Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2012-04-02 11:47:47

MojzesH01

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 7
Punktów :   

Lekkie ciało

Technika w której twoje ciało jest lekkie, szybciej idziesz, nie męczysz się tak szybko itp.
1. Przyzywasz wiatr (jak wieje nie musisz)
2. Wyobrażasz sobie że ten wiatr wchodzi w ciebie i stajesz się coraz lżejszy
3. Twoje ciało jest coraz lżejsze i zapierdalasz jak mały samochodzik
4. Cieszysz się z nowej techniki :>

Offline

 

#2 2012-04-02 17:18:02

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Lekkie ciało

Świetna technika ale zmęczenie utrudnia jej realizację.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#3 2012-04-03 00:20:47

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Re: Lekkie ciało

Nie wiem, czy to może czas w którym powinienem dać sobie spokój czy brnąć w to dalej. Ale chyba nie byłbym sobą gdybym usunął się w cień i nie mógłbym spokojnie spojrzeć w twarz innym Prawdziwym czarownikom i wiedźmom gdybym nie skomentował.

Co to jest?
Podejrzewam że takich dwóch z Was ( Założyciel wątku i jeszcze jeden Pan od Wiatru ), z całym szacunkiem nie potrafiłoby wykonać pierwszego punktu tego... Czegoś.

I wiem że może Wy widzicie i rozumiecie magię wiatru tylko poprzez " szybciej biegać, być lekkim, nie męczyć się ".

Dobra, jest to możliwe ale z wielu powodów niewykonalne. I nie będę teraz wywodził dlaczego. Nie ten wątek. Może komentując samo " bycie lekkim " - magia wiatru - fakt może nam to pomóc osiągnąć. Wiatr to przede wszystkim lekkość. Ale jest to symbolika myśli, energii.
Ale załóżmy że jest taki sobie czarownik który za pomocą magii wiatru dokonał stanu lekkości ciała. Musiałby być w wiele potężniejszy by utrzymać ten stan dłużej - a już na pewno potężniejszy żeby podtrzymując jedno - wykonać inne magiczne działanie. Nie oszukujmy się, sami nie udajecie nawet wielkich magów. I dobrze. Doceniam Wasze starania, ale sama treść gramatyczna i opisowa w tej " technice " jest poniżej poziomu w jakim powinien istnieć mag.
Treść też jest niczego sobie bo wiele punktów wymaga większej wprawy, innych technik i bardziej złożonej treści. Wizualizacje to tylko mała część ukazująca jak mało wiecie o magii żywiołów i pozostawię już ten temat bez dalszych komentarzy.

Starajcie się bardziej a będzie widać efekty.  Tym dwóm osobom nie radziłbym mówić że uprawiają magie Wiatru. To za dużo powiedziane. :)



P.S Moderatorzy - nie gniewajcie się za mój rozpisany komentarz prawie nie na temat ale chyba czas przypilnować trochę magii powietrza. :) Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Emrys (2012-04-03 00:24:31)


EmS

Offline

 

#4 2012-04-03 09:04:47

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Lekkie ciało

Emrys da się być lekkim dzięki Magii Powietrza, znaczy... raczej czuć się lekko.
Jak jesteś np. zakochany to czujesz się lekki, jakby Ci urosły skrzydła nie? No.

A to że techniki są takie a nie inne cóż, są początkujący nie dziw się.
Teraz takie ''głupoty'' a niebawem za nas będą robić rozpierdol w astralu. xD Od czegoś wkońcu trzeba zacząć.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#5 2012-04-03 10:09:14

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Lekkie ciało

No masz rację Darakolius to nie zmienia faktu, że jednak się da. xD
A to do tego rozpierdolu w astralu to nie było dosłownie.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#6 2012-04-03 10:26:21

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Lekkie ciało

Wszystko zależy od systemu magicznego, np. Magia Naturalna jest miła, przyjemna i w przypadku pod kategorii (magia kamieni, magia świec, magia wyobrażeń itp.) łatwa!
Dlatego właśnie Twoim zdaniem ja mało wiem, bo wiedza którą przekazuje Magia Naturalna jest zupełnie odmienna od tego co uczy Magia Chaosu.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#7 2012-04-03 12:39:40

 Emrys

SĘDZIA

Skąd: Kraina Wielkich Jezior
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 410
Punktów :   
Znak zodiaku: Waga
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Zbyt wiele...

Re: Lekkie ciało

Nie zapominajmy że ujęcie dobra, miła i przyjemna jest zmienne. Wszystko w magii da się wykorzystać do dobrych i złych celów. Dwie strony monety.

Co do wypowiedzi Daraka ( nie mogę spamiętać całej nazwy a nie będę sprawdzał za każdym razem ) zgodzę się również. Ale małe sprostowanie na sam koniec Twojej wypowiedzi - duże pokłady energii - masz rację - ale nie muszą one pochodzić tylko od śmierci czy konkretnego rytuału. Ale wiem o co Ci chodziło

Wracając do wątku - Dobrze mnie podsumowałeś Daraku - "  Dać się Oli da, ale nie tak jak on to podał ^^  " - o to mi chodziło

Magia Wiatru to coś o wiele bardziej złożonego i trudniejszego niż wydaje się początkującym. Myślą że jak czują wiatr i potrafią go przywołać - nazwijmy to tak - bo z doświadczenia wiem że każdy kto " para się " magią wiatru - tego pokroju ludzi - nie potrafią panować nad wiatrem. Bo moi drodzy - przywołać wiatr jest łatwo ale prawdziwą sztuką i magią wiatru jest kontrola nad tym wiatrem. Jego siła i kierunek. I tylko na tym skupia się większość adeptów. Zapominają o symbolice i całej magii wiatru. Chodzi im tylko o panowanie nad nim a nie o jego moc. A bez jednego nie może istnieć drugie.


EmS

Offline

 

#8 2012-04-03 13:24:52

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Lekkie ciało

To nie to samo mój drogi. Magia Naturalna to dzisiejsza Magia Celtycka.


Najchętniej bym wykasował większość tych postów nie na temat...
Ale to potem.
Teraz proponuje przenieść dyskusje o Magiach Słowiańskich, Naturalnych i innych do innego tematu.
Załóżcie sobie jakiś, jak chcecie o tym jeszcze rozmawiać. ;]

*Niko


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#9 2012-04-03 17:57:57

 mizuki

Super Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-18
Posty: 122
Punktów :   
Znak zodiaku: Bliźnięta
Żywioł: Powietrze
Rodzaj praktykowanej magii: Rószofa :3

Re: Lekkie ciało

Technika widać, pisana przez początkującego. Lecz to nie znaczy że inni którzy są bardziej doświadczeni widzą luki i potrafią je zapełnić w swój własny sposób.
MojzesH01 nie przejmuj się, każdy z nas zaczynał, lecz myślę że nie którzy po prostu o tym zapomnieli.

Technika sama w sobie jest dobra, lecz będzie bardzo zżerać energię. Sam wiem o tym stosując tarczę powietrzną na podmuchy samochodów...

Na koniec powiem Ci tylko byś dalej ćwiczył i robił opisy bardziej szczegółowe i dobrze przemyślane. ;3


Siła nie zależy od siły mięśni, lecz od siły umysłu...

Offline

 

#10 2012-04-03 18:31:26

MojzesH01

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-03-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: Lekkie ciało

Nie przejmuje się tym Mizuki. Fakt technika zżera dużo energii ale ja od razu ładuje się energią powietrza i jest dobrze. :>

Offline

 

#11 2012-04-03 19:02:52

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Lekkie ciało

Mizuki ma rację.
Nie bój się i dalej twórz, nawet jak inny będą Cię krytykowali - ścieżka magii jest ścieżką samotną, bo nasza magia to sprawa idywidualna poza tym magia to sztuka - może być taka jaka chcesz, nawet możesz stworzyć swój własny system magiczny i nikomu nic do tego - ważne aby dawało zamierzone efekty.

Nie no, nie przeżyje modelator zwrócił nam uwagę, muszę się pilnować bo jeszcze dostanę ostrzeżenia i bana... To by była katastrofa.


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

#12 2012-04-05 22:19:28

 Ard

Użytkownik

28419942
Zarejestrowany: 2011-10-25
Posty: 82
Punktów :   

Re: Lekkie ciało

Powiem krótko hahahaahahahahahaahaha i jeszcze raz hahahahahaahaha

Dziękuje dobranoc.

PS. Jestem ciekawy czy umiesz zrobić to z punktu pierwszego.


Pierwsze ostrzeżenie za naśmiewanie. Jeszcze dwa i ban. A ja jestem ciekawa Twoich jakże to wielkich umiejętności, sądząc po tej pijawce przyczepionej do aury to są raczej... słabe - Oli.


hehehe... Oli... Odkąd ostatnio gadaliśmy wiele się zmieniło... mój poziom także. A przy okazji... miałaś jakiegoś czarnego byta w domu ale nie martw się już go tam nie ma. A pijawki nie ma i ty dobrze o tym wiesz. Powiedzmy że od takich spraw mam swoich "ludzi".

Nie wiem czy czarny byt był czy nie, raczej po ostatnim nie więc sprawdź swoich ludzi bo to pewnie kolejni udający, że wychodzą z ciała a tego nie robią. I nie macie prawa mi zabierać żadnego byta, i nie róbcie tego bo następnym razem będziecie tego żałować. Niektóre są mi potrzebne. I tak Ard pijawki JUŻ nie ma ale była. - Oli.

Ostatnio edytowany przez Ard (2012-04-06 18:47:17)

Offline

 

#13 2012-04-07 10:51:36

 konidziu

VIP

32351653
Zarejestrowany: 2011-10-14
Posty: 731
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Wszelakie

Re: Lekkie ciało

Ard chłopcze teraz się zawiodłem myślałem, że jesteś bardziej dojrzały.

Offline

 

#14 2012-04-11 06:50:09

 VerusDolor

Użytkownik

41825864
Call me!
Skąd: Holandia
Zarejestrowany: 2012-03-03
Posty: 41
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec
Żywioł: Powietrze,Ogien
Rodzaj praktykowanej magii: Magia Zywiolow

Re: Lekkie ciało

Ej technikę wypróbowałem i...
Nie bylem letrzy ale mi się wydawało ze jestem lekki
______
Nie piszcie aż tak negatywnie!!!
Pozdrowienia.


http://imageshack.us/a/img822/2919/th.gif
When did we lose our way?
Consumed by the shadows, swallowed whole by the darkness.
Does this darkness have a name?
Is it your name?

Offline

 

#15 2012-04-11 09:15:37

 Custodis

Wtajemniczony

1767709
Skąd: Dolny śląsk.
Zarejestrowany: 2012-02-02
Posty: 248
Punktów :   
Znak zodiaku: Lew
Żywioł: Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: W sumie nie mam ograniczeń :)

Re: Lekkie ciało

TECHNIKA...

Błagam was. Nie nazywajcie techniką czterech w ogóle nie rozwiniętych podpunktów!
Proszę aby autor się nie obrażał, ale strasznie irytuje mnie napisanie kilku zdań na temat kolejnej wizualizacji i skupienia energii. Fakt  z tego składają się zaklęcia, ale jeśli każdą taką rzecz można by nazwać techniką to ja bym za spamował forum. Teraz na wstępie mogę wam 20 takich wypisać.

Dla przykładu podaję podobną rzecz, ale w formie naprawdę dobrze (moim zdaniem) opisanej techniki. Fragment który znajduje się poniżej jest tylko 1/4 całego kroku III Wtajemniczenia do Hermetyzmu F. Bardona. Proszę wybaczyć brak Polskich znaków:

Krok III
Magiczne ksztalcenie duszy
Zanim zaczniesz te cwiczenia, musisz juz posiadac astralna równowage elementów w duszy wytworzona przez introspekcje i samokontrole. Inaczej wyrzadzisz sobie wielka krzywde. W dalszym rozwoju powinienes kontynuowac prace nad uszlachetnianiem swojego charakteru, lecz prace z elementami ciala astralnego powinienes zaczynac tylko wtedy, gdy jestes absolutnie pewny, ze zaden z twoich elementów nie góruje nad innym. Zadaniem tego kroku jest przyswojenie fundamentalnych atrybutów charakterystyki elementów i dowolne przywolywanie ich oraz rozpuszczanie. Juz znamy teorie dzialania elementów, a teraz polaczymy teorie z praktyka w nastepujacy sposób.

Element powietrza
To cwiczenie dotyczy elementu powietrza. Stosowana praktyka jest taka sama jak przy elemencie ognia, tylko musimy wyobrazac sobie inne uczucie. Przyjmij te sama, wspomniana, wygodna asane, nastepnie zamknij oczy i wyobraz sobie, ze jestes w srodku przestrzeni powietrza, takiej, która zajmuje caly wszechswiat. Nie postrzegasz niczego, jestes calkowicie nieswiadomy swojego otoczenia, nic nie istnieje dla ciebie poza tym, ze przestrzen obejmujaca caly wszechswiat jest wypelniona powietrzem. Wdychaj element powietrza do pustego wehikulu duszy i do ciala fizycznego poprzez oddychanie calym cialem (plucami i porami ciala). Kazdy oddech dodaje porcje powietrza i wypelniasz swoje cialo coraz wieksza jego iloscia. Musisz utrzymac obraz, ze z kazdym oddechem twoje cialo jest wypelnione powietrzem w
takim stopniu, ze przypomina balon. W tym samym czasie musisz wyobrazac sobie, ze twoje cialo robi sie coraz lzejsze, tak lekkie jak samo powietrze. Uczucie lekkosci ma byc tak intensywne, ze ostatecznie, z powodu jego lekkosci, przestajesz czuc swoje cialo. Zacznij cwiczenia z elementem powietrza w dokladnie ten sam sposób jak z elementem ognia - od siedmiu wdechów i siedmiu wydechów. Gdy juz zakonczysz cwiczenie, musisz czuc, ze nawet najmniejsza czastka elementu powietrza nie pozostala w ciele i musisz czuc się dokladnie tak samo jak przed rozpoczeciem tego cwiczenia. Abys nie musial liczyc swoich wdechów i wydechów, uzyj koralików lub wezelków na sznurku. Zwiekszaj liczbe wdechów i wydechów przy kazdym cwiczeniu, lecz nie przekraczaj czterdziestu. Wtajemniczony, poprzez ciagla praktyke, osiagnie zjawiska takie jak: lewitacja, chodzenie po wodzie, latanie w powietrzu, przemieszczanie ciala fizycznego i wiele innych rzeczy, zwlaszcza jesli bedzie sie on koncentrowal na tym jednym elemencie. Jednakze prawdziwi wtajemniczeni nie sa usatysfakcjonowani jednostronnymi zjawiskami, gdyz nie jest to celem dla prawdziwego maga. Prawdziwi magowie chca duzo glebiej spenetrowac rozumienie i kontrole, chcac osiagnac duzo wiecej.


"Wiara buduje, kłamstwo niszczy, a słowa utrzymują przy życiu."
Custo

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://nerko.pl/ http://www.informacjewarszawa.pl/