłby rozpowszechniać na swoim profilu itp.

Pomysł dobry, lecz nie wiem czy rozsądny

Samo wzięcie sprawy na fejsa jest dobre i polecam, lecz nie ze swojego konta.
Nie którzy znajomi mogą dziwnie na to patrzeć itp. (wiem coś o tym xD )
Najlepiej jest utworzyć konto które może podpowiedzieć jaką tematyką jest forum itp. Czyli taką małą zagatkę wysyłać, jak odpowie to wysłać zaproszenie.

W ten sposób można uzyskać ludzi inteligentnych, szukających nowych rozwiązań i doświadczeń oraz tych którzy chcą zajmować się ezoteryką.

Ujmę to tak.
Wpisać w imieniu i nazwisku " Psi-Ball"
W zainteresowaniach różne terminy które nie są jednoznacznie (emm... "światowo" ? ) pokazane że mają coś wspólnego z magią jak np. Tarot.
polecam  : Servitor, Godforma, Ogień (i inne żywioły), Si-dosu, Astral, itp. itd.

To tak w skrócie. Przy okazji, to nie jest mój pomysł. Ja go tylko rozwinąłem.


Siła nie zależy od siły mięśni, lecz od siły umysłu...

Offline

 

#5 2011-10-23 13:16:54

 Diana

Super Użytkownik

19370073
Zarejestrowany: 2011-10-22
Posty: 72
Punktów :   
Znak zodiaku: Ryby
Żywioł: Woda

Re: Upopularnienie Forum

No tak xD to mniej więcej miałam na myśli, żeby założyć jakby konto publiczne -  nie prywatne    tu jest coś o reklamach na facebooku http://www.facebook.com/fba_whatsthis

Ostatnio edytowany przez Diana (2011-10-23 13:18:05)

Offline

 

#6 2011-10-23 14:01:24

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Upopularnienie Forum

Anayami, nie kapuje Twojego pomysłu ale to dlatego że dziś za wolno myślę - rozważe go jak będę ''jaśniejsza''. Tymczasem: Diano, świetny pomysł! Ale ja nie mam facebooka, pomysł ok ale sam pomysł nie wystarczy trzeba go wcielić w życie. Użytkownicy wcielamy w życie pomył Diany żeby mogła odebrać swoją nagrodę!

PS: Mizuki dlaczego się przejmujesz co ludzie myślą? Nie żyjemy dla innych ludzi tylko dla siebie, po śmierci też to nie oni będą nas osądzać. Bądź sobą i olej to bo dużo tracisz.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#7 2011-11-07 17:03:10

 Veinlii

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 40
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ogień

Re: Upopularnienie Forum

Jeśli chodzi o facebooka mam konto fikcyjne na którym nie mam znajomych więc mogę z niego trochę "rozreklamować" forum. Jeszcze można zrobić to na zapytaj.com.pl


„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.” - Albert Einstein.

Offline

 

#8 2011-11-08 00:23:05

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Upopularnienie Forum

Świetny pomysł Tylko, pytanie do Mizukiego i konidzia, powinnam jej dać nagrodę za rozwinięcie pomysły Diany?  W sumie i tak dodała jeden pomysł z tym zapytaj.com.pl.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#9 2011-11-08 20:09:21

 Veinlii

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 40
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ogień

Re: Upopularnienie Forum

Osobiście na swoim blogu o wilkołakach, wampirach, duchach itp. też mogę zrobić wpis poświęcony temu forum.


„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.” - Albert Einstein.

Offline

 

#10 2011-11-08 21:55:13

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Upopularnienie Forum

No to dajesz Im więcej linków tym lepiej A tak w ogóle to podaj linka do bloga Chętnie przejrzę


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#11 2011-11-10 18:07:48

 Veinlii

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-15
Posty: 40
Punktów :   
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ogień

Re: Upopularnienie Forum

Spoko, tyko uprzedzam ze pisze bardzo ogólnie i raczej na temat tego jak są postrzegane na przykład wampiry i czego się boją. http://nie-prawdziwe.bloog.pl/


„Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko.” - Albert Einstein.

Offline

 

#12 2011-11-24 00:39:07

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Upopularnienie Forum

Adres nie poprawny, przynajmniej tak pisze. W każdym razie o wampirach to ja mam dużą wiedzę ^^ Na pewno kołki ich nie zabijają, wampiry nie boją się niczego, mają moc i potęgę Bogów dzięki Lilith, to co o nich mówią to zwykłe mity.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#13 2012-03-06 21:51:51

 Irbis

Bibliotekarz

22947848
Skąd: Kraina magi
Zarejestrowany: 2012-02-01
Posty: 296
Punktów :   11 
Znak zodiaku: Baran
Żywioł: Ziemia, Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Kilka

Re: Upopularnienie Forum

Hmm pomyślmy czego ludzie teraz najbardziej szukają... Może 2012, era wodnika, pomysł z reklamacją na Facebooku i innych portalach z kont fikcyjnych jest dobry. Ale tak na logikę to trzeba by było wymyślić jakieś "hasło" które przyciągnie ludzie. Na przykład tworzymy konto na Facebooku pod nazwą "tajemnice 2012 roku" i piszemy krótki wpis ogólnie np.o przepowiedni majów i dajemy trzy kropki i wklejamy link forum i piszemy więcej informacji na stronie... Co wy o tym myślicie ? Tylko ten link przekierowujący musiałby przekierować użytkownika do działu z przepowiedniami, a użytkownik "głodny" uzyskać więcej informacji po prostu zacząłby przeglądać resztę forum.


Jeśli ci mój post pomógł to proszę o ===>(+)<===

Offline

 

#14 2012-03-06 21:59:32

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Upopularnienie Forum

Ale o tym to my nie mamy za dużo... Tylko jeden post...


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#15 2012-03-06 22:19:24

 Klak Norris

Hodowca Cebuli

Skąd: Ka do eN
Zarejestrowany: 2011-12-27
Posty: 310
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Tak, lubię żelki

Re: Upopularnienie Forum

Reklamować gdzie się da, jeżeli ktoś ma konta na innych forach to niech da link w sygnaturze.


Mass murder makes me happy! Dead bodies make me happy! say what you will of me, I'll always have juggalo family!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
akwarium http://www.informacjewarszawa.pl/