Witchcraft

Przeniesione na www.witchcraft.com.pl


#1 2011-11-29 07:21:30

Paweł:)

Wtajemniczony

38806975
Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 137
Punktów :   
Znak zodiaku: Byk
Żywioł: Ziemia
Rodzaj praktykowanej magii: Magia ziemi, wody i krwi

Czym jest Magia Krwi?

Jest odłamem Magii wody, Nekromancji i Czarnej magii.
Magia Krwi bazuje na wykorzystaniu energii życiowej, a nie mentalnej.

Jest bardziej wydajna i zapewnia potęgę w krótkim czasie, przy jej pomocy można pobrać energię od istot żywych, manipulować istotami żywymi, a także zabijać poprzez kontrolę nad krwią.
Pozwala nawiązać ścisły kontakt z demonami i wykorzystać ich moc, taka potęga ma jednak wysoką cenę.
Można zwariować od nadmiaru energii i popaść w "nauk" żądzę energii życiowej która będzie kosztować innych życie. Gdy wykorzystamy całą energię umieramy.
Można też złożyć kogoś w ofierze i w ten sposób nie ryzykować utraty energii życiowej.

Tylko tyle mogę wam zdradzić dla własnego bezpieczeństwa i bliskich.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Paweł:) (2011-11-29 17:50:18)

Offline

 

#2 2011-11-29 21:04:39

 zozo

VIP

6085950
Zarejestrowany: 2011-11-21
Posty: 71
Punktów :   
Znak zodiaku: Strzelec

Re: Czym jest Magia Krwi?

Paweł:) powinieneś wstawić ten rodzaj magii ale do działu dla wtajemniczonych i opisać w szczegółach ponieważ ta magia jest bardzo niebezpieczna i można nią nawet zabić a więc opisz ją w pełni ale w dziale dla wtajemniczonych.
Dzieki XD

Offline

 

#3 2011-11-30 10:09:33

 Olimpia

Administrator

35374777
Call me!
Zarejestrowany: 2011-08-27
Posty: 2464
Punktów :   29 
Znak zodiaku: Wodnik
Żywioł: Powietrze/Ogień
Rodzaj praktykowanej magii: Różne :D

Re: Czym jest Magia Krwi?

Magia krwi to system magiczny, w dziale dla Wtajemniczonych masz magię bazującą na demonach. Nie można ukrywać Magii Krwi tylko dlatego bo jest niebezpieczna, to system magiczny jak każdy inny. System magiczny trzeba dobrać do siebie, do swojej natury, my wolimy magię naturalną, Trav czy Darakolius magię Chaosu, ale może ktoś będzie czuł że to Magia Krwi jest jego drogą? Ja osobiście nie raz używałam tego systemu magicznego, jest on potężny i silny, należy tylko pamiętać o swoim bezpieczeństwie. Zachęcam więc (bo nie wiadomo co się wydarzy, za rok, dwa, 2012, 4 8, lat) żeby poznać ten system a najlepiej ile się da, im więcej wiesz, im więcej umiesz tym lepiej dla Ciebie, nie ograniczajcie się to złe, to dobre, ja wiele razy użyłam Czarnej magii w dobrym celu. Ale pamiętajcie o tym żeby TAKIE SYSTEMY POZNAWAĆ STOPNIOWO!!! I pod okiem kogoś zaawansowanego. Najlepiej nic nie robić samemu (w razie czego mamy dobry egzorcyzm, prawda zozo? ).


Normalność to wymysł.
Ludzie (owce) skupiają się w stado i "normalność" tworzą na podstawie wypadkowej średniej reakcji i poglądów innych Owiec w stadzie.
Boją się uwolnienia Woli ponad Formę.
Są niewolnikami Formy (Materii i spraw materialnych).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Kyjov vodoměrné šachty http://www.ezeszyt.pl