Irbis - 2012-09-08 16:20:35

UWAGA JEST TO CZARNA MAGIA DLATEGO RÓB TEN RYTUAŁ W OSTATECZNOŚCI GDYŻ OSOBA  POD WPŁYWEM TEGO UROKU BĘDZIE ROZKOCHANA W TOBIE DO SZALEŃSTWA, TAKA OSOBA W CHWILI ZERWANIA Z NIĄ MOŻE POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO Z TĘSKNOTY. A o wiele trudniej jest odwrócić działanie rytuału.

POTRZEBNE PRZEDMIOTY:

-gromnica
-różowa świeca
-zdjęcie osoby pożądanej
-zapałki
-nożyczki
-czerwona kredka
-czarny długopis
-biały cukier

WYKONANIE:

Rytuał wykonujemy w piątek -gdyż jest to dzień wenus. Najlepiej wykonać go w nocy ja robiłem o 23.. (z piątku na sobotę).

1.Bierzemy zdjęcie ukochanej osoby i wycinamy je w kształt serca (lepiej wyciąć większe serce).
2.Drugą stronę serca (zdjęcia) kolorujemy na czerwono kredką, i piszemy imię osoby pożądanej + swoje np. EWA NOWAK + ADAM KOWALSKI.
3.Podpalamy gromnicę zapałką, a gromnicą podpalamy różową świecę. Kładziemy gromnicę na przeciw różowej świecy( nie gasimy jej).
4. Posypujemy serce odrobiną cukru (stronę z wizerunkiem osoby).
5. Spalamy serce nad różową świecą patrząc osobie na zdjęciu w oczy mówimy formułkę.

Afrodyto bogini miłości spraw aby... ( imię ukochanej)  się we mnie... (własne imię) kochała. By w snach jak i na jawie o mnie słodko myślała, nie widziała innego poza mną, by tej miłości przeszkodzić nic nie mogło, by słodka była jak cukier. NIECH SIĘ TAK STANIE.

UWAGA: Podczas gdy zaczniemy mówić formułkę to ogień na gromnicy jak i na spalanej kartce stanie się dużo większy dlatego lepiej mieć większe serce by się nie spaliło przed skończeniem formułki.

UWAGA1:Gdy ja robiłem ten rytuał to w czasie mówienia formułki zaczęły za mną szeleścić jakieś byty

6.Dziękujemy ogniu i Afrodycie i gasimy świeczki palcami zaczynając od gromnicy.

O efektach opowiem wam w poniedziałek jeśli rytuał się nie powiódł spróbuję jeszcze raz z czwartku na piątek o północy.

Eximus Piroman - 2012-09-08 16:34:12

O ciekawe , ale raczej nie będę używał.

A tak z ciekawości zapytam. Można by takim rytuałem rozkochać jakąś osobę w kimś innym?

Irbis - 2012-09-08 16:47:46

Tego nie wiem w sumie można by spróbować ale ja nie będę próbował.

Olimpia - 2012-09-08 17:33:16

Wystarczy tylko, że trochę zmienisz rytuał.

Emrys - 2012-09-08 17:49:21

Jedna z podstawowych zasad - " Ludzkie uczucia to rzecz nietykalna ". Dobrze że chociaż dodałeś nagłówek. Samobójstwo ofiary - bo tak ją trzeba nazwać - jest prostym rozwiązaniem - za taki rodzaj praktyk - który wyrządza krzywdę i odbiera wolną wole - trzeba płacić. Jeśli Twój rytuał zadziała wkrótce przekonasz się jak wysoka jest cena.

Bruce - 2012-09-08 18:02:15

Magia tego typu jest chyba najniebezpieczniejsza i najbardziej nieprzewidywalna ze wszystkich - nie bez powodu nazywa się ją "czarną". Niemniej jednak, jestem ogromnie ciekaw efektu. Czekam z niecierpliwością.

Eximus Piroman - 2012-09-08 18:12:59

Mimo wszystko Irbis życzę tobie żeby rytuał zadziałał prawidło i żebyś potem nie zwariował czy coś w tym stylu.

geneq13 - 2013-01-30 01:06:36

i jak tam ? rytuał zadziałał ?

aren - 2013-03-09 07:02:28

Czy jesli odwolanie sie do czarnej magi w celu zodbycia przychylnosci ukochanej osoby ktora dziala sobie i relacji(zdrady na tle seksualnym) na szkode pociaga za soba rownie silne konsekwencje?
chodzi o to ze... intencje sa dobre, czy egoistyczne? po niekad tak...(zapewnienie wiernosci to egoistyczny skutek)  lecz ma to na celu rowniez dobro drugiej osoby, przekonanie jej do wyjscia z nalogow ktore ja niszcza, przekonanie do wartosci moralnych ktore coraz zadziej mozna spotkac na swiecie a przynosza spokoj ducha i czyste sumienie, nauczenie postrzegania rzeczywistosci w sposob po prostu zdrowy... bez narkotykowych amokow..czy odwolujac sie do magi ktora wplynie na ludzkie uczucia, (majac na celu dzialanie na rzecz jej dobra gdy sama sobie nie potrafi? a moze nie chce poradzic... bo niedostrzega konsekwencji zdrowotnych swoim postepowaniem i uzaleznieniem niszczac siebie i raniac tym  najblizszych) czy konsekwencje za dobre checi beda rownie silne? prosze o odpowiedz kogos z doswiadczeniem w tej dziedzinie...

jak podejsc do takiego problemu?

Ann - 2013-08-16 17:08:59

Więc jak?? zadziałał ten rytuał? nie ma zadnej odpowiedzi niestety na ten post.  Czy ktos jeszcze tutaj w ogole zaglda?

Thorne - 2013-12-25 20:10:03

Czy na przykład wydruk zdjęcia ze strony internetowej też można zaliczyć do zdjęcia?

gwiazdorek.edu.pl sylwester na Mazurach noclegi w Pustkowie finansowexyz.pl